Resultaten 2012-2013

Resultaten 2012-2013

Recreatoernooi acro Mariakerke 01-12-2012

- Combinatie 18+ duo: (6 teams)

  • Roeygens Geike en Van Melkebeke Jana: 2e plaats

- Balans 8-14 groepen: (19 teams)

  • Van Vooren Farah, Van Vooren Bo en Van Audenaerde Jolynn: 3e plaats

- Balans 14+ groepen: (18 teams)

  • Masscho Talisa, Claeys Justine en Claeys Charline: 5e plaats

      De volledige uitslag: +18j duo + balans groepen

SYTA Puurs 29-12-2012

I2-duo (11 deelnemers)

  • Meulemeester Eva en Plaetinck Karo: GOUD

I2-groep (22 deelnemers)

  • Emma Dhoore, Marthe Van de Keere en Febe Lippens: BRONS
  • Quivreux Aukje, Imschoot Willemeijn en Grootaert Eline: 15e plaats
  • Elena Rommel, Emma De Vylder en Amelie Vanhauwenhuyse: 17e plaats

Recre@ balans 8-14 groep (15 deelnemers)

  • Farah Van Vooren, Jolynn Van Audenaerde en Bo Van Vooren: 5e plaats

Recre@ balans 14+ groep (9 deelnemers)

  • Talisa Masscho, Justine Claeys en Charline Claeys: GOUD

Recre@ combinatie groep (4 deelnemers)

  • Jana Van Melkebeke en Geike Roeygens: BRONS

      De volledige uitslag: I-niveau + Recre@ balans + Recre@ combinatie

Zeestern Trials De Panne 19-01-2013

- A meisjes duo 11-16j (12 teams)

  • Kyara Masscho en Jenka Wittevrongel: 4e plaats

- A gemengd duo 11-16j (5 teams)

  • Vandewalle Merel en Claeys Thibault: BRONS

- I2-duo (14 teams)

  • Meulemeester Eva en Plaetinck Karo: GOUD

- I2-groep (24 teams)

  • Emma Dhoore, Marthe Van de Keere en Febe Lippens: GOUD
  • Quivreux Aukje, Imschoot Willemeijn en Grootaert Eline: 6e plaats

- C beloften groep (9 teams)

  • Versluys Silke (W), Willems Jaimie (W) en Van Hecke Laura (E): BRONS
  • Denolf Elena (W), Bonte Manon (W) en De Clerck Febe (E): 8e plaats

- B juniores groep (12 teams)

  • Van Kerschaver Zoë (E), Neukermans Kim (E) en Gabriël Jirka (W): 8e plaats

      De volledige uitslag: A-beloftenI2 duo + I2 groep + C-bel groep + B jun groep

PV1 Acro AI Bazel 27-01-2013

- A meisjes duo 11-16j

  • Kyara Masscho en Jenka Wittevrongel niet deelgenomen

- A gemengd duo 11-16j (3 teams)

  • Vandewalle Merel en Claeys Thibault: 3e plaats (blessure Thibault tijdens opwarming)

- I2-duo (23 teams)

  • Meulemeester Eva en Plaetinck Karo: 2e plaats

- I2-groep (39 teams)

  • Emma Dhoore, Marthe Van de Keere en Febe Lippens: 2e plaats
  • Quivreux Aukje, Imschoot Willemeijn en Grootaert Eline: 16e plaats
  • Elena Rommel, Emma De Vylder en Amelie Vanhauwenhuyse: 37e plaats
  • Van Landegem Dongyang, D'hauwers Lara en Lorré Liset niet deelgenomen

      De volledige uitslag: Acro A + Acro I

PV1 Acro BC Leuven 02-02-2013

- C beloften groep (26 teams)

  • Versluys Silke (W), Willems Jaimie (W) en Van Hecke Laura (E): 5e plaats
  • Denolf Elena (W), Bonte Manon (W) en De Clerck Febe (E): 12e plaats

- C juniores groep (30 teams)

  • Van De Voorde Jana (E), Van Hecke Jana (E) en Goethals Celine (W): 19e plaats

- B juniores groep (15 teams)

  • Van Kerschaver Zoë (E), Neukermans Kim (E) en Gabriël Jirka (W): 5e plaats

      De volledige uitslag: C-niveau + B-niveau

PV2 Acro AI Mariakerke 17-02-2013

- A meisjes duo 11-16j (8 teams)

  • Kyara Masscho en Jenka Wittevrongel: ZILVER O-VL - 4e open

- I2-duo (21 teams)

  • Meulemeester Eva en Plaetinck Karo: 12e O-VL - 21e open

- I2-groep (37 teams)

  • Emma Dhoore, Marthe Van de Keere en Febe Lippens: GOUD O-VL - 3e open
  • Quivreux Aukje, Imschoot Willemeijn en Grootaert Eline: 4e O-VL - 6e open
  • Van Landegem Dongyang, D'hauwers Lara en Lorré Liset: 13e O-VL - 20e open
  • Elena Rommel, Emma De Vylder en Amelie Vanhauwenhuyse: 16e O-VL - 26e open

Het team van Thibault en Merel doet niet mee omwille van blessure Thibault.

