Resultaten 2008-2009

Wedstrijdresultaten seizoen 2008-2009

WAGC 3-5/10/2008 te Glasgow: 

  • Mixed Pairs
    • Dylan Tysebaert en Jenka Wittevrongel: 4e plaats balans - 5e plaats tempo - 5e plaats finale
      De volledige uitslag: WAGC 2008

Interclub Bazel 11/01/2009:

  • D duo -17j:
    • Sarah Foré en Astrid Coopman - 5e plaats
  • D trio +17j
    • Jana Van Hecke, Lisa Caboor en Steffi Mushayija - GOUD

PV 1 Eeklo 24/25-01-2009 ACRO D

  • D-17j groep
    • Lorre Liset, De Clerck Febe en De Taeye Marie-Claire: 12e OVL - 16e open 
    • Van Kerschaever Zoë, Bral Melia en Cloet Amelie: 14e OVL - 18e open 
  • D-17j duo
    • Van De Keere Marthe en De Vlaeminck Alexandra: 9e OVL - 11e open
    • Van Deyse Delphine en De Waele Chanelle: 12e OVL - 15e open 
    • Grootaert Eline en De Wilde Elise: 14e OVL - 19 open 
    • Coopman Astrid en Foré Sarah: 17e OVL - 35e open 
  • D +17j groep
    • Hamerlinck Claudia, De Coninck Shana en Martens Emma: ZILVER OVL - 5e open
    • Van Hecke Jana, Mushayija Steffi en Caboor Lisa: 6e OVL - 14e open 

De volledige uitslag: ACRO D (open) + ACRO D (OVL)

PV2 Puurs 31/01-01/02/2009 ACRO BC 

  • B gemengd duo: Jenka Wittevrongel en Dylan Tysebaert 11e
  • B groepen:
    • Aaike De Poorter, Elien Van Deynze en Eva Xantippe Plaetinck 8e
    • Severine Notte, Iris Oosterlinck en Jorien Huyghe 20e
    • Axelle De Waele, Eva Staelens en Eva Lehoucq 21e
    • Julie De Brauwer, Natassia Van Kerkvoorde en De Puydt Laure 40e
  • C juniores groep: Daisy Zwanckaert, Yael Claeys en Liselotte Van De Kerckhove 20e

De volledige uitslag: Acro B/C (open)

PV2 Niel 14/02-15/02/2009 ACRO AB 

  • A-jun groepen: Sien Coppens, Laura Bral en Tiffany De Bruyne: 9e
  • B gemengd duo: Jenka Wittevrongel en Dylan Tysebaert: 9e
  • B groepen:
    • Aaike De Poorter, Elien Van Deynze en Eva Xantippe Plaetinck: 3e 
    • Julie De Brauwer, Natassia Van Kerkvoorde en De Puydt Laure: 12e 
    • Severine Notte, Iris Oosterlinck en Jorien Huyghe: 16e 
    • Axelle De Waele, Eva Staelens en Eva Lehoucq: 32e 

De volledige uitslag: ACRO A/B (open)

PV2 Hasselt 28/02-01/03/2009 ACRO A 

  • A-jun groepen: Sien Coppens, Laura Bral en Tiffany De Bruyne: 13e

De volledige uitslag: ACRO A (open)

PV3 Gent 07/03-08/03/2009 ACRO BC 

  • B gemengd duo: Jenka Wittevrongel en Dylan Tysebaert: BRONS O.VL. - 3e open 
  • B groepen:
    • Aaike De Poorter, Elien Van Deynze en Eva Xantippe Plaetinck: ZILVER O.VL. - 3e open
    • Axelle De Waele, Eva Staelens en Eva Lehoucq: BRONS O.VL. - 5e open
    • Julie De Brauwer, Natassia Van Kerkvoorde en De Puydt Laure: 4e O.VL. - 6e open 
    • Severine Notte, Iris Oosterlinck en Jorien Huyghe: 9e O.VL. - 14e open 
  • C juniores groep: Daisy Zwanckaert, Yael Claeys en Liselotte Van De Kerckhove: 6e O.VL. - 11e open 

De volledige uitslag: ACRO B/C (zaterdag) + ACRO B/C (zondag)

