Resultaten 2014-2015

Resultaten 2014-2015

SYTA Puurs 27/28-12-2014

I2-niveau meisjes duo (25 teams)

  • Merel Vandewalle en Lara D'Hauwers: ZILVER

I2-niveau meisjes trio (19 teams)

  • Dongyang Van Landegem, Amelie Vanhauwenhuyse en Willemeijn Imschoot: GOUD
  • Vere Vanhauwenhuyse, Eline Grootaerts en Febe Lippens: ZILVER
  • Margaux De Paepe, Sarah Stockmans en Joséphine Allemeersch: 7e plaats

C-niveau meisjes duo 10-17j (5 teams)

  • Farah Van Vooren en Justine Claeys: GOUD

C-niveau meisjes drie 10-20j (13 teams)

  • Geike Roeygens, Charline Claeys en Tjorven Beck: 4e plaats

B-niveau meisjes drie 11-20j+ (15 teams)

  • Elena Rommel, Chanelle De Waele en Celine Goethals: 10e plaats

Recre@ meisjes duo 8-14j (23 teams)

  • Talisa Masscho en Nikka Stockmans: 8e plaats
  • Dullaers Louise en Degrande Sterre: 11e plaats
  • Jenny-Lee Van Den Eeckhout en Amber Van Hyfte: 12e plaats
  • Bo Minten en Delphine De Paepe: 18e plaats

Recre@ meisjes trio 8-14j (17 teams)

  • Emma De Vylder, Jolynn Van Audenaerde en Famke Roeygens: ZILVER

      De volledige uitslag: B-niveau + C-niveau + I2-niveau + Recre@-balans

Zeestern Trials De Panne 10/11-01-2015

- I2-niveau meisjes duo (24 teams)

  • Heike Heyndrickx en Fien Verstraete: 4e plaats

- I2-niveau meisjes drie (22 teams)

  • Margaux De Paepe, Sarah Stockmans en Joséphine Allemeersch: 5e plaats

- A-niveau 11-16j meisjes duo (17 teams)

  • Merel Vandewalle en Lara D'Hauwers: 4e plaats

- A-niveau 11-16j meisjes drie (23 teams)

  • Aukje Quivreux, Liset Lorré en Marthe Van De Keere: GOUD
  • Dongyang Van Landeghem, Amelie Vanhauwenhuyze en Willemeijn Imschoot: BRONS
  • Vere Vanhauwenhuyze, Febe Lippens en Eline Grootaert: 6e plaats

- A-niveau 12-18j meisjes drie (13 teams)

  • Emma D'Hoore, Karo Plaetinck en Axelle De Waele: 8e plaats

      De volledige uitslag: I2-niveau + A-niveau 11-16j + A-niveau 12-18j

Recreatoernooi Niel 10/11-01-2015

- Balans 8-14 duo (37 teams)

  • Masscho Talise en Stockmans Nikka: 14e plaats
  • Van Den Eeckhout Jenny-Lee en Van Hyfte Amber: 18e plaats
  • Minten Bo en De Paepe Delphine: 19e plaats
  • Coppens Lois en Dedeckel Amelie: 22e plaats
  • Dullaers Louise en Degrande Sterre: 27e plaats

- Balans 8-14 groepen (34 teams)

  • Roeygens Famke, De Vylder Emma en Van Audenaerde Jolynn: ZILVER

      De volledige uitslag: 8-14 duo en 8-14 groepen

PV1 Acro CI Bazel 17/18-01-2015

- I2-niveau 9-15 meisjes duo (35 teams)

  • Heike Heyndrinckx en Vercraeye Fien: GOUD O-VL - 4e open

- I2-niveau meisjes trio (32 teams)

  • Margaux De Paepe, Sarah Stockmans en Joséphine Allemeersch: 8e plaats O-VL - 15e plaats open

- C-niveau meisjes duo 10-17j  (14 teams)

  • Farah Van Vooren en Justine Claeys: 4e plaats O-VL - 9e plaats open

- C-niveau meisjes drie 10-20j (28 teams)

Recreatoernooi Acro Mariakerke 24-01-2015

- Balans 8-14 duo (37 teams)