      De volledige uitslag: AI (open) + AI (O-VL)

PV2 Acro BC Niel 02/03-03-2013

- C beloften groep (22 teams)

  • Versluys Silke (W), Willems Jaimie (W) en Van Hecke Laura (E): ZILVER O-VL - 7e open
  • Denolf Elena (W), Bonte Manon (W) en De Clerck Febe (E): 7e O-VL - 18e open

- C juniores groep

  • Van De Voorde Jana (E), Van Hecke Jana (E) en Goethals Celine (W) niet deelgenomen

- B juniores groep  (15 teams)

  • Van Kerschaver Zoë (E), Neukermans Kim (E) en Gabriël Jirka (W): 4e O-VL - 6e open

      De volledige uitslag: Acro B (open) + Acro B (O-VL) + Acro C (open) + Acro C (O-VL)

PV3 Acro AI Oud-Turnhout 10-03-2013

- A meisjes duo 11-16j (7 teams)

  • Kyara Masscho en Jenka Wittevrongel: 5e plaats

- I2-duo (24 teams)

  • Meulemeester Eva en Plaetinck Karo: 2e plaats

- I2-groep (40 teams)

  • Emma Dhoore, Marthe Van de Keere en Febe Lippens: 3e plaats
  • Quivreux Aukje, Imschoot Willemeijn en Grootaert Eline: 9e plaats
  • Van Landegem Dongyang, D'hauwers Lara en Lorré Liset: 12e plaats
  • Elena Rommel, Emma De Vylder en Amelie Vanhauwenhuyse niet deelgenomen

      De volledige uitslag: Acro A + Acro I

PV3 Acro BC Genk 16-03-2013

- C beloften groep (19 teams)

  • Versluys Silke (W), Willems Jaimie (W) en Van Hecke Laura (E): 6e plaats
  • Denolf Elena (W), Bonte Manon (W) en De Clerck Febe (E): 8e plaats

- C juniores groep (30 teams)

  • Van De Voorde Jana (E), Van Hecke Jana (E) en Goethals Celine (W): 8e plaats

      De volledige uitslag: C-beloften + C-juniores

Recreatoernooi acro Eeklo 23-03-2013

- Combinatie 18+ duo (13 teams)

  • Roeygens Geike en Van Melkebeke Jana: BRONS

- Balans 8-14 groepen (30 teams)

  • Van Vooren Farah, Van Vooren Bo en Van Audenaerde Jolynn: 5e plaats

- Balans 14+ groepen (16 teams)

  • Masscho Talisa, Claeys Justine en Claeys Charline: GOUD

      De volledige uitslag: combinatie + balans

VK Acro Breendonk 30-03-2013

- A meisjes duo 11-16j (7 teams)

  • Kyara Masscho en Jenka Wittevrongel: 5e plaats

      De volledige uitslag: A-beloften

FIAC Puurs 05/06/07-04-2013

Vrijdag 05-04-2013 kwalificatie A-beloften oefening 1

- A meisjes duo 11-16j (20 teams)

  • Kyara Masscho en Jenka Wittevrongel: 8e plaats

Zaterdag 06-04-2013 kwalificatie A-Beloften oefening 2 + I-niveau

- A meisjes duo 11-16j (20 teams)

  • Kyara Masscho en Jenka Wittevrongel: 7e plaats

- I2-duo (18 teams)

  • Meulemeester Eva en Plaetinck Karo: 1e plaats

- I2-groep (21 teams)

  • Emma Dhoore, Marthe Van de Keere en Febe Lippens: 2e plaats
  • Van Landegem Dongyang, D'hauwers Lara en Lorré Liset: 5e plaats
  • Quivreux Aukje, Imschoot Willemeijn en Grootaert Eline: 8e plaats

Zondag 07-04-2013 finale A-beloften + I-niveau

- A meisjes duo 11-16j (12 teams)

  • Kyara Masscho en Jenka Wittevrongel: 8e plaats

- I2-duo (12 teams)

  • Meulemeester Eva en Plaetinck Karo: GOUD

- I2-groep (12 teams)

