Resultaten 2007-2008

Wedstrijdresultaten seizoen 2007-2008

 Zeestern Trials De Panne 19-20/01/2008

  • A beloften meisjes paar
    • Julie De Brauwer en Natassia Van Kerkvoorde - 7e plaats
  • A beloften meisjes drie
    • Aaike De Poorter, Elien Van Deynse en Eva Plaetinck - 8e plaats
    • Sien Coppens, Laura Bral en Nathalie De Keyser - 9e plaats
  • A beloften gemengd paar
    • Jenka Wittevrogel en Dylan Tysebaert - GOUD
  • B groepen
    • Chanelle De Waele, Stephanie Garcia en Jorien Huyghe - 7e plaats
    • Kim Neukermans, Ann-Sophie De Bie en Iris Oosterlinck - 8e plaats
  • C meisjes paar
    • Severine Notte en Eline De Keyser - 4e plaats
  • C meisjes drie
    • Daisy Zwanckaert, Lieselotte Van De Kerckhove en Yaël Claeys - 11e plaats
  • D-17j groep
    • Manon De Craene, Lisa Caboor en Shana De Coninck - 13e plaats
  • D+17j groep
    • Jana Van Hecke, Tine De Pauw en Sylvie Roosen - ZILVER

PV1 Acro CD Oost- en West Vlaanderen 26-27/01/2008

  • C meisjes paar
    • Severine Notte en Eline De Keyser - 4e plaats OVL - 5e plaats open
  • C meisjes drie
    • Daisy Zwanckaert, Lieselotte Van De Kerckhove - 19e plaats OVL - 30e plaats open
  • D+17j drie
    • Jana Van Hecke, Tineke De Pauw en Sylvie Roosen - 4e plaats OVL - 5e plaats open 
    • Manon De Craene, Shana De Coninck en Lisa Caboor - 9e plaats OVL - 17e plaats open
    • Tessa Van Vooren, Ann-Sophie De Keyser en Lies Batslé - 11e plaats OVL - 19e plaats open

PV1 Acro AB Oost- en West Vlaanderen 02-03/02/2008

  • A beloften meisjes paar
    • Julie De Brauwer en Natassia Van Kerkvoorde - BRONS OVL - 7e plaats open
  • A beloften meisjes drie
    • Sien Coppens, Laura Bral en Nathalie De Keyser - 6e plaats OVL - 7e plaats open
    • Aaike De Poorter, Elien Van Deynse en Eva Plaetinck - 7e plaats OVL - 8e plaats open
  • A beloften gemengd paar
    • Jenka Wittevrogel en Dylan Tysebaert - ZILVER OVL - 2e plaats open 
  • B groepen
    • Axelle De Waele, Eva Lehoucq en Eva Staelens - 9e plaats OVL - 9e plaats open
    • Kim Neukermans, Ann-Sophie De Bie en Iris Oosterlinck - 11e plaats OVL - 13e plaats open
    • Chanelle De Waele, Stephanie Garcia en Jorien Huyghe - 12e plaats OVL - 15e plaats open

PV2 Acro CD Antwerpen 09-10/02/2008

  • D+17j drie
    • Manon De Craene, Shana De Coninck en Lisa Caboor - 13e plaats open

PV2 Acro AB Limburg en Vlaams Brabant 16-17/02/2008

  • A beloften meisjes paar
    • Julie De Brauwer en Natassia Van Kerkvoorde - 4e plaats open
  • A beloften meisjes drie
    • Sien Coppens, Laura Bral en Nathalie De Keyser - 5e plaats open
    • Aaike De Poorter, Elien Van Deynse en Eva Plaetinck - 11e plaats open
  • A beloften gemengd paar
    • Jenka Wittevrogel en Dylan Tysebaert - 2e plaats open
  • B groepen
    • Axelle De Waele, Eva Lehoucq en Eva Staelens - 4e plaats open
    • Chanelle De Waele, Stephanie Garcia en Jorien Huyghe - 22e plaats open
    • Kim Neukermans, Ann-Sophie De Bie en Iris Oosterlinck - 37e plaats open