  • Masscho Talise en Stockmans Nikka: 6e plaats
  • Coppens Lois en Dedeckel Amelie: 14e plaats
  • Minten Bo en De Paepe Delphine: 22e plaats
  • Van Den Eeckhout Jenny-Lee en Van Hyfte Amber: 36e plaats
  • Dullaers Louise en Degrande Sterre niet deelgenomen

- Balans 8-14 groepen 

  • Roeygens Famke, De Vylder Emma en Van Audenaerde Jolynn: GOUD

      De volledige uitslag: Recrea acro

PV1 Acro AB De Panne 31-01/01-02-2015

- A-niveau 11-16j meisjes duo (21 deelnemers)

  • Merel Vandewalle en Lara D'Hauwers: 2e plaats

- A-niveau 11-16j meisjes groep (21 deelnemers)

  • Aukje Quivreux, Liset Lorré en Marthe Van De Keere: 1e plaats
  • Dongyang Van Landeghem, Amelie Vanhauwenhuyze en Willemeijn Imschoot: 3e plaats
  • Vere Vanhauwenhuyze, Febe Lippens en Eline Grootaert: 6e plaats

- A-niveau 12-18j meisjes groep (12 deelnemers)

  • Emma D'Hoore, Karo Plaetinck en Axelle De Waele: 9e plaats

- B-niveau 11-20j+ meisjes groep (20 deelnemers)

  • Chanelle De Waele, Celine Goethals en Elena Rommel: 14e plaats

      De volledige uitslag: Acro AB open

PV2 Acro CI Breendonk 07/08-02-2015

- I2-niveau 9-15 meisjes duo (33 teams)

  • Heike Heyndrinckx en Vercraeye Fien: 7e plaats

- I2-niveau meisjes trio (29 teams)

  • Margaux De Paepe, Sarah Stockmans en Joséphine Allemeersch: 4e plaats

- C-niveau meisjes duo 10-17j  (14 teams)

  • Farah Van Vooren en Justine Claeys: 4e plaats

- C-niveau meisjes drie 10-20j (25 teams)

  • Geike Roeygens, Charline Claeys en Tjorven Beck: 12e plaats

- C-niveau meisjes duo 10-21+j (18 teams)

  • Steffi Mushayija en Kyara Masscho: 2e plaats

      De volledige uitslag: I2 open + C 10-17j/10-20j duo + C10-20jgroep + C10-21j+

PV2 Acro AB Niel 21/22-02-2015

- A-niveau 11-16j meisjes duo (20 teams)

  • Merel Vandewalle en Lara D'Hauwers: 1e plaats open

- A-niveau 11-16j meisjes groep (22 teams)

  • Vere Vanhauwenhuyze, Febe Lippens en Eline Grootaert: 1e plaats open
  • Dongyang Van Landeghem, Amelie Vanhauwenhuyze en Willemeijn Imschoot: 2e plaats open
  • Aukje Quivreux, Liset Lorré en Marthe Van De Keere niet deelgenomen

- A-niveau 12-18j meisjes groep (12 teams)

  • Emma D'Hoore, Karo Plaetinck en Axelle De Waele: 5e plaats open

- B-niveau 11-20j+ meisjes groep (21 teams)

  • Chanelle De Waele, Celine Goethals en Elena Rommel: 11e plaats open

      De volledige uitslag: A11-16 duo + A11-16 trio + A12-18 + B-niv

Recreatoernooi Acro Heusden 28-02-2015

- Balans 8-14 duo (50 teams)

  • Masscho Talise en Stockmans Nikka: 8e plaats
  • Coppens Lois en Dedeckel Amelie: 10e plaats
  • Minten Bo en De Paepe Delphine: 22e plaats
  • Dullaers Louise en Degrande Sterre: 32e plaats
  • Van Den Eeckhout Jenny-Lee en Van Hyfte Amber: 36e plaats

- Balans 8-14 groepen (36 teams)

  • Roeygens Famke, De Vylder Emma en Van Audenaerde Jolynn: BRONS

      De volledige uitslag: Balans 8-14j

PV3 Acro CI Bree 07/08-03-2015

- I2-niveau 9-15 meisjes duo (35 teams)

  • Heike Heyndrinckx en Vercraeye Fien: 4e plaats open

- I2-niveau meisjes trio (32 teams)