  • Emma Dhoore, Marthe Van de Keere en Febe Lippens: ZILVER
  • Van Landegem Dongyang, D'hauwers Lara en Lorré Liset: 7e plaats
  • Quivreux Aukje, Imschoot Willemeijn en Grootaert Eline: 9e plaats

      De volledige uitslag: A-beloften (Q) + I-niveau (Q) + A-beloften (F) + I-niveau (F)

VK Acro CI Bazel 21-04-2013

- C beloften groep (12 teams)

  • Versluys Silke (W), Willems Jaimie (W) en Van Hecke Laura (E): 8e plaats
  • Denolf Elena (W), Bonte Manon (W) en De Clerck Febe (E): 10e plaats

- I2-duo (12 teams)

  • Meulemeester Eva en Plaetinck Karo: ZILVER

- I2-groep (12 teams)

  • Emma Dhoore, Marthe Van de Keere en Febe Lippens: GOUD
  • Van Landegem Dongyang, D'hauwers Lara en Lorré Liset: 7e plaats
  • Quivreux Aukje, Imschoot Willemeijn en Grootaert Eline: 9e plaats

      De volledige uitslag: Acro CI

BK Acro AB Breendonk 28-04-2013

- A meisjes duo 11-16j (8 teams)

  • Kyara Masscho en Jenka Wittevrongel: 5e plaats

- B juniores groep (8 teams)

  • Van Kerschaver Zoë (E), Neukermans Kim (E) en Gabriël Jirka (W): 8e plaats

      De volledige uitslag: Acro A + Acro B

Master The Canes Acro Bazel 04-05-2013

- A-niveau (8 deelnemers)

  • Jenka Wittevrongel: 8e plaats

- B-niveau (23 deelnemers)

  • Lorré Liset: 13e plaats
  • Vandewalle Merel: 16e plaats
  • Zoë Van Kerschaver: 17e plaats

- C-niveau (23 deelnemers)

  • Meulemeester Eva: 7e plaats
  • D'hauwers Lara: 10e plaats
  • Plaetinck Karo: 18e plaats
  • Jana Van De Voorde: 21e plaats

- D-niveau:

  • Quivreux Aukje: GOUD
  • Van Landegem Dongyang: GOUD
  • Rommel Elena: GOUD
  • Dhoore Emma: GOUD
  • Van Vooren Farah: GOUD
  • Roeygens Geike: GOUD
  • Heyndrikx Heike: GOUD
  • Roels Laurien: GOUD
  • Masscho Talisa: GOUD
  • Masscho Kyara: GOUD
  • Lippens Febe: GOUD
  • Imschoot Willemeijn: GOUD
  • Grootaert Eline: ZILVER

      De volledige uitslag: A-niv + B-niv + C-niv + D-niv

Recreatoernooi acro Berkenbos (Heusden) 18-05-2013

- Combinatie 18+ duo (16 deelnemers)

  • Roeygens Geike en Van Melkebeke Jana: 5e plaats

- Balans 8-14 groepen (33 deelnemers)

  • Van Vooren Farah, Van Vooren Bo en Van Audenaerde Jolynn: 8e plaats

- Balans 14+ groepen (17 deelnemers)

  • Masscho Talisa, Claeys Justine en Claeys Charline: 2e plaats

      De volledige uitslag: Recreatoernooi

PV1 TRA BI Assebroek 12/13-01-2013

- pupillen meisjes I:

  • Van Hoecke Nona: GOUD
  • Lybaert Luna: GOUD
  • Boerjan Fleur: GOUD

- benjamins meisjes I (36 deelnemers):

  • De Coeyer Renee: 12e plaats

- beloften meisjes B (38 deelnemers):

  • De Coeyer Mare: 13e plaats

- seniores meisjes B (24 deelnemers):

  • Schoonackers Elles: 3e plaats

      De volledige uitslag: TRA BI (open) + pupillen I (open)

PV2 TRA BI Ekeren 26/27-01-2013

- pupillen meisjes I:

  • Boerjan Fleur: GOUD
  • Van Hoecke Nona: ZILVER
  • Lybaert Luna niet deelgenomen

- benjamins meisjes I (34 deelnemers)

  • De Coeyer Renee: 4e plaats

- beloften meisjes B (31 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 13e plaats

- seniores meisjes B (23 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: 1e plaats

      De volledige uitslag: TRA BI (open) + pupillen I (open)

PV3 TRA BI + PV1 TRA C Eeklo 23/24-02-2013

- pupillen meisjes I

  • Boerjan Fleur: GOUD
  • Van Hoecke Nona: ZILVER
  • Lybaert Luna niet deelgenomen