PV3 Acro AB Antwerpen 01-02/03/2008

  • A beloften meisjes paar
    • Julie De Brauwer en Natassia Van Kerkvoorde - 4e plaats open
  • A beloften meisjes drie
    • Sien Coppens, Laura Bral en Nathalie De Keyser - 8e plaats open
    • Aaike De Poorter, Elien Van Deynse en Eva Plaetinck - 14e plaats open
  • B groepen
    • Kim Neukermans, Ann-Sophie De Bie en Iris Oosterlinck - 18e plaats open
    • Axelle De Waele, Eva Lehoucq en Eva Staelens - 27e plaats open
    • Chanelle De Waele, Stephanie Garcia en Jorien Huyghe - 31e plaats open

FIAC Acro Age Groups 27-30/03/2008

  • A beloften meisjes paar
    • Julie De Brauwer en Natassia Van Kerkvoorde - 2e in voorronde - 4e in finale 
  • A beloften gemengd paar
    • Jenka Wittevrogel en Dylan Tysebaert - 2e in voorronde - ZILVER in finale

VK Acro AB 22-23/03/2008

  • A beloften meisjes paar
    • Julie De Brauwer en Natassia Van Kerkvoorde - GOUD
  • A beloften gemengd paar
    • Jenka Wittevrogel en Dylan Tysebaert - ZILVER
  • A beloften meisjes drie
    • Sien Coppens, Laura Bral en Nathalie De Keyser - 8e plaats
    • Aaike De Poorter, Elien Van Deynse en Eva Plaetinck - 13e plaats
  • B groepen
    • Axelle De Waele, Eva Lehoucq en Eva Staelens - 10e plaats

BK Acro AB 19/04/2008

  • A beloften meisjes paar
    • Julie De Brauwer en Natassia Van Kerkvoorde - ZILVER
  • A beloften gemengd paar
    • Jenka Wittevrogel en Dylan Tysebaert - ZILVER
  • A beloften meisjes drie
    • Sien Coppens, Laura Bral en Nathalie De Keyser - 5e plaats

 Interclub OTM 11/05/2008

  • C meisjes trio
    • Chanelle De Waele, Jorien Huyghe en Iris Oosterlinck - ZILVER
  • D-17j duo
    • Alexandra De Vlaeminck en Marthe Van De Keere - BRONS
  • D-17j groep
    • Melia Bral, Claudia Hamerlinck en Bo Hauwe - ZILVER

 Demoteamhappening 23/02/2008 Herentals

  • A Demo
    • 7e plaats met score 13,400

Ros Beiaard Cup 09/03/2008 Dendermonde

  • A Demo
    • 6e plaats met score 13,733

Klokke Roland Cup 12/04/2008 Mariakerke

  • A Demo
    • 8e plaats met score 13,433

Maneblusserscup 26/04/2008 Mechelen

  • A Demo
    • 8e plaats met score 13,366

 PV1 TRA ABCI Antwerpen 12-13/01/2008

  • A miniemen meisjes
    • Elles Schoonakkers - 25e plaats open
  • B beloften meisjes
    • Eline Roeland - 18e plaats open
    • Valerie Van Den Eeckhout - 19e plaats open

PV2 TRA ABCI Limburg en Vlaams Brabant 26-27/01/2008

  • A miniemen meisjes
    • Elles Schoonakkers - 15e plaats open
  • B beloften meisjes
    • Eline Roeland - 20e plaats open
    • Valerie Van Den Eeckhout - 28e plaats open

PV3 TRA ABCI Oost- en West-Vlaanderen 23-24/02/2008

  • A miniemen meisjes
    • Elles Schoonakkers - 10e plaats OVL - 26e plaats open
  • B miniemen jongens
    • Lucas Van Rekem - ZILVER OVL - 6e plaats open
  • B beloften meisjes
    • Valerie Van Den Eeckhout - 6e plaats OVL - 23e plaats open
    • Eline Roeland - 7e plaats OVL - 27e plaats open

