Resultaten 2009-2010

Wedstrijdresultaten seizoen 2009-2010

PV1 Acro BC Eeklo 30/31-01-2010

- B Duo

  • Tysebaert Dylan/Van Eetvelde Hannah: BRONS OVL/6e open

- B Groepen

  • Plaetinck Eva-Xantippe/De Bruyne Tiffany/Yde Olivia: 4e OVL/9e open
  • De Puydt Laure/Lehoucq Eva/Notte Severine: 12e OVL/25e open
  • Temmerman Fien/Van Deynze Elien/De Poorter Aaike:14e OVL/29e open

- C juniores groep

  • De Coninck Shana/Martens Emma/Hamerlinck Claudia: 5e OVL/10e open
  • Van Melckebeke Jana/Colpaert Elise/Peleman Jana: 7e OVL/18e open

- C seniores groep

  • Caboor Lisa/Zwanckaert Daisy/Van De Kerckvoorde Lieselotte: 9e OVL/18e open

      De volledige uitslag: Acro B(OVL) + Acro B (open) + Acro C (OVL) + Acro C (open)

PV1 Acro AI Mariakerke 07-02-2010

Hierbij een overzicht van de deelnemers:

- I1 groep:

  • Cloet Amelie, De Wilde Elise & Lorre Liset: GOUD OVL/1e open
  • De Clerck Febe, Bral Melia & Van De Keere Marthe: ZILVER OVL/3e open
  • De Taeye Marie-Claire, De Waele Chanelle & Van Kerschaver Zoë4e OVL/6e open
  • Neukermans Kim, Coremans Ine & Masscho Kiara: 6eOVL/9e open

- I1 duo:

  • Grammens Yoric & Claeys Thibault: 4e OVL/11e open
  • De Brauwer Julie & Van De Voorde Jana: 5e OVL/12e open

      De volledige uitslag: Acro I (OVL) + Acro I (open)

PV2 Acro AI Puurs 20/21-02-2010

- A juniores gemengd paar (Altis Eeklo en Sportac Deinze)

  • Vleeshouwers Nicolas & Wittevrongel Jenka: 2e plaats (zij turnden enkel hun balansoefening.)

- I1 groep:

  • Neukermans Kim, Coremans Ine & Masscho Kiara: 1e
  • De Taeye Marie-Claire, De Waele Chanelle & Van Kerschaver Zoë: 3e
  • De Clerck Febe, Bral Melia & Van De Keere Marthe: 4e
  • Cloet Amelie, De Wilde Elise & Lorre Liset: 6e

- I1 duo:

  • Grammens Yoric & Claeys Thibault: 5e
  • De Brauwer Julie & Van De Voorde Jana: 20e

      De volledige uitslag: Acro A (open) + Acro I (open)

PV2 Acro B Niel 28-02-2010

- B Duo

  • Tysebaert Dylan/Van Eetvelde Hannah: 1e
  • Eva Staelens/Sien Coppens: 26e

- B Groepen

  • Van Kerkvoorde Natassia/Bral Laura/De Waele Axelle: 8e
  • Plaetinck Eva-Xantippe/De Bruyne Tiffany/Yde Olivia: 9e
  • De Puydt Laure/Lehoucq Eva/Notte Severine: 10e

      De volledige uitslag: Acro B (open)

PV3 Acro AI Wespelaar 06/07-03-2010

- A juniores GP:

  • Nicolas Vleeshouwers/Jenka Wittevrongel (Altis Eeklo en Sportac Deinze): 1e

- I1 groep:

  • De Taeye Marie-Claire, De Waele Chanelle & Van Kerschaver Zoë: 1e
  • Cloet Amelie, De Wilde Elise & Lorre Liset: 2e
  • Neukermans Kim, Coremans Ine & Masscho Kiara: 4e

- I1 duo:

  • Grammens Yoric & Claeys Thibault: 3e
  • De Brauwer Julie & Van De Voorde Jana: 13e

      De volledige uitslag: Acro A en Acro I

PV3 Acro B en PV2 Acro C Oud-Turnhout 13/14-03-2010

- C juniores groep

  • De Coninck Shana/Martens Emma/Hamerlinck Claudia: 12e
  • Van Melckebeke Jana/Colpaert Elise/Peleman Jana: 29e

