Resultaten 2010-2011

Wedstrijdresultaten seizoen 2010-2011

SYTA Puurs 09-01-2011

  • I2 duo:
    • Sien Coppens en Merel Vandewalle: 4e

          De volledige uitslag: I-niveau

Zeestern Trials De Panne 15/16-01-2011

- A-beloften:

  • Jana Peleman, Febe De Clerck en Chanelle De Waele: 10e plaats
  • Liset Lorre, Axelle De Waele en Julie De Brauwer: 14e plaats 

- C juniores groepen:

  • Zoë Van Kerschaver, Kim Neukermans en Marie-Claire De Taeye: 4e plaats

- C juniores duo:

  • Marthe Van De Keere en Amélie Cloet: 12e plaats

      De volledige uitslag: A-beloften + C-niveau

PV1 ACRO C Hasselt 29-01-2011

- C juniores duo: (32 teams)

  • Masscho Kyara & Bral Melia: 11e open
  • Van De Keere Marthe & Cloet Amelie: 24e open

- C juniores groep: (42 teams)

  • Van Kerschaver Zoë, Neukermans Kim & De Taeye Marie-Claire: 2e open

      De volledige uitslag: Acro C (open)

PV1 ACRO AI Deinze 5/6-02-2011

- A-beloften meisjes

  • Lorre Liset, De Brauwer Julie en De Waele Axelle: 4e O-VL - 5e open
  • Peleman Jana, De Waele Chanelle en De Clerck Febe: 5e O-VL -8e open

- I2 duo meisjes

  • Coppens Sien en Vandewalle Merel: 4e O-VL - 8e open

      De volledige uitslag: Abel (O-VL) + Abel (open) + I2 (O-VL) + I2 (open)

VR1 Recre@ACRO Drongen 12-02-2011

- duo +16j: (23 deelnemers)

  • Blomme Kyana en Foré Sarah: GOUD O-VL - 17e open
  • Lippens Febe en Mushajiya Steffi: ZILVER O-VL - 20e open

- groep balans: (35 deelnemers)

  • Grootaert Eline, Steenbeke Luca en Roegiers Paulien: 10e O-VL - 23e open

      De volledige uitslag: Acro Recre@(open) + Acro Recre@(O-VL)

PV2 ACRO AI De Panne 19/20-02-2011
 

- A-beloften meisjes (16 deelnemers)

  • Lorre Liset, De Brauwer Julie en De Waele Axelle: 6e
  • Peleman Jana, De Waele Chanelle en De Clerck Febe: 13e

- I2 duo meisjes (21 deelnemers)

  • Coppens Sien en Vandewalle Merel: 10e

      De volledige uitslag: A-beloften + I2 duo's

PV2 ACRO C Leuven 26-02-2011

- C juniores duo (33 deelnemers)

  • Van De Keere Marthe & Cloet Amelie: ZILVER O-VL - 4e open
  • Masscho Kyara & Bral Melia: BRONS O-VL - 7e open

- C juniores groep (41 deelnemers)

  • Van Kerschaver Zoë, Neukermans Kim & De Taeye Marie-Claire: 13e O-VL - 27e open

      De volledige uitslag: Acro C groep (O-VL) + Acro C groep (open) + Acro C duo (O-VL) + Acro C duo (open)

PV3 ACRO AI Werchter 12-03-2011

- A-beloften meisjes (16 deelnemers) 

  • Lorre Liset, De Brauwer Julie en De Waele Axelle: 4e
  • Wittevrongel Jenka, De Waele Chanelle en De Clerck Febe: 14e

- I2 duo meisjes (23 deelnemers)

  • Coppens Sien en Vandewalle Merel: 9e

      De volledige uitslag: A-beloften (open) + I2 (open)

VK ACRO AI Puurs 03-04-2011

- A-beloften meisjes (12 deelnemers)

  • Lorre Liset, De Brauwer Julie en De Waele Axelle: 6e plaats

- I2 duo meisjes (12 deelnemers)

  • Coppens Sien en Vandewalle Merel: 6e plaats

      De volledige uitslag: A-beloften + I-niv

FIAC ACRO A-beloften Puurs 15-16-17/04/2011

Vrijdag 15-04-2011 kwalificatie A-Beloften oefening 1 (32 deelnemers)

  • Wittevrongel Jenka, De Waele Chanelle en De Clerck Febe: 12e plaats
  • Lorre Liset, De Brauwer Julie en De Waele Axelle: 30e plaats

Zaterdag 16-04-2011 kwalificatie Fiac Beloften oefening 2 (32 deelnemers)

  • Wittevrongel Jenka, De Waele Chanelle en De Clerck Febe: 11e plaats
  • Lorre Liset, De Brauwer Julie en De Waele Axelle: 25e plaats