Forza Cup Goes 22-12-2007

  • C pupil meisjes
    • Daisy Zwanckaert - 6e plaats
    • Josephine Lootens - 8e plaats
    • Celeste Van Hamme - 10e plaats
  • C jeugd meisjes
    • Lisa Cattoir - ZILVER
    • Teresa De Vleesschauwer - BRONS
    • Sofie Van Rie - 4e plaats
  • B pupil meisjes
    • Laura Van Hecke - BRONS
  • B juniores meisjes
    • Evi De Baere - BRONS
    • Lieselot Van Leeuwen - 9e plaats
    • Jente Bontinck - 10e plaats
  • B seniores meisjes
    • Anneleen Steyaert - 4e plaats
    • Eva Nevejans - 5e plaats
    • Sylvie Janssens - 6e plaats
  • B seniores jongens
    • Jan Smet - BRONS
    • Niels De Muynck - 5e plaats

PV1 ABI Antwerpen 12-13/01/2008

  • I pupillen meisjes
    • Marlies De Bock - 1e plaats open
    • Laura Tondat - 2e plaats open
    • Pauline Van De Keere - 8e plaats open
    • Claire Boon - 9e plaats open
    • Tine D'hondt - 11e plaats open
  • I benjamins meisjes
    • Melanie Verstraete - 5e plaats open
  • B miniemen meisjes
    • Sien Coppens - 1e plaats open
    • Laura Van Hecke - 6e plaats open
    • Marte Piessens - 24e plaats open
  • B beloften meisjes
    • Elena De Mey - 13e plaats open
  • B juniores meisjes
    • Lieselot Van Leeuwen - 16e plaats open
  • B seniores meisjes
    • Evi De Baere - 10e plaats open
    • Jente Bontinck - 12e plaats open
    • Anneleen Steyaert - 18e plaats open
  • B seniores jongens
    • Jan Smet -  8e plaats open

 PV1 CD Limburg en Vlaams Brabant 19-20/01/2008

  • C miniemen meisjes
    • Daisy Zwanckaert - 16e plaats open
  • C beloften meisjes
    • Elise Colpaert - 14e plaats open
    • Josephine Lootens - 19e plaats open
    • Celeste Van Hamme - 27e plaats open
  • C juniores meisjes
    • Lisa Cattoir - 6e plaats open
    • Teresa De Vleesshauwer - 25e plaats open
  • D miniemen meisjes
    • Jana Valcke - 5e plaats open
    • Margot De Bock - 6e plaats open
    • Chelsay Fore - 7e plaats open
    • Lotte Ingels - 15e plaats open
    • Jolyn De Baets - 24e plaats open
    • Matty Van Coppenole - 27e plaats open
    • Chloë Van Kerschaver - 32e plaats open
    • Lisanne Imschoot - 35e plaats open
    • Tessa Van Vooren - 43e plaats open
  • D beloften meisjes
    • Lina Cocquyt - 1e plaats open

 PV2 AB Limburg en Vlaams Brabant 26-27/01/2008

  • B miniemen meisjes
    • Sien Coppens - 2e plaats open
    • Laura Van Hecke - 7e plaats open
    • Marte Piessens - 16e plaats open
  • B beloften meisjes
    • Elena De Mey - 8e plaats open
  • B juniores jongens
    • Dylan Tysebaert - 5e plaats open
  • B seniores meisjes
    • Jente Bontinck - 9e plaats open
    • Sylvie Janssens - 17e plaats open
    • Anneleen Steyaert - 19e plaats open
    • Eva Nevejans - 21e plaats open
  • B seniores jongens
    • Jan Smet -  9e plaats open