- B Duo

  • Tysebaert Dylan/Van Eetvelde Hannah: 1e
  • Eva Staelens/Sien Coppens: 8e

- B Groepen

  • Van Kerkvoorde Natassia/Bral Laura/De Waele Axelle: 6e
  • Plaetinck Eva-Xantippe/De Bruyne Tiffany/Yde Olivia: 7e
  • Temmerman Fien/Van Deynse Eline/De Poorter Aaike: 12e
  • De Puydt Laure/Lehoucq Eva/Notte Severine: 44e

      De volledige uitslag: Acro B en C

VK Acro ABI Breendonk 03/04-04-2010

- A juniores GP:

  • Nicolas Vleeshouwers/Jenka Wittevrongel: GOUD

- B Duo

  • Tysebaert Dylan/Van Eetvelde Hannah: 8e

- B Groepen

  • Van Kerkvoorde Natassia/Bral Laura/De Waele Axelle: BRONS
  • Plaetinck Eva-Xantippe/De Bruyne Tiffany/Yde Olivia: 8e

- I1 groep:

  • De Taeye Marie-Claire, De Waele Chanelle & Van Kerschaver Zoë: ZILVER
  • Neukermans Kim, Coremans Ine & Masscho Kiara: BRONS
  • De Clerck Febe, Bral Melia & Van De Keere Marthe: 4e
  • Cloet Amelie, De Wilde Elise & Lorre Liset (niet deelgenomen)

- I1 duo:

  • Grammens Yoric & Claeys Thibault (niet deelgenomen)

      De volledige uitslag: Acro A, acro B en acro I

FIAC Acro BI Breendonk 10/11-04-2010

- A-juniores GP finale

  • Nicolas Vleeshouwers en Jenka Wittevrongel: GOUD
    (2e plaats balans en 1e plaats tempo in voorronden)

- I-groepen:

  • Zoë Van Kerschaver, Chanelle Dewaele en Marie-Claire De Taeye: 5e
  • Kyara Masscho, Ine Coremans en Kim Neukermans: 6e

- B-duo:

  • Dylan Thysebaert en Hannah Van Eetvelde: GOUD
  • Eva Staelens en Sien Coppens: 14e

- B-groepen:

  • Axelle De Waele, Natassia Van Kerckvoorde en Laura Bral: 5e

      De volledige uitslag: Acro A-jun, acro B en acro I

BK Acro AB Breendonk 25-04-2010

- B groepen:

  • Van Kerkvoorde Natassia, Bral Laura en De Waele Axelle: ZILVER
  • Plaetinck Eva-Xantippe, De Bruyne Tiffany en Yde Olivia: 9e plaats

- B gemengd duo:

  • Tysebaert Dylan en Hannah Van Eetvelde: GOUD

- A-jun gemengd duo:

  • Nicolas Vleeshouwers en Jenka Wittevrongel (forfait door blessure Jenka)

      De volledige uitslag: Acro B

VK Acro C Bazel 02-05-2010

- C-meisjes juniores:

  • Jana Van Melckebeke, Elise Colpaert en Jana Peleman: 10e

      De volledige uitslag: VK ACRO C

In de eindranking van alle gymfedclubs eindigde onze club op een knappe 8e plaats. De volledige ranking: Eindranking acro

Supercup Oostende - 17/10/2009

  • Categorie 2 (11 tot 14j): (45 deelnemers) 

 

SEC VR

SEC Ex

SEC T

FINALE

De Winter Lisa - 30e plaats

45

0

45

73

  • Categorie 3 (+15 j): (24 deelnemers)

 

SEC VR

SEC Ex

SEC T

FINALE

Mushayija Steffi - 4e plaats

108

5

113

191

Claeys Edith - 10e plaats

98

5

103

163

Van de Geuchte Lena - 19e plaats

57

0

57

84

De Craemer Helena - 21e plaats

55

5

63

 71

Bral Isalien - 22e plaats

42

0

42

61

De volledige uitslag in pdf-formaat: Supercup I

Supercup II Tongerlo - 06/02/2010

  • Categorie 2 (11 tot 14j): (39 deelnemers) 

 

SEC VR

SEC Ex

SEC T

FINALE

De Winter Lisa - 31e plaats

49

0

49

89

Delphine Remmerie - 38e plaats

42

5

47

64

  • Categorie 3 (+15 j): (9 deelnemers)

 