Zondag 17-04-2011 Finale Fiac Beloften (18 deelnemers)

  • Wittevrongel Jenka, De Waele Chanelle en De Clerck Febe: 10e plaats

      De volledige uitslag: dag 1 + dag 2 + Finale

BK ACRO A-beloften Gent 01/05/2011

- A-beloften meisjes (11 deelnemers)

  • Lorre Liset, De Waele Axelle en De Brauwer Julie: 4e plaats

      De volledige uitslag: BK ACRO A

VK ACRO C & Finale Recre@acro Mechelen 07/05/2011

- Recre@ 16 ouder en duo: (10 deelnemers)

  • Lippens Febe en Steffi Mushayija: 9e plaats

- C-junioren duo: (12 deelnemers)

  • Van De Keere Marthe en Cloet Amelie: 5e plaats
  • Masscho Kyara en Bral Melia: 9e plaats

- C-juniores groep: (18 deelnemers)

  • Van Kerschaver Zoë, Neukermans Kim en Marie-Claire De Taeye: ZILVER

      De volledige uitslag: VK Acro jun duoC + VK Acro Jun groepC + Finale Recre@

Jump Rope Challenge Eeklo - 07/11/2010

De 3 teams van onze club werden 6e, 8e en 23e. Ze bestonden uit:
- De 3 Skippetjes (Isalien Bral, Lisa De Winter, Steffi Mushayija): 6e plaats
- De Roping Stones (Edith Claeys, Helena De Craemer, Delphine Remmerie): 8e plaats
- De kangoeroetjes (Ellen Bru, Lauren Bru, Tjarda de Nood): 23e plaats

Speed Contest Eeklo - 07/11/2010

Het team van onze club werd 14e en bestond uit:
- De Speatles (Helena De Craemer, Lisa De Winter, Steffi Mushayija, Delphine Remmerie): 14e plaats

De volledige uitslag in pdf-formaat: Speedcontest

Supercup Dendermonde - 12/02/2011

  • Categorie 3 (+15 j): (14 deelnemers) FINALE

 

SEC VR

SEC Ex

SEC T

FINALE

Claeys Edith - 3e plaats

133

0

133

242

De Winter Lisa - 4e plaats

124

0

124

233

De Craemer Helena - 11e plaats

102

5

102

143

Remmerie Delphine - 12e plaats

101

0

101

143

De volledige uitslag in pdf-formaat: Supercup I proeven + Supercup I finale

PV1 TRA BI Merelbeke 22/23-01-2011

- pupillen meisjes I

  • Van Audenaerde Jolynn: 4e O-VL - 18e open

- Benjamins meisjes I

  • De Muynck Kimberley: BRONS O-VL - 8e open
  • De Tollenaere Fiebe: 9e O-VL - 21e open

- miniemen meisjes B

  • De Coeyer Mare: ZILVER O-VL - 6e open

- juniores meisjes B

  • Schoonackers Elles: 4e plaats O-VL - 12e open

- seniores meisjes B

  • Roeland Eline: BRONS O-VL - 11e open

      De volledige uitslag: TRA B (O-VL) + TRA B (open) + TRA AI (O-VL) + TRA AI (open)

PV2 TRA BI Bierbeek 5/6-02-2011

- pupillen meisjes I (42 deelnemers)

  • Van Audenaerde Jolynn: 9e

- Benjamins meisjes I (38 deelnemers)

  • De Muynck Kimberley: 18e
  • De Tollenaere Fiebe: 33e

- miniemen meisjes B (22 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 7e

- juniores meisjes B (30 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: 5e

- seniores meisjes B (17 deelnemers)

  • Roeland Eline: 14e

      De volledige uitslag: TRA BI

PV3 TRA BI Veerle 19/20-02-2011

- pupillen meisjes I (35 deelnemers)

  • Van Audenaerde Jolynn: 13e

- Benjamins meisjes I (33 deelnemers)

  • De Muynck Kimberley: 14e
  • De Tollenaere Fiebe: 20e

- miniemen meisjes B (25 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 8e

- juniores meisjes B (30 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: 14e

- seniores meisjes B (17 deelnemers)

  • Roeland Eline: 11e

      De volledige uitslag: TRA BI

VK TRA BI Mortsel 26/27-03-2011

- pupillen meisjes I

  • Van Audenaerde Jolynn gekwetst

- Benjamins meisjes I (20 deelnemers)

  • De Muynck Kimberley: 12e

- miniemen meisjes B (19 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 8e

- juniores meisjes B (19 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: 18e

      De volledige uitslag: TRA B + TRA I

BK TRA B Schelle 08-05-2011

- miniemen meisjes B: (11 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 6e plaats