  • Margaux De Paepe, Sarah Stockmans en Joséphine Allemeersch: 6e plaats
  • Plaetinck Zita, Stofferis Floor en Slabbaert Hannah: 30e plaats

- C-niveau meisjes duo 10-17j (16 teams)

  • Farah Van Vooren en Justine Claeys: 10e plaats open

- C-niveau meisjes drie 10-20j (28 teams)

  • Geike Roeygens, Charline Claeys en Tjorven Beck: 7e plaats open

- C-niveau meisjes duo 10-20j+ 

  • Steffi Mushayija en Kyara Masscho niet deelgenomen

      De volledige uitslag: C-niv (open) + I2-niveau (open)

PV3 Acro AB Petegem-aan-de-Leie 14/15-03-2015

- A-niveau 11-16j meisjes duo  (21 teams)

  • Merel Vandewalle en Lara D'Hauwers: GOUD O-VL - 1e plaats open

- A-niveau 11-16j meisjes groep (20 teams)

  • Aukje Quivreux, Liset Lorré en Marthe Van De Keere: GOUD O-VL - 1e plaats open
  • Dongyang Van Landeghem, Amelie Vanhauwenhuyze en Willemeijn Imschoot: ZILVER O-VL - 2e plaats open
  • Vere Vanhauwenhuyze, Febe Lippens en Eline Grootaert: 11e plaats O-VL - 14e plaats open

- A-niveau 12-18j meisjes groep (15 teams)

  • Emma D'Hoore, Karo Plaetinck en Axelle De Waele: 5e plaats O-VL - 8e plaats open

- B-niveau 11-20j+ meisjes groep (21 teams)

  • Chanelle De Waele, Celine Goethals en Elena Rommel: 5e plaats O-VL - 7e plaats open

      De volledige uitslag: A11-16 duo (OVL) - A11-16 duo (open) + A11-16 trio (OVL) + A11-16 trio (open) + A12-18 (OVL) + A12-18 (open) + B11-20+ (OVL) + B11-20+ (open)

Minigym Oostende 22-03-2015

  • Maertens Emma: GOUD
  • Van Laeke Ine: GOUD
  • Boone Louise: GOUD
  • Vande Ginste Yelena: GOUD
  • Grootaert Lies: ZILVER
  • Lemey Joaquim: ZILVER
  • Slabbaert Ester: ZILVER
  • Versnick Aïda: BRONS

      De volledige uitslag: Minigym

VK CI Mariakerke 28-03-2015

- I2-niveau 9-15 meisjes duo (16 teams)

  • Heike Heyndrinckx en Vercraeye Fien: BRONS

- I2-niveau meisjes trio (16 teams)

  • Margaux De Paepe, Sarah Stockmans en Joséphine Allemeersch: BRONS

- C-niveau meisjes duo 10-17j (10 teams)

  • Farah Van Vooren en Justine Claeys: 7e plaats

- C-niveau meisjes drie 10-20j (16 teams)

  • Geike Roeygens, Charline Claeys en Tjorven Beck: 6e plaats

- C-niveau meisjes duo 10-20j+ (8 teams)

  • Steffi Mushayija en Kyara Masscho: 5e plaats

      De volledige uitslag: VK C en VK I

FIAC AI Breendonk 10/11/12-04-2015

Vrijdag 10-04-2015 kwalificatie A-beloften en juniores oefening 1

- A meisjes duo 11-16j (30 teams)

  • Vandewalle Merel en D'Hauwers Lara: 6e plaats

- A meisjes groep 11-16j (27 teams)

  • Quivreuw Aukje, Lorre Liset en Van De Keere Marthe: 2e plaats
  • Vanhauwenhuyse Vere, Lippens Febe en Grootaert Eline: 7e plaats
  • Vanhauwenhuyse Amelie, Imschoot Willemeijn en Van Landegem Dongyang: 9e plaats

- A meisjes groep 12-18j (21 teams)

  • Dhoore Emma, De Waele Axelle en Karo Plaetinck: 14e plaats

Zaterdag 11-04-2015 kwalificatie A-beloften en juniores oefening 2

- A meisjes duo 11-16j (30 teams)