SEC VR

SEC Ex

SEC T

FINALE

Claeys Edith - 1e plaats

151

5

156

256

Mushayija Steffi - 3e plaats

139

0

139

228

Van de Geuchte Lena - 5e plaats

128

0

128

212

Bral Isalien - 6e plaats

131

0

131

 211

De Craemer Helena - 8e plaats

125

0

125

172

De volledige uitslag in pdf-formaat: Supercup II

Speed Contest Nazareth - 21/03/2010

Het team van onze club werd 16e en bestond uit:
- Isalien Bral
- Edith Claeys
- Helena De Craemer
- Steffi Mushayija

 

De volledige uitslag in pdf-formaat: Speed Contest

Interclub Altis Hulshout 28/29-11-2009

- miniemen meisjes B:

  • Melanie Verstraete: ZILVER
  • Claire Boon: BRONS
  • Silke Pauwels: 4e plaats
  • Margot Vangaever: 5e plaats
  • Tine D'hondt: 9e plaats

- beloften meisjes B:

  • Laura Van Hecke: ZILVER
  • Marte Piessens: 10e plaats
  • Daisy Zwanckaert: 11e plaats
  • Chloë Van Kerschaever:12e plaats
  • Margot De Bock: 15e plaats

- senioren meisjes B:

  • Jente Bontinck: 8e plaats
  • Annelies De Baets: 9e plaats
  • Anneleen Steyaert: 11e plaats
  • Eva Nevejans: 13e plaats

- miniemen meisjes A:

  • Laura Tondat: ZILVER
  • Pauline Van De Keere: 6e plaats
  • Marlies De Bock: 11e plaats

- beloften jongens A:

  • Guitho De Wolff: GOUD

      De volledige uitslag: Interclub Altis Hulshout

Try-out TUM I 12/12/2009

  • I pupillen meisjes:
    • Peters Emma: ZILVER
    • Agwazi Angel: 6e plaats
    • Van De Velde Jozefien: 9e plaats
  • I benjamins meisjes:
    • De Vilder Trees: 4e plaats
    • Rosier Ines: 19e plaats
  • I benjamins jongens:
    • Verschoote Stef: ZILVER

      De volledige uitslag: Try-out

Forza Cup TUM B Goes 19-12-2009

  • pupillen meisjes B:
    • Marlies de Bock: GOUD
    • Marte Piessens: ZILVER
    • Laura Tondat: BRONS
    • Pauline van de Keere: 4e plaats
    • Margot de Bock: 5e plaats
    • Silke Pauwels: 6e plaats
    • Melanie Verstraete: 7e plaats
    • Claire Boone: 11e plaats
    • Tine D'Hondt: 12e plaats
    • Chloë van Kerschaever: 13e plaats
    • Jana Valcke: 15e plaats
  • jeugd meisjes B:
    • Laura Van Hecke: 4e plaats
    • Daisy Zwanckaert: 6e plaats
  • senior dames B:
    • Jente Bontinck: BRONS
    • Eva Nevejans: 5e plaats
    • Annelies De Baets: 6e plaats
    • Anneleen Steyaert: 8e plaats
  • jeugd jongens A:
    • Guitho de Wolff: 4e plaats

De volledige uitslagen: Meisjes B: Pupillen / Jeugd / Senior - Jongens A Jeugd

PV1 Ingelmunster TUM ABI 09/10-01-2010

- Miniemen meisjes B:

  • Verstraete Melanie: 4e plaats
  • Pauwels Silke: 6e plaats
  • D'hondt Tine: 7e plaats
  • Vangaever Margot: 11e plaats
  • Boone Claire: 12e plaats

- Beloften meisjes B:

  • Piessens Marte: 6e plaats
  • Van Hecke Laura: 11e plaats
  • Zwanckaert Daisy: 12e plaats
  • Van Kersschaver Chloë: 18e plaats
  • Valcke Jana: 20e plaats

- Seniores meisjes B:

  • Bontinck Jente: 3e plaats
  • Nevejans Eva: 16e plaats
  • Steyaert Anneleen: 18e plaats
  • De Baets Annelies: 19e plaats
  • Cattoir Lisa: 21e plaats

- Benjamins meisjes I:

  • De Vilder Trees: 3e plaats
  • Rosier Ines: 15e plaats
  • Flement Aagje: 22e plaats

- Benjamins jongens I:

  • Verschoote Stef: 2e plaats

- Miniemen meisjes A:

  • De Bock Marlies: 4e plaats
  • Tondat Laura: 12e plaats
  • Van De Keere Pauline: 26e plaats

- Beloften jongens A:

  • De Wolff Guitho: 4e plaats

      De volledige uitslag: PV1 TUM AB (open) & TUM I (open)