- benjamins meisjes I (39 deelnemers)

  • De Coeyer Renee: GOUD O-VL - 3e open

- beloften meisjes B (33 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: BRONS O-VL - 8e open

- seniores meisjes B (26 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: ZILVER O-VL - 5e open

- beloftes meisjes C (39 deelnemers)

  • Van Daele Leonie: 9e O-VL - 29e open
  • Lootens Margot: 12e O-VL - 39e open
  • De Roo Charlot niet deelgenomen

- juniores meisjes C

  • Imschoot Lisanne niet deelgenomen

- seniores meisjes C (18 deelnemers)

  • Roeland Eline: GOUD O-VL - 5e open
  • Verbeken Sarah: BRONS O-VL - 13e open
  • De Waele Chanelle: 4e O-VL - 14e open
  • Mushayija Steffi: 6e O-VL - 17e open

      De volledige uitslag: TRA ABCI (open) + TRA ABCI (O-VL) + pupillen I (open)

VK TRA BI Oostakker 16/17-03-2013

- pupillen meisjes I (22 deelnemers)

  • Boerjan Fleur: 15e plaats

- benjamins meisjes I (24 deelnemers)

  • De Coeyer Renee: 12e plaats

- beloften meisjes B (23 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 13e plaats

- seniores meisjes B (19 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: ZILVER

      De volledige uitslag: TRA I + TRA B

PV2 TRA C Ooigem 20-04-2013

  • Lootens Margot: 33e plaats
  • Van Daele Leonie: 38e plaats

- seniores meisjes C (16 deelnemers)

  • Roeland Eline: 5e plaats
  • Mushayija Steffi: 11e plaats
  • De Waele Chanelle: 12e plaats
  • Verbeken Sarah: 14e plaats

      De volledige uitslag: TRA C

VK TRA C + BK TRA B Schelle 17/18-05-2013

- beloften meisjes B (20 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 13e plaats

- seniores meisjes B (14 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: 4e plaats

- seniores meisjes C (9 deelnemers)

  • Roeland Eline: 5e plaats

      De volledige uitslag: VK TRA C + BK TRA B min/bel + BK TRA B jun/sen

Interclub Altis Hulshout 24/25-11-2012

- miniemen 1C meisjes (8 deelnemers)

  • Blomme Kyana: 6e plaats
  • Bo Vanhove: 7e plaats
  • Cnudde Ayla: 8e plaats

- miniemen 2C meisjes (7 deelnemers)

  • Cauwels Kato: GOUD
  • Van de Walle Helena: BRONS
  • De Meyere Chelsea: 7e plaats

- miniemen C jongens (3 deelnemers)

  • Schepens Seppe: GOUD
  • Roels Lander: ZILVER

- beloften 1C meisjes (6 deelnemers)

  • Van Deynse Delphine: GOUD
  • Diet Chanika: 5e plaats

- beloften 2C jongens (3 deelnemers)

  • Lorré Dries: GOUD

- beloften 2C meisjes (4 deelnemers)

  • Van Leeuwen Josefien: ZILVER

- juniores 2C meisjes (2 deelnemers)

  • De Windt Shauny: GOUD

- beloften B jongens (3 deelnemers)

  • Verschoote Stef: ZILVER

- beloften B meisjes (14 deelnemers)

  • Claire Boon: ZILVER
  • Rosier Ines: BRONS
  • Vangaever Margot: 4e plaats
  • Maeyens Lotte: 5e plaats
  • Van Den Bossche Margo: 6e plaats
  • Hamerlinck Claudia: 8e plaats
  • Van Hauter Laurie: 10e plaats
  • Roets Isla: 14e plaats

- juniores B meisjes (15 deelnemers)

  • Piessens Marte: GOUD
  • Valcke Jana: ZILVER
  • Verstraete Melanie: 5e plaats
  • Van Coppenolle Matty: 12e plaats

- seniores B meisjes (17 deelnemers)

  • Bontinck Jente: ZILVER
  • De Baere Evi: BRONS
  • De Mey Elena: 6e plaats
  • Nevejans Eva: 8e plaats
  • Steyaert Anneleen: 17e plaats

      De volledige uitslag: Interclub 2012

Kempen Cup Oud-Turnhout 02-12-2012

- miniemen 1C meisjes (16 deelnemers)

  • Blomme Kyana: 9e plaats
  • Bo Vanhove: 13e plaats
  • Cnudde Ayla: 14e plaats

- miniemen 2C meisjes (8 deelnemers)

  • Van de Walle Helena: ZILVER
  • Cauwels Kato: BRONS
  • De Meyere Chelsea: 8e plaats