      De volledige uitslag: BK TRA B

Interclub Altis Hulshout 28-11-2010

  • A miniemen meisjes:
    • Pauline Van De Keere: 5e
    • Laura Tondat: 6e
    • Marlies De Bock: 7e
    • Trees De Vilder: 11e
  • B miniemen meisjes:
    • Claire Boon: GOUD
    • Silke Pauwels: ZILVER
    • Margot Van Gaever: BRONS
    • Aagje Flement: 4e
    • Ines Rosier: 5e
  • B beloften meisjes:
    • Marte Piessens: GOUD
    • Melanie Verstraete: ZILVER
    • Jana Valcke: 4e
  • B junioren jongens:
    • Guitho De Wolff: ZILVER
  • B senioren meisjes:
    • Evi Baere: 9e
    • Eva Nevejans: 11e
    • Anneleen Steyaert: 12e

      De volledige uitslag: TUM A & TUM B

PV1 Recre@tumbling Gent 15/16-01-2011

  • miniemen meisjes:
    • Claudia Hamerlinck: 5e O-VL - 17e open
    • Chanika Diet: 10e O-VL- 39e open
    • Leonie Van Daele: 11e O-VL - 48e open

      De volledige uitslag: Recre@ (O-VL) + Recre@ (open)

PV1 TUM ABI Merelbeke 22/23-01-2011

- pupillen meisjes I

  • Flement Lobke: GOUD
  • Slock Fien: ZILVER
  • Gabriël Britt: ZILVER

- benjamins meisjes I

  • Peters Emma: GOUD O-VL - 1e open

- miniemen meisjes B

  • Vangaever Margot: ZILVER O-VL -3e open
  • Flement Aagje: BRONS O-VL - 4e open
  • Boon Claire: 4e O-VL - 5e open
  • Rosier Ines : 7e O-VL - 11e open

- beloften meisjes B

  • Verstraete Melanie: ZILVER O-Vl -6e open
  • De Bock Margot: BRONS O-VL -8e open
  • Piessens Marte: 4e O-VL - 9e open
  • Valcke Jana: 11e O-VL - 32e open

- juniores meisjes B

  • Van Hecke Laura gekwetst

- juniores jongens B

  • De Wolff Guitho: BRONS O-VL - 8e open

- seniores meisjes B

  • De Baere Evi: ZILVER O-VL - 8e open
  • Bontinck Jente: 4e O-VL - 14e open
  • Nevejans Eva: 8e O-VL - 25e open
  • Steyaert Anneleen: 10e O-VL - 31e open
  • De Mey Elena gekwetst

- miniemen meisjes A

  • Van De Keere Pauline: GOUD O-VL - 1e open
  • De Vilder Trees: 4e O-VL - 11e open
  • De Bock Marlies niet deelgenomen
  • Tondat Laura ziek

- miniemen jongens A

  • Verschoote Stef: BRONS O-VL - 3e open

      De volledige uitslag: TUM A (O-VL) + TUM A (open) + TUM B (O-VL) + TUM B (open) + TUM benjI (O-VL) + TUM benjI (open) + TUM pupI

PV2 TUM ABI Bierbeek 5/6-02-2011

- pupillen meisjes I

  • Flement Lobke GOUD
  • Gabriël Britt GOUD
  • Slock Fien ZILVER

- benjamins meisjes I

  • Peters Emma ziek

- miniemen meisjes B (15 deelnemers)

  • Boon Claire: 2e
  • Flement Aagje: 4e
  • Vangaever Margot: 5e
  • Rosier Ines: 11e

- beloften meisjes B (35 deelnemers)

  • Verstraete Melanie: 5e
  • De Bock Margot: 7e
  • Valcke Jana: 8e
  • Piessens Marte: 9e

- juniores meisjes B

  • Van Hecke Laura gekwetst

- juniores jongens B (10 deelnemers)

  • De Wolff Guitho: 1e

- seniores meisjes B (32 deelnemers)

  • De Baere Evi: 8e
  • Steyaert Anneleen: 20e
  • Nevejans Eva, De Mey Elena en Bontinck Jente afwezig

- miniemen meisjes A (27 deelnemers)

  • Van De Keere Pauline: 3e
  • Tondat Laura: 9e
  • De Vilder Trees: 23e
  • De Bock Marlies afwezig

- miniemen jongens A (5 deelnemers)

  • Verschoote Stef: 2e

      De volledige uitslag: TUM AB + TUM I

PV2 TUM C Moorslede 12-02-2011

- C miniemen meisjes: (47 deelnemers)

  • Maeyens Lotte: BRONS O-VL - 6e open
  • D'hondt Tine: 4e O-VL - 7e open
  • Van Den Bossche Margo: 5e O-VL - 16e open
  • Van Hauter Laurien: 6e O-VL - 26e open
  • Roets Isla: 7e O-VL - 29e open
  • Van Deynse Delphine: 8e O-VL - 33e open