PV 2 Koersel 22/23-03-2009 ACRO D

  • D-17j groep
    • Lorre Liset, De Clerck Febe en De Taeye Marie-Claire: 37e open 
    • Van Kerschaever Zoë, Bral Melia en Cloet Amelie: 49e open 
  • D-17j duo
    • Van Deyse Delphine en De Waele Chanelle: 6e open 
    • Grootaert Eline en De Wilde Elise: 13e open 
    • Van De Keere Marthe en De Vlaeminck Alexandra: 18e open
    • Coopman Astrid en Foré Sarah: 25e open 
  • D +17j groep
    • Hamerlinck Claudia, De Coninck Shana en Martens Emma: 3e open
    • Van Hecke Jana, Mushayija Steffi en Caboor Lisa: 16e open 

De volledige uitslag: ACRO D

VK Puurs 04-04-2009 ACRO B

  • B gemengd duo: Jenka Wittevrongel en Dylan Tysebaert: ZILVER 
  • B groepen:
    • Julie De Brauwer, Natassia Van Kerkvoorde en De Puydt Laure: ZILVER
    • Aaike De Poorter, Elien Van Deynze en Eva Xantippe Plaetinck: 4e plaats 

De volledige uitslag: VK ACRO B

FIAC Puurs 12-04-2009 ACRO B

  • B gemengd duo: Jenka Wittevrongel en Dylan Tysebaert: ZILVER 
  • B groepen:
    • Axelle De Waele, Eva Lehoucq en Eva Staelens: ZILVER
    • Aaike De Poorter, Elien Van Deynze en Eva Xantippe Plaetinck: BRONS 

De volledige uitslag: ACRO B

BK Puurs 25-04-2009 ACRO B

  • B gemengd duo: Jenka Wittevrongel en Dylan Tysebaert: ZILVER 
  • B groepen:
    • Aaike De Poorter, Elien Van Deynze en Eva Xantippe Plaetinck: ZILVER 
    • Julie De Brauwer, Natassia Van Kerkvoorde en De Puydt Laure: BRONS

De volledige uitslag: BK ACRO B

VK Bazel 03-05-2009 ACRO C&D

C juniores groep:

  • Daisy Zwanckaert, Yaël Claeys en Lieselotte Van De Kerckhove: 13e plaats 

D -17j duo:

  • Marthe Van De Keere en Alexandra De Vlaeminck: 11e plaats 

D +17j groep:

  • Claudia Hamerlinck, Shana De Coninck en Emma Martens: ZILVER 

De volledige uitslag: VK ACRO C + VK ACRO D

In de eindranking van alle gymfedclubs eindigde onze club op een knappe 7e plaats. De volledige ranking: Ranking acro

Supercup New generation Part I - 18/10/2008 

  • Categorie 2 (11 tot 14j): (52 deelnemers) 

 

SEC VR

SEC Ex

SEC T

FINALE

De Winter Lisa - 18e plaats

55

10

65

116

Mushayija Steffi - 25e plaats

62

0

62

97

Van de Geuchte Lena - 28e plaats

58

0

58

91

Bral Isalien - 34e plaats

45

10

55

81

  • Categorie 3 (+15 j): (24 deelnemers)

 

SEC VR

SEC Ex

SEC T

FINALE

Claeys Edith - 5e plaats

108

0

108

183

De Craemer Helena - 21e plaats

59

10

69

 87

De volledige uitslag in pdf-formaat: Supercup I

 

PV 1 Bilzen 10-11/01/2009 (open klassement)

  • I benjamins: Mare De Coeyer - 21e 
  • B beloften: Elles Schoonackers - 13e 
  • B juniores: Eline Roeland - 17e

De volledige uitslag: TRA I&B

PV2 Overmere 24/25-01-2009

  • B beloften meisjes: Elles Schoonackers: BRONS OVL - 6e open 
  • B juniores meisjes: Eline Roeland: 7e OVL - 23e open 
  • C jun/sen meisjes: Valerie Van Den Eeckhout: 4e OVL - 12e open

De volledige uitslag: TRA B/C

PV3 Diest 07-08/02/2009 (open klassement)

  • I benjamins: Mare De Coeyer - 24e 
  • B beloften: Elles Schoonackers - 6e 
  • B juniores: Eline Roeland - 23e