- miniemen C jongens (4 deelnemers)

  • Roels Lander: GOUD
  • Schepens Seppe: BRONS

- beloften 1C meisjes (13 deelnemers)

  • Diet Chanika: 11e plaats

- beloften 2C jongens (5 deelnemers)

  • Lorré Dries: ZILVER

- beloften 2C meisjes (7 deelnemers)

  • Van Leeuwen Josefien: BRONS

- juniores 2C meisjes (9 deelnemers)

  • De Windt Shauny: BRONS

- beloften B jongens (3 deelnemers)

  • Verschoote Stef: GOUD

- beloften B meisjes (16 deelnemers)

  • Claire Boon: GOUD
  • Vangaever Margot: ZILVER
  • Maeyens Lotte: BRONS
  • Van Den Bossche Margo: 5e plaats
  • Van Hauter Laurie: 11e plaats
  • Roets Isla: 13e plaats
  • Rosier Ines: 14e plaats
  • Hamerlinck Claudia: 16e plaats

- juniores B meisjes (15 deelnemers)

  • Piessens Marte: ZILVER
  • Verstraete Melanie: 5e plaats
  • Valcke Jana: 8e plaats
  • Van Coppenolle Matty: 13e plaats

- seniores B meisjes (11 deelnemers)

  • Bontinck Jente: GOUD
  • De Mey Elena: 4e plaats
  • De Baere Evi: 5e plaats
  • Steyaert Anneleen: 8e plaats
  • Nevejans Eva: 10e plaats

-  beloften A meisjes (5 deelnemers)

  • Van De Keere Pauline: GOUD
  • Tondat Laura: ZILVER
  • De Vilder Trees: BRONS

-  juniores A jongens (1 deelnemer)

  • De Wolff Guitho: GOUD

      De volledige uitslag: TUM A + TUM B + TUM C

PV1 TUM ABI Assebroek 12/13-01-2013

- pupillen meisjes I:

  • De Baets Caitlin: GOUD
  • De Wilde Maïte: GOUD
  • Goegebeur Febe: ZILVER

- benjamins meisjes I (35 deelnemers):

  • De Wilde Lova: 1e plaats
  • De Wispelaere Marthe: 3e plaats
  • Van Vooren Tibbe: 4e plaats
  • Dhondt Kiona: 5e plaats
  • Plasschaert Freya: 11e plaats
  • Van Den Driessche Romy: 12e plaats
  • Van Den Berghe Silke: 23e plaats

- benjamins jongens I: (6 deelnemers)

  • Goethals Manu: 2e plaats
  • Minnaert Yme: 3e plaats
  • Meyvaert Simon: 4e plaats

- miniemen meisjes A:

  • Flement Lobke: 2e plaats
  • Slock Fien niet deelgenomen

- beloften meisjes A (13 deelnemers):

  • Van De Keere Pauline: 2e plaats
  • Tondat Laura: 4e plaats
  • De Vilder Trees: 5e plaats

- juniores jongens A (5 deelnemers):

  • De Wolff Guitho: 1e plaats

- miniemen meisjes B:

  • Vanhauwenhuyse Vere niet deelgenomen

- beloften meisjes B (40 deelnemers):

  • Boon Claire: 3e plaats
  • Vangaever Margot: 4e plaats
  • Rosier Ines: 6e plaats
  • Van Den Bossche Margot: 15e plaats
  • Maeyens Lotte: 20e plaats
  • Van Hauter Laurie: 25e plaats
  • Roets Isla: 27e plaats
  • Hamerlinck Claudia: 35e plaats

- beloften jongens B:

  • Verschoote Stef niet deelgenomen

- juniores meisjes B (36 deelnemers):

  • Verstraete Melanie: 4e plaats
  • Valcke Jana: 7e plaats
  • Coppens Sien: 8e plaats
  • Van Coppenolle Matty: 23e plaats
  • Piessens Marte niet deelgenomen

- seniores meisjes B (35 deelnemers):

  • Bontinck Jente: 3e plaats
  • De Baere Evi: 13e plaats
  • Steyaert Anneleen: 28e plaats
  • Nevejans Eva niet deelgenomen
  • De Mey Elena niet deelgenomen

      De volledige uitslag: TUM ABI (open) + benjamins I (open) + pupillen I (open)

PV1 TUM C Mariakerke 19-01-2013

- miniemen 1C meisjes (19 deelnemers)

  • Blomme Kyana: GOUD O-VL - 4e open
  • Bo Vanhove: 5e O-VL - 13e open
  • Cnudde Ayla: 7e O-VL - 15e open