PV1 Ingelmunster Recre@ 16-01-2010

- Miniemen meisjes

  • Maeyens Lotte: 26e plaats
  • Van Hauter Laurie: 34e plaats
  • Van Den Bossche Margo: 36e plaats
  • Van Daele Leonie: 44e plaats
  • Roets Isla: 46e plaats

- Juniores meisjes

  • Huysman Pauline: 12e plaats

      De volledige uitslag: Recre@(open)

PV2 Petegem-aan-de-Leie TUM ABI 23/24-01-2010

- Miniemen meisjes B:

  • Pauwels Silke: ZILVER O-VL/6e open
  • Boone Claire: BRONS O-VL/10e open
  • D'hondt Tine: 4e O-VL/13e open
  • Vangaever Margot: 5e O-VL/14e open
  • Verstraete Melanie: 6e O-VL/15e open

- Beloften meisjes B:

  • Van Hecke Laura: GOUD O-VL/6e open
  • De Bock Margot: BRONS O-VL/9e open
  • Piessens Marte: 7e O-VL/17e open
  • Van Kersschaver Chloë: 8e O-VL/18e open
  • Zwanckaert Daisy: 10e O-VL/23e open
  • Valcke Jana (gekwetst tijdens opwarming)

- Seniores meisjes B:

  • Bontinck Jente: GOUD O-VL/5e open
  • De Baets Annelies: BRONS O-VL/19e open
  • Cattoir Lisa: 4e O-VL/22e open
  • Nevejans Eva: 6e O-VL/26e open
  • Steyaert Anneleen: 9e O-VL/31e open

- Benjamins meisjes I:

  • De Vilder Trees: GOUD O-VL/3e open
  • Rosier Ines: 5e O-VL/19e open
  • Flement Aagje: 8e O-VL/26e open

- Benjamins jongens I:

  • Verschoote Stef: GOUD O-VL/1e open

- Miniemen meisjes A:

  • Van De Keere Pauline: GOUD O-VL/2e open
  • Tondat Laura: ZILVER O-VL/6e open
  • De Bock Marlies: 4e O-VL/8e open

- Beloften jongens A:

  • De Wolff Guitho: BRONS O-VL/5e open

      De volledige uitslag: TUM AB (Oost-Vl) - TUM AB (open) - TUM I (Oost-Vl) - TUM I (open)

PV1 Gent TUM C 30-01-2010

- beloften:

  • Matty Van Coppenolle: 8e OVL/35e open

      De volledige uitslag: TUM C (OVL) + TUM C (open)

PV3 Veerle TUM ABI 06/07-02-2010

- Miniemen meisjes B:

  • Verstraete Melanie: 4e
  • Boone Claire: 6e
  • Pauwels Silke: 7e
  • Vangaever Margot: 14e
  • D'hondt Tine: 15e

- Beloften meisjes B:

  • Van Hecke Laura: 8e
  • Zwanckaert Daisy: 9e
  • De Bock Margot: 12e
  • Van Kersschaver Chloë: 18e
  • Piessens Marte: 28e

- Seniores meisjes B:

  • Nevejans Eva: 21e
  • De Baets Annelies: 23e
  • Cattoir Lisa: 24e

- Benjamins meisjes I:

  • De Vilder Trees: 3e
  • Flement Aagje: 15e
  • Rosier Ines: 20e

- Benjamins jongens I:

  • Verschoote Stef: 2e

- Miniemen meisjes A:

  • De Bock Marlies: 12e
  • Van De Keere Pauline: 13e
  • Tondat Laura: 15e

- Beloften jongens A:

  • De Wolff Guitho: 5e

      De volledige uitslag: TUM AB (open) + TUM I (open)

PV2 TUM C Hulshout 27-02-2010

- beloften:

  • Matty Van Coppenolle: 34e

      De volledige uitslag: TUM C (open)

Interclub Wevelgem Go4Gym TUM I 28-02-2010

- pupillen:

  • Agwazi Angel: ZILVER
  • Peters Emma: BRONS

PV2 Recre@TUM Oostende 06-03-2010

- Miniemen meisjes

  • Maeyens Lotte: 5e OVL - 11e open
  • Van Den Bossche Margo: 7e OVL - 13e open
  • Roets Isla: 16e OVL - 30e open
  • Van Hauter Laurie: 17e OVL - 35e open

      De volledige uitslag: Recre@tum O-VL en Recre@tum open

VK Oostakker TUM ABI 13/14-03-2010

Miniemen meisjes B:

  • Pauwels Silke: ZILVER
  • Verstraete Melanie: 5e
  • Boone Claire: 9e

Beloften meisjes B:

  • De Bock Margot: 4e
  • Piessens Marte: 10e
  • Zwanckaert Daisy: 11e
  • Van Hecke Laura: (gekwetst)

Seniores meisjes B:

  • Bontinck Jente: 17e

Benjamins meisjes I:

  • De Vilder Trees: 5e

Benjamins jongens I:

  • Verschoote Stef: ZILVER

Miniemen meisjes A:

  • Van De Keere Pauline: BRONS
  • Tondat Laura: 8e
  • De Bock Marlies: 10e

Beloften jongens A:

  • De Wolff Guitho: 4e

      De volledige uitslag: TUM A, TUM B en TUM I

BK Herentals TUM B+Recrea 02-05-2010

- Finale miniemen meisjes Recrea

  • Lotte Maeyens: 16e
  • Margo Van Den Bossche: 20e

- BK miniemen meisjes TUM B

  • Silke Pauwels: BRONS 
  • Melanie Verstraete: 4e 
  • Claire Boone: 7e 

- BK beloften meisjes TUM B

  • Margot De Bock: 9e 
  • Marte Piessens (forfait door blessure)

      De volledige uitslag: TUM B + finale recrea

BK Diest TUM A 23-05-2010

- miniemen meisjes A:

  • De Bock Marlies: 7e plaats
  • Tondat Laura: 11e plaats
  • Van De Keere Pauline: 14e plaats

      De volledige uitslag: Tum A

Try-out Meerhout TUM I 30-05-2010

- pupillen meisjes I:

  • Peters Emma: 1e plaats

      De volledige uitslag: Try-out I

In de eindranking van alle gymfedclubs eindigde onze club op een knappe 2e plaats. De volledige ranking: Eindranking tumbling

PV1 Ingelmunster TRA BI 09/10-01-2010

- Préminiemen meisjes B:

  • De Coeyer Mare: 1e plaats

- Beloften meisjes B:

  • Schoonackers Ellen: 9e plaats

- Juniores meisjes B:

  • Van Hamme Celeste: 10e plaats

      De volledige uitslag: PV1 TRA (open)

PV2 Petegem-aan-de-Leie TRA BI 23/24-01-2010

- Préminiemen meisjes B:

  • De Coeyer Mare: GOUD O-VL/7e open

- Beloften meisjes B:

  • Schoonackers Ellen: BRONS O-VL/7e open

- Juniores meisjes B:

  • Van Hamme Celeste: ZILVER O-VL/11e open

- Pupillen meisjes I:

  • De Muynck Kimberley: GOUD O-VL/8e open

      De volledige uitslag: TRA (Oost-Vl) + TRA (open)

PV3 Veerle TRA ABI 06/07-02-2010

- Préminiemen meisjes B:

  • De Coeyer Mare: 6e

- Beloften meisjes B:

  • Schoonackers Ellen: 2e

- Juniores meisjes B:

  • Van Hamme Celeste: 5e

- Pupillen meisjes I:

  • De Muynck Kimberley: 3e

      De volledige uitslag: PV3 TRA (open)

VK Oostakker TRA ABI 13/14-03-2010

- Préminiemen meisjes B:

  • De Coeyer Mare: 9e

- Beloften meisjes B:

  • Schoonackers Elles: 6e

- Juniores meisjes B:

  • Van Hamme Celeste: 10e

- Pupillen meisjes I:

       De volledige uitslag: TRA B en TRA I

BK Herentals TRA BI 02-05-2010

- Préminiemen meisjes B

  • Mare De Coeyer: 11e

- beloften meisjes B

  • Elles Schoonackers: 6e

- juniores meisjes B

  • Celeste Van Hamme: 11e

       De volledige uitslag: TRA BI

Sponsor

X-care

Contact info

secretariaat bij Kathleen Van Zele: Vlierstraat 2, 9900 Eeklo (tel 09/379.84.20) of email: altis.eeklo@telenet.be
Rekeningnummer van de club: IBAN nummer BE97 8901 7434 9649

Foto's en filmpjes

Indien je foto's of filmpjes hebt van wedstrijden of evenementen, mag je deze doorsturen naar de webmaster

 

 

Volg ons

mersin escort nevsehir escort nigde escort rize escort sivas escort tarsus escort tekirdag escort konya escort adiyaman escort batman escort