De volledige uitslag: TRA I&B

VK Oostakker 14/03/2009

  • B beloften: Elles Schoonackers - 13e 

De volledige uitslag: VK TRA B

BK Schelle 17/05/2009

  • B beloften: Elles Schoonackers - 12e 

De volledige uitslag: BK TRA B

Interclub Altis Hulshout 22/23-11-2008

  • B miniemen meisjes
    • Sien Coppens - GOUD
    • Melanie Verstraete - ZILVER
    • Marte Piessens - BRONS
  • B beloften meisjes
    • Celeste Van Hamme - 10e plaats
  • B juniores meisjes
    • Elena De Mey - BRONS
    • Sofie Van Rie - 10e plaats
    • Lisa Cattoir - 12e plaats
  • B seniores meisjes
    • Jente Bontinck - GOUD
    • Annelies De Baets - 8e plaats
    • Eva Nevejans - 10e plaats
    • Anneleen Steyaert - 11e plaats
    • Evi De Baere - 12e plaats
  • A beloften meisjes 
    • Laura Van Hecke - 6e plaats 

                 De volledige uitslag: klik hier.
 

PV1 Bilzen TUM B&I 10/11-01-2009 (open klassement)

  • I pupillen meisjes
    • Trees De Vilder - 5e  
  • I pupillen jongens
    • Stef Verschoote - 1e 
  • I benjamins meisjes
    • Marlies De Bock - 1e
    • Laura Tondat - 2e 
    • Pauline Van De Keere - 4e
    • Silke Pauwels - 14e
    • Tine D'Hondt - 16e
    • Margot Vangaever - 20e
    • Claire Boone - 22e
  • B miniemen meisjes
    • Sien Coppens - 4e
    • Melanie Verstraete - 9e 
  • B beloften meisjes
    • Laura Van Hecke - 2e
    • Celeste Van Hamme - 21e
  • B juniores meisjes
    • Elena De Mey - 18e
    • Lisa Cattoir - 24e
    • Sofie Van Rie -  31e
  • B seniores meisjes
    • Evi De Baere - 4e
    • Jente Bontinck - 13e
    • Annelies De Baets - 15e 
    • Eva Nevejans - 22e 
    • Anneleen Steyaert - 27e  

                 De volledige uitslag: TUM I & TUM B

PV1 Gent TUM D 17-01-2009

  • D miniemen meisjes
    • Marte Van Coppenolle: 7e plaats O.Vl. - 30e open
  • D jun/sen meisjes
    • Anke Dondeyne: 14e plaats O.Vl. - 33e open

                 De volledige uitslag: TUM D O.Vl. en TUM D open

PV2 Overmere TUM B&I 24/25-01-2009 

  • I pupillen meisjes: Trees De Vilder: ZILVER OVL - 4e open 
  • I pupillen jongens: Stef Verschoote: GOUD OVL - 1e open
  • I benjamins meisjes: 
    • Marlies De Bock: GOUD OVL - 1e open
    • Pauline Van De Keere: ZILVER OVL - 4e open
    • Laura Tondat: BRONS OVL - 6e open
    • Silke Pauwels: 4e OVL - 7e open 
    • Tine D'Hondt: 7e OVL - 14e open
    • Claire Boone: 8e OVL - 15e open
    • Margot Vangaever: 9e OVL - 18e open 
  • B miniemen meisjes:
    • Sien Coppens: GOUD OVL - 1e open
    • Melanie Verstraete: BRONS OVL - 3e open
    • Marte Piessens: 5e OVL - 7e open 
  • B beloften meisjes:
    • Laura Van Hecke: ZILVER OVL - 3e open
    • Celeste Van Hamme: 7e OVL - 18e open  
  • B juniores meisjes: 
    • Lisa Cattoir: 6e OVL - 16e open 
    • Sofie Van Rie: 8e OVL - 25e open 
  • B seniores meisjes: 
    • Jente Bontinck: ZILVER OVL - 5e open
    • Evi De Baere: BRONS OVL - 7e open 
    • Anneleen Steyaert: 7e OVL - 23e open 
    • Eva Nevejans: 11e OVL - 29e open

                 De volledige uitslag: TUM I en TUM B

PV1 Haacht 31-01/01-02-2009 TUM C

  • miniemen meisjes:
    • Jana Valcke: 1e
    • De Bock Margot 4e
    • Chloë Van Kersch 15e
    • Nieke Van Thuyne 24e 
    • Chelsea Fore: 31e
  • beloften meisjes: 
    • Daisy Zwanckaert 3e
    • Lina Cocquyt 20e
  • beloften jongens: Guitho De Wolff 4e