- miniemen 2C meisjes (19 deelnemers)

  • Cauwels Kato: GOUD O-VL - 2e open
  • Van de Walle Helena: ZILVER O-VL - 3e open
  • De Meyere Chelsea: 7e O-VL - 15e open

- miniemen C jongens (5 deelnemers)

  • Schepens Seppe: GOUD O-VL - 1e open
  • Roels Lander: ZILVER O-VL - 3e open

- beloften 1C meisjes (29 deelnemers)

  • Van Deynse Delphine: ZILVER O-VL - 3e open
  • Diet Chanika: 7e O-VL - 16e open

- beloften 2C jongens (4 deelnemers)

  • Lorré Dries: GOUD O-VL - 2e open

- beloften 2C meisjes (24 deelnemers)

  • Van Leeuwen Josefien: 9e O-VL - 18e open

- juniores 2C meisjes (28 deelnemers)

  • De Windt Shauny: 5e O-VL - 7e open

      De volledige uitslag: TUM C (open) + TUM C (O-VL)

PV2 TUM ABI Ekeren 26/27-01-2013

- pupillen meisjes I:

  • De Baets Caitlin: GOUD
  • De Wilde Maïte: GOUD
  • Goegebeur Febe: GOUD

- benjamins meisjes I (39 deelnemers)

  • De Wilde Lova: 1e plaats
  • Van Vooren Tibbe: 2e plaats
  • De Wispelaere Marthe: 5e plaats
  • Van Den Driessche Romy: 10e plaats
  • Dhondt Kiona: 15e plaats
  • Plasschaert Freya: 16e plaats
  • Van Den Berghe Silke: 22e plaats

- benjamins jongens I (6 deelnemers)

  • Goethals Manu: 1e plaats
  • Minnaert Yme: 3e plaats
  • Meyvaert Simon: 4e plaats

- miniemen meisjes A (22 deelnemers)

  • Flement Lobke: 5e plaats
  • Slock Fien niet deelgenomen

- beloften meisjes A (12 deelnemers)

  • Van De Keere Pauline: 1e plaats
  • Tondat Laura: 5e plaats
  • De Vilder Trees: 8e plaats

- juniores jongens A (5 deelnemers)

  • De Wolff Guitho: 3e plaats

- miniemen meisjes B (22 deelnemers)

  • Vanhauwenhuyse Vere: 15e plaats

- beloften meisjes B (38 deelnemers)

  • Boon Claire: 3e plaats
  • Van Den Bossche Margo: 6e plaats
  • Vangaever Margot: 8e plaats
  • Roets Isla: 11e plaats
  • Hamerlinck Claudia: 16e plaats
  • Van Hauter Laurie: 20e plaats
  • Maeyens Lotte: 27e plaats
  • Rosier Ines: 32e plaats

- beloften jongens B (8 deelnemers)

  • Verschoote Stef: 7e plaats

- juniores meisjes B (38 deelnemers)

  • Valcke Jana: 1e plaats
  • Verstraete Melanie: 3e plaats
  • Coppens Sien: 11e plaats
  • Van Coppenolle Matty: 28e plaats
  • Piessens Marte niet deelgenomen

- seniores meisjes B (47 deelnemers)

  • Steyaert Anneleen: 21e plaats
  • Bontinck Jente: 30e plaats
  • De Baere Evi: 47e plaats
  • Nevejans Eva niet deelgenomen
  • De Mey Elena niet deelgenomen

      De volledige uitslag: TUM ABI (open) + benjamins I (open) + pupillen I (open)

PV2 TUM C Bilzen 02-02-2013

- miniemen 1C meisjes (25 deelnemers)

  • Bo Vanhove: 18e plaats
  • Cnudde Ayla: 23e plaats
  • Blomme Kyana niet deelgenomen

- miniemen 2C meisjes (17 deelnemers)

  • Cauwels Kato: 2e plaats
  • De Meyere Chelsea: 12e plaats
  • Van de Walle Helena: 15e plaats

- miniemen C jongens (5 deelnemers)

  • Schepens Seppe: 2e plaats
  • Roels Lander: 3e plaats

- beloften 1C meisjes (27 deelnemers)

  • Van Deynse Delphine: 7e plaats
  • Diet Chanika: 14e plaats

- beloften 2C jongens

  • Lorré Dries niet deelgenomen

- beloften 2C meisjes (16 deelnemers)

  • Van Leeuwen Josefien: 8e plaats

- juniores 2C meisjes (25 deelnemers)

  • De Windt Shauny: 5e plaats

      De volledige uitslag: TUM C (open)