PV3 ABI Oost- en West-Vlaanderen 23-24/02/2008

  • I pupillen meisjes
    • Marlies De Bock - ZILVER OVL - 3e plaats open
    • Pauline Van De Keere - BRONS OVL - 4e plaats open
    • Laura Tondat - 4e plaats OVL - 5e plaats open
    • Claire Boon - 5e plaats OVL - 9e plaats open
    • Tine D'hondt - 6e plaats OVL - 14e plaats open
  • I benjamins meisjes
    • Melanie Verstraete - 5e plaats OVL - 7e plaats open
    • Nieke Van Thuyne - 8e plaats OVL - 13e plaats open
  • B miniemen meisjes
    • Laura Van Hecke - ZILVER OVL - 9e plaats open
    • Sien Coppens - BRONS OVL - 10e plaats open
    • Marte Piessens - 5e plaats OVL - 17e plaats open
  • B beloften meisjes
    • Elena De Mey - 6e plaats OVL - 12e plaats open
  • B juniores meisjes
    • Lieselot Van Leeuwen - 5e plaats OVL - 26e plaats open
  • B seniores meisjes
    • Evi De Baere - ZILVER OVL - 6e plaats open
    • Jente Bontinck - 4e plaats OVL - 10e plaats open
    • Sylvie Janssens - 5e plaats OVL - 15e plaats open
    • Anneleen Steyaert - 7e plaats OVL - 22e plaats open
    • Eva Nevejans - 8e plaats OVL - 24e plaats open
    • Annelies De Baets - 9e plaats OVL - 25e plaats open
  • B seniores jongens
    • Jan Smet -  BRONS OVL - 8e plaats open

PV3 CD Oost- en West Vlaanderen 01-02/03/2008

  • C miniemen meisjes
    • Daisy Zwanckaert - BRONS OVL - 6e plaats open
  • C beloften meisjes
    • Josephine Lootens GOUD OVL - 1e plaats open
    • Elise Colpaert - BRONS OVL - 5e plaats open
    • Celeste Van Hamme - 6e plaats OVL - 14e plaats open
  • C juniores meisjes
    • Teresa De Vleesschauwer - 4e plaats OVL - 7e plaats open
    • Lisa Cattoir - 5e plaats OVL - 8e plaats open
    • Sofie Van Rie - 7e plaats OVL - 10e plaats open
  • D miniemen meisjes
    • Margot De Bock - GOUD OVL - 1e plaats open
    • Jana Valcke - ZILVER OVL -  3e plaats open
    • Chelsay Fore - BRONS OVL -  4e plaats open
    • Chloë Van Kerschaver - 4e plaats OVL - 6e plaats open
    • Lotte Ingels - 5e plaats OVL - 10e plaats open
    • Lisanne Imschoot - 10e plaats OVL - 25e plaats open
    • Matty Van Coppenole - 14e plaats OVL - 31e plaats open
    • Tessa Van Vooren - 15e plaats OVL - 32e plaats open
  • D beloften meisjes
    • Lina Cocquyt - GOUD OVL - 1e plaats open
    • Jade De Wulf - 9e plaats OVL - 17e plaats open

VK ABI 15-16/03/2008

  • I pupillen meisjes
    • Marlies De Bock - BRONS
    • Laura Tondat - 4e plaats
    • Pauline Van De Keere - 5e plaats
    • Claire Boon - 7e plaats
  • I benjamins meisjes
    • Melanie Verstraete - BRONS
  • B miniemen meisjes
    • Laura Van Hecke - GOUD
    • Sien Coppens - 8e plaats
  • B beloften meisjes
    • Elena De Mey - 12e plaats
  • B seniores meisjes
    • Jente Bontinck - 11e plaats
    • Evi De Baere - 12e plaats

BK B + VK CD 12-13/04/2008

  • B miniemen meisjes
    • Laura Van Hecke - 6e plaats 
    • Sien Coppens - 7e plaats
  • C beloften meisjes
    • Josephine Lootens - 15e plaats
    • Elise Colpaert - 18e plaats
  • C juniores meisjes
    • Lisa Cattoir - 7e plaats
    • Teresa De Vleesschauwer - 16e plaats
  • D miniemen meisjes
    • Margot De Bock - ZILVER
    • Jana Valcke - BRONS
    • Chelsay Fore - 4e plaats
    • Chloë Van Kerschaver - 5e plaats
  • D beloften meisjes
    • Lina Cockuyt - GOUD

Sponsor

taxi Bart

Contact info

secretariaat bij Kathleen Van Zele: Vlierstraat 2, 9900 Eeklo (tel 09/379.84.20) of email: altis.eeklo@telenet.be
Rekeningnummer van de club: IBAN nummer BE97 8901 7434 9649

Foto's en filmpjes

Indien je foto's of filmpjes hebt van wedstrijden of evenementen, mag je deze doorsturen naar de webmaster

 

 

Volg ons

mersin escort nevsehir escort nigde escort rize escort sivas escort tarsus escort tekirdag escort konya escort adiyaman escort batman escort