          De volledige uitslag: PV1 TUM C (open)

 

PV3 Diest TUM B&I 07/08-02-2009 (open klassement)

  • I pupillen meisjes
    • Trees De Vilder - 6e  
  • I pupillen jongens
    • Stef Verschoote - 1e 
  • I benjamins meisjes
    • Marlies De Bock - 2e
    • Laura Tondat - 3e 
    • Silke Pauwels - 10e
    • Pauline Van De Keere - 12e
    • Claire Boone - 18e
    • Tine D'Hondt - 20e
    • Margot Vangaever - 23e 
  • B miniemen meisjes
    • Sien Coppens - 4e
    • Marte Piessens - 6e
    • Melanie Verstraete - 7e 
  • B beloften meisjes
    • Laura Van Hecke - 9e
  • B seniores meisjes
    • Evi De Baere - 9e 
    • Anneleen Steyaert - 24e  

                 De volledige uitslag: TUM I & TUM B

PV2 Herentals TUM C 14/15-02-2009

  • miniemen meisjes:
    • Jana Valcke: GOUD O.VL. - 6e open 
    • Nieke Van Thuyne: 6e O.VL. - 26e open
    • De Bock Margot: 7e O.VL. - 29e open
    • Chelsea Fore: 12e O.VL. - 39e open
    • Chloë Van Kerschaver:  14e O.VL. - 42e open
  • beloften meisjes: 
    • Daisy Zwanckaert: GOUD O.VL. - 1e open 
    • Lina Cocquyt: 6e O.VL. - 30e open
  • beloften jongens: Guitho De Wolff: ZILVER O.VL. - 2e open 

          De volledige uitslag: TUM C

PV2 Varsenare TUM D 07/08-03-2009

  • Miniemen meisjes D: Van Coppenolle Matty: 12e open 
  • Jun/sen meisjes D: Dondeyne Anke: 24e open

          De volledige uitslag: TUM D (open)

VK Oostakker TUM B&I 14/03/2009

  • I pupillen meisjes
    • Trees De Vilder - ZILVER  
  • I pupillen jongens
    • Stef Verschoote - GOUD 
  • I benjamins meisjes
    • Laura Tondat - 5e  
    • Pauline Van De Keere - 8e
    • Marlies De Bock - 9e
    • Silke Pauwels - 12e
  • B miniemen meisjes
    • Sien Coppens - ZILVER
    • Melanie Verstraete - 4e
    • Marte Piessens - 5e
  • B beloften meisjes
    • Laura Van Hecke:  - 7e plaats
  • B seniores meisjes
    • Jente Bontinck - 5e
    • Evi De Baere - 13e

          De volledige uitslag: VK TUM B&I

VK Schelle TUM C&D 16-05-2009

  • miniemen meisjes C:
    • Jana Valcke: BRONS
    • De Bock Margot: 4e
    • Chloë Van Kerschaver:  15e 
  • beloften meisjes C: 
    • Daisy Zwanckaert: GOUD
  • beloften jongens C: Guitho De Wolff: ZILVER
  • Miniemen meisjes D: Van Coppenolle Matty: 9e 

          De volledige uitslag: VK TUM C&D

BK Schelle TUM B 17/05/2009

  • B miniemen meisjes
    • Marte Piessens - 5e
    •  Sien Coppens - 6e
    • Melanie Verstraete - 7e
  • B beloften meisjes
    • Laura Van Hecke:  - 5e
  • B seniores meisjes
    • Jente Bontinck - 8e

          De volledige uitslag: BK TUM B

In de eindranking van alle tumblingclubs eindigde de onze club op een knappe derde plaats! De volledige ranking: ranking tumbling

Sponsor

Hyline

Contact info

secretariaat bij Kathleen Van Zele: Vlierstraat 2, 9900 Eeklo (tel 09/379.84.20) of email: altis.eeklo@telenet.be
Rekeningnummer van de club: IBAN nummer BE97 8901 7434 9649

Foto's en filmpjes

Indien je foto's of filmpjes hebt van wedstrijden of evenementen, mag je deze doorsturen naar de webmaster

 

 

Volg ons

mersin escort nevsehir escort nigde escort rize escort sivas escort tarsus escort tekirdag escort konya escort adiyaman escort batman escort