  • Vandewalle Merel en D'Hauwers Lara: 4e plaats

- A meisjes groep 11-16j (27 teams)

  • Vanhauwenhuyse Vere, Lippens Febe en Grootaert Eline: 5e plaats
  • Vanhauwenhuyse Amelie, Imschoot Willemeijn en Van Landegem Dongyang: 8e plaats
  • Quivreuw Aukje, Lorre Liset en Van De Keere Marthe: 16e plaats

- A meisjes groep 12-18j (21 teams)

  • Dhoore Emma, De Waele Axelle en Karo Plaetinck: 12e plaats

- I2 meisjes duo (18 teams)

  • Heyndrickx Heike en Vercraeye Fien: 3e plaats

- I2 meisjes groep (12 teams)

  • De Paepe Margaux, Allemeersch Josephine en Stockmans Sarah: 3e plaats
  • Slabbaert Hannah, Plaetinck Zita en Stofferis Floor: 9e plaats

Zaterdag 12-04-2015 Finale A-beloften en juniores en I2

- A meisjes duo 11-16j (12 teams)

  • Vandewalle Merel en D'Hauwers Lara: 8e plaats

- A meisjes groep 11-16j (13 teams)

  • Vanhauwenhuyse Vere, Lippens Febe en Grootaert Eline: 4e plaats
  • Vanhauwenhuyse Amelie, Imschoot Willemeijn en Van Landegem Dongyang: 6e plaats

- A meisjes groep 12-18j (12 teams)

  • Dhoore Emma, De Waele Axelle en Karo Plaetinck: 11e plaats

- I2 meisjes duo (12 teams)

  • Heyndrickx Heike en Vercraeye Fien: BRONS

- I2 meisjes groep (8 teams)

  • De Paepe Margaux, Allemeersch Josephine en Stockmans Sarah: 8e plaats

      De volledige uitslag: A 11-16 (dag 1) + A 12-18 (dag 1) + A 11-16 (dag 2) + A 12-18 (dag 2) + I2 (dag 2) + A 11-16 (F) + A 12-18 (F) + I2 (F)

BK ACRO AB Mariakerke 25/26-04-2015

- A-niveau 11-16j meisjes duo  (9 teams)

  • Merel Vandewalle en Lara D'Hauwers: ZILVER

- A-niveau 11-16j meisjes groep (12 teams)

  • Aukje Quivreux, Liset Lorré en Marthe Van De Keere: GOUD
  • Dongyang Van Landeghem, Amelie Vanhauwenhuyze en Willemeijn Imschoot: ZILVER
  • Vere Vanhauwenhuyze, Febe Lippens en Eline Grootaert: ZILVER

      De volledige uitslag: Acro A

Recreatoernooi acro Breendonk 02-05-2015

- Balans 8-14 duo (50 teams)

  • Van Den Eeckhout Jenny-Lee en Van Hyfte Amber: ZILVER
  • Masscho Talise en Stockmans Nikka: 7e plaats
  • Dullaers Louise en Degrande Sterre: 10e plaats
  • Coppens Lois en Dedeckel Amelie: 11e plaats
  • Roeygens Famke, De Vylder Emma: 13e plaats
  • Minten Bo en De Paepe Delphine: 19e plaats

      De volledige uitslag: Recrea 8-14j

PV1 TRA ABI Eeklo 17/18-01-2015

- B 11j meisjes (18 deelnemers)

  • Van Hoecke Nona: GOUD O-VL - 1e open

- B 12j meisjes (19 deelnemers)

  • De Coeyer Renee: GOUD O-VL - 2e open

- B 15-16j meisjes (25 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: ZILVER O-VL - 11e open

- B 17j+ meisjes (23 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: 4e O-VL - 12e open

- I 9j meisjes: 

  • Rommel Mauri: GOUD
  • Demurie Marthe: GOUD
  • Mariman Youna: ZILVER
  • Regelbrugge Julie: BRONS

- I 10j meisjes (62 deelnemers)

  • Van Zele Tine: 9e O-VL - 22e open
  • De Craene Brianna: 11e O-VL - 31e open
  • Hedhili Sophia: 12e O-VL - 32e open
  • Rottey Femke: 13e O-VL - 42e open