Recreatoernooi Tumbling/lange mat Scheldewindeke 16-02-2013

- benjamins:

  • Danae West: BRONS
  • Febe Maenhout: BRONS

- beloften (9 deelnemers)

  • Helena Coopman: 9e plaats

- miniemen (10 deelnemers)

  • Linde Van De Velde: 5e plaats
  • Selena Boidin: 9e plaats

      De volledige uitslag: tumbling + lange mat

PV3 TUM ABI Eeklo 23/24-02-2013

- pupillen meisjes I

  • De Wilde Maïte: GOUD
  • Goegebeur Febe: GOUD
  • De Baets Caitlin: ZILVER

- benjamins meisjes I (37 deelnemers)

  • Van Vooren Tibbe: GOUD O-VL - 2e open
  • De Wilde Lova: ZILVER O-VL - 3e open
  • De Wispelaere Marthe: BRONS O-VL - 4e open
  • Dhondt Kiona: 4e O-VL - 5e open
  • Van Den Driessche Romy: 5e O-VL - 6e open
  • Plasschaert Freya: 8e O-VL - 19e open
  • Van Den Berghe Silke niet deelgenomen

- benjamins jongens I (6 deelnemers)

  • Goethals Manu: GOUD O-VL - 2e open
  • Minnaert Yme: ZILVER O-VL - 3e open
  • Meyvaert Simon: BRONS O-VL - 4e open

- miniemen meisjes A (21 deelnemers)

  • Flement Lobke: GOUD O-VL - 2e open
  • Slock Fien niet deelgenomen

- beloften meisjes A (10 deelnemers)

  • Tondat Laura: GOUD O-VL - 2e open
  • Van De Keere Pauline: ZILVER O-VL - 3e open
  • De Vilder Trees niet deelgenomen

- juniores jongens A (5 deelnemers)

  • De Wolff Guitho: GOUD O-VL - 2e open

- miniemen meisjes B (25 deelnemers)

  • Vanhauwenhuyse Vere: BRONS O-VL - 17 open

- beloften meisjes B (35 deelnemers)

  • Boon Claire: GOUD O-VL - 2e open
  • Vangaever Margot: BRONS O-VL - 5e open
  • Rosier Ines: 5e O-VL - 7e open
  • Maeyens Lotte: 6e O-VL - 8e open
  • Van Den Bossche Margot: 7e O-VL - 9e open
  • Roets Isla: 8e O-VL - 10e open
  • Van Hauter Laurie: 10e O-VL - 21e open
  • Hamerlinck Claudia: 11e O-VL - 25e open

- beloften jongens B (7 deelnemers)

  • Verschoote Stef: GOUD O-VL - 3e open

- juniores meisjes B (34 deelnemers)

  • Coppens Sien: GOUD O-VL - 1e open
  • Verstraete Melanie: ZILVER O-VL - 2e open
  • Valcke Jana: 4e O-VL - 4e open
  • Van Coppenolle Matty: 5e O-VL - 15e open
  • Piessens Marte: 10e O-VL - 27e open

- seniores meisjes B

  • Bontinck Jente: ZILVER O-VL - 5e open
  • Steyaert Anneleen: 7e O-VL - 28e open
  • De Baere Evi, Nevejans Eva en De Mey Elena niet deelgenomen

      De volledige uitslag: TUM ABI (open) + TUM ABI (O-VL) + benjamins I (open)benjamins I (O-VL) + pupillen I (open)

VK TUM ABI Oostakker 16/17-03-2013

- pupillen meisjes I (15 deelnemers)

  • De Wilde Maïte: GOUD
  • De Baets Caitlin: ZILVER
  • Goegebeur Febe niet deelgenomen

- benjamins meisjes I (23 deelnemers)

  • De Wilde Lova: GOUD
  • De Wispelaere Marthe: 4e plaats
  • Van Vooren Tibbe: 5e plaats
  • Dhondt Kiona: 6e plaats
  • Van Den Driessche Romy: 12e plaats
  • Plasschaert Freya: 18e plaats

- benjamins jongens I (5 deelnemers)

  • Minnaert Yme: ZILVER
  • Goethals Manu: BRONS
  • Meyvaert Simon: 4e plaats

- miniemen meisjes A (17 deelnemers)

  • Flement Lobke: GOUD

- beloften meisjes A (8 deelnemers)

  • Tondat Laura: BRONS
  • Van De Keere Pauline: 8e plaats
  • De Vilder Trees niet deelgenomen

- juniores jongens A (4 deelnemers)

  • De Wolff Guitho: ZILVER

- beloften meisjes B (24 deelnemers)