- C beloften meisjes: (46 deelnemers)

  • Van Coppenolle Matty: 4e O-VL - 18e open

      De volledige uitslag: TUM C (open) + TUM C (O-VL)

PV3 TUM ABI Veerle 19/20-02-2011

- pupillen meisjes I

  • Flement Lobke GOUD
  • Slock Fien GOUD
  • Gabriël Britt ZILVER

- benjamins meisjes I (35 deelnemers)

  • Peters Emma: 1e

- miniemen meisjes B (14 deelnemers)

  • Vangaever Margot: 3e
  • Boon Claire: 4e
  • Flement Aagje: 5e
  • Rosier Ines: 7e

- beloften meisjes B (30 deelnemers)

  • Piessens Marte: 4e
  • Valcke Jana: 6e
  • Verstraete Melanie en De Bock Margot gekwetst

- juniores meisjes B

  • Van Hecke Laura gekwetst

- juniores jongens B (10 deelnemers)

  • De Wolff Guitho: 10e

- seniores meisjes B (37 deelnemers)

  • De Baere Evi: 2e
  • Bontinck Jente: 7e
  • Steyaert Anneleen: 9e
  • Nevejans Eva: 22e
  • De Mey Elena: 35e

- miniemen meisjes A (26 deelnemers)

  • Tondat Laura 2e
  • Van De Keere Pauline 6e
  • De Vilder Trees gekwetst
  • De Bock Marlies afwezig

- miniemen jongens A (5 deelnemers)

  • Verschoote Stef 5e

      De volledige uitslag: TUM AB + TUM I benj + TUM I pup

PV2 Recre@TUM Willebroek 27-02-2011

  • miniemen meisjes: (64 deelnemers) 
    • Chanika Diet 27e 
    • Claudia Hamerlinck 50e
    • Leonie Van Daele 54e

      De volledige uitslag: Recre@ (open)

VK TUM ABI Mortsel 26/27-03-2011

- benjamins meisjes I (12 deelnemers)

  • Peters Emma: GOUD

- miniemen meisjes B (10 deelnemers)

  • Boon Claire: GOUD
  • Vangaever Margot: 4e
  • Flement Aagje: 5e
  • Rosier Ines: 6e

- beloften meisjes B (12 deelnemers)

  • Piessens Marte: BRONS
  • Valcke Jana: 12e
  • Verstraete Melanie en De Bock Margot gekwetst

- juniores jongens B (7 deelnemers)

  • De Wolff Guitho: GOUD

- seniores meisjes B (17 deelnemers)

  • De Baere Evi: 9e
  • Bontinck Jente: 10e
  • Steyaert Anneleen: 16e

- miniemen meisjes A (16 deelnemers)

  • Tondat Laura: GOUD
  • Van De Keere Pauline: ZILVER
  • De Vilder Trees: 11e

- miniemen jongens A (5 deelnemers)

  • Verschoote Stef: 4e

      De volledige uitslag: TUM A + TUM B + TUM I

BK TUM A Beveren 01-05-2011

- miniemen meisjes A: (12 deelnemers)

  • Pauline Van De Keere: ZILVER
  • De Vilder Trees: 11e plaats
  • Laura Tondat: 12e plaats

- miniemen jongens A: (5 deelnemers)

  • Stef Verschoote: 4e plaats

      De volledige uitslag: TUM A

VK TUM C + BK TUM B Schelle 07/08-05-2011

- miniemen meisjes C: (17 deelnemers)

  • Maeyens Lotte: BRONS
  • D'hondt Tine: 7e plaats
  • Van Den Bossche Margo: 8e plaats

- miniemen meisjes B:

  • Boon Claire: ZILVER
  • Vangaever Margo: BRONS
  • Flement Aagje: 4e plaats
  • Rosier Ines: 7e plaats

- beloften meisjes B:

  • Piessens Marte: ZILVER
  • Verstraete Melanie: 9e plaats

Guitho De Wolff afwezig en Evi De Baere gekwetst.

      De volledige uitslag: VK TUM C + BK TUM B

In de eindranking van alle gymfedclubs eindigde onze club op een knappe 2e plaats. De volledige ranking: Eindranking 2011

Sponsor

X-care

Contact info

secretariaat bij Kathleen Van Zele: Vlierstraat 2, 9900 Eeklo (tel 09/379.84.20) of email: altis.eeklo@telenet.be
Rekeningnummer van de club: IBAN nummer BE97 8901 7434 9649

Foto's en filmpjes

Indien je foto's of filmpjes hebt van wedstrijden of evenementen, mag je deze doorsturen naar de webmaster

 

 

Volg ons

mersin escort nevsehir escort nigde escort rize escort sivas escort tarsus escort tekirdag escort konya escort