  • Vangaever Margot: 4e plaats
  • Boon Claire: 5e plaats
  • Rosier Ines: 6e plaats
  • Roets Isla: 19e plaats
  • Maeyens Lotte: 21e plaats
  • Van Den Bossche Margot: 24e plaats

- beloften jongens B (8 deelnemers)

  • Verschoote Stef: 4e plaats

- juniores meisjes B (25 deelnemers)

  • Coppens Sien: GOUD
  • Verstraete Melanie: ZILVER
  • Piessens Marte: 5e plaats
  • Valcke Jana: 10e plaats
  • Van Coppenolle Matty: 25e plaats

- seniores meisjes B (21 deelnemers)

  • De Baere Evi: 5e plaats
  • Bontinck Jente: 6e plaats

      De volledige uitslag: TUM A (min_bel) + TUM A (VR jun_sen) + TUM A (Finale jun_sen) + TUM I + TUM B

MiniGYM Gent 20-04-2013

- deelnemende gymnasten

  • Soens Winter: GOUD
  • Haeck Febe: GOUD
  • Goethals Britt: GOUD
  • Heyndrikx Heike: GOUD
  • De Baets Candace: ZILVER
  • Van Zele Tine: ZILVER
  • Hedhili Sophia: ZILVER
  • De Craene Brianna: ZILVER
  • Slabbaert Hannah: ZILVER
  • Roeygens Famke: ZILVER
  • Rottey Femke: ZILVER
  • Valcke Ymke: ZILVER

      De volledige uitslag: MiniGYM

Recreatoernooi TUM Oostakker 27-04-2013

- benjamins:

  • Danae West: GOUD
  • Febe Maenhout: GOUD
  • Van Waeyenberghe Kiana: BRONS

- miniemen

  • Linde Van De Velde: ZILVER
  • Selena Boidin: BRONS

      De volledige uitslag: benjamins + miniemen

BK TUM A Mortsel 05-05-2013

- miniemen meisjes A (11 deelnemers)

  • Flement Lobke: ZILVER
  • Slock Fien: 7e plaats

- beloften meisjes A (9 deelnemers)

  • Van De Keere Pauline: BRONS
  • Tondat Laura: 5e plaats
  • De Vilder Trees: 7e plaats

      De volledige uitslag: TUM A

BK TUM B + VK TUM C Schelle 17/18-05-2013

- beloften meisjes B (21 deelnemers)

  • Boon Claire: 4e plaats
  • Rosier Ines: 7e plaats
  • Vangaever Margot: 8e plaats
  • Van Den Bossche Margo: 12e plaats
  • Roets Isla: 19e plaats
  • Maeyens Lotte: 21e plaats

- beloften jongens B (7 deelnemers)

  • Verschoote Stef: 4e plaats

- juniores meisjes B (21 deelnemers)

  • Coppens Sien: 4e plaats
  • Verstraete Melanie: 9e plaats
  • Valcke Jana: 16e plaats
  • Piessens Marte gekwetst

- seniores meisjes B

  • Bontinck Jente: BRONS
  • De Baere Evi gekwetst

- miniemen 1C meisjes (24 deelnemers)

  • Blomme Kyana: 9e plaats
  • Vanhove Bo: 22e plaats

- miniemen 2C meisjes (16 deelnemers)

  • Cauwels Kato: 5e plaats
  • Van de Walle Helena: 8e plaats

- miniemen C jongens (5 deelnemers)

  • Roels Lander: BRONS
  • Schepens Seppe: 4e plaats

- beloften 1C meisjes (22 deelnemers)

  • Van Deynse Delphine: ZILVER
  • Diet Chanika: 19e plaats

- beloften 2C meisjes (19 deelnemers)

  • Van Leeuwen Josefien: 16e plaats

- beloften 2C jongens (11 deelnemers)

  • Lorré Dries: 9e plaats

- juniores 2C meisjes (16 deelnemers)

  • De Windt Shauny: 7e plaats

      De volledige uitslag: VK TUM C min/bel + VK TUM C jun/sen en BK TUM B min/bel + BK TUM B jun/sen

Sponsor

Talboom

Contact info

secretariaat bij Kathleen Van Zele: Vlierstraat 2, 9900 Eeklo (tel 09/379.84.20) of email: altis.eeklo@telenet.be
Rekeningnummer van de club: IBAN nummer BE97 8901 7434 9649

Foto's en filmpjes

Indien je foto's of filmpjes hebt van wedstrijden of evenementen, mag je deze doorsturen naar de webmaster

 

 

Volg ons

mersin escort nevsehir escort nigde escort rize escort sivas escort tarsus escort tekirdag escort konya escort