      De volledige uitslag: TRA I 9j + TRA I 10j O-VL + TRA I 10j open + TRA AB O-VL + TRA AB open

PV1 TRA C Olen 24/25-01-2015

Trampoline:

- C 11j meisjes (13 deelnemers)

  • Standaert Bente: 9e plaats

- C 12j meisjes (10 deelnemers)

  • Kerwyn Lieze: 7e plaats
  • Giordano Oceane: 10e plaats

- C 13-14j meisjes (16 deelnemers)

  • Baeke Anna: 10e plaats
  • Van Herzele Isabeau: 11e plaats

- C 15-16j meisjes (15 deelnemers)

  • Van Deynse Delphine: 10e plaats
  • Ingels Kyara: 12e plaats
  • De Roo Charlot: 13e plaats
  • Van Daele Leonie: 14e plaats

- C 17j+ meisjes (10 deelnemers)

  • Verbeken Sarah: 10e plaats

      De volledige uitslag: TRA C open

PV2 TRA ABI Diest 07/08-02-2015

- B 11j meisjes (16 deelnemers)

  • Van Hoecke Nona: 3e plaats

- B 12j meisjes (19 deelnemers)

  • De Coeyer Renee: 3e plaats

- B 15-16j meisjes (18 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 10e plaats

- B 17j+ meisjes 

  • Schoonackers Elles niet deelgenomen

- I 9j meisjes: 

  • Rommel Mauri: GOUD
  • Demurie Marthe: GOUD
  • Regelbrugge Julie: ZILVER
  • Mariman Youna: BRONS

- I 10j meisjes (51 deelnemers)

  • Van Zele Tine: 16e plaats
  • Hedhili Sophia: 19e plaats
  • De Craene Brianna: 22e plaats
  • Rottey Femke: 31e plaats

      De volledige uitslag: ABI10 open + I9 open

PV2 TRA C Willebroek 27-02/01-03-2015

- C 11j meisjes (17 deelnemers)

  • Standaert Bente: 5e plaats O-VL - 16e plaats open

- C 12j meisjes (16 deelnemers)

  • Kerwyn Lieze: 4e plaats O-VL -7e plaats open
  • Giordano Oceane: 6e plaats O-VL -13e plaats open

- C 13-14j meisjes 22 deelnemers)

  • Baeke Anna: 5e plaats O-VL -12e plaats open
  • Van Herzele Isabeau: 7e plaats O-VL -17e plaats open

- C 15-16j meisjes (16 deelnemers)

  • De Roo Charlot: 4e plaats O-VL -10e plaats open
  • Van Deynse Delphine: 5e plaats O-VL -12e plaats open
  • Van Daele Leonie: 6e plaats O-VL -15e plaats open
  • Ingels Kyara: 7e plaats O-VL -16e plaats open

- C 17j+ meisjes (11 deelnemers)

  • Verbeken Sarah: GOUD O-VL - 9e plaats open

      De volledige uitslag: TRA C (O-VL) + TRA C (open)

PV3 TRA ABI Dendermonde 07/08-03-2015

- B 11j meisjes (23 deelnemers)

  • Van Hoecke Nona: 1e plaats open

- B 12j meisjes (22 deelnemers)

  • De Coeyer Renee: 2e plaats open

- B 15-16j meisjes (24 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 9e plaats open

- B 17j+ meisjes (24 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: 10e plaats open

- I 9j meisjes: 

  • Rommel Mauri: GOUD
  • Demurie Marthe: GOUD
  • Mariman Youna: ZILVER
  • Regelbrugge Julie: ZILVER

- I 10j meisjes (56 deelnemers)

  • Hedhili Sophia: 25e plaats open
  • De Craene Brianna: 34e plaats open
  • Van Zele Tine: 36e plaats open
  • Rottey Femke: 38e plaats open

      De volledige uitslag: TRA AB + TRA I9j + TRA I10j

PV3 TRA C Schelle 14/15-03-2015

- C 11j meisjes (16 deelnemers)

  • Standaert Bente: 16e plaats open

- C 12j meisjes (13 deelnemers)

  • Kerwyn Lieze: 11e plaats open
  • Giordano Oceane niet deelgenomen

- C 13-14j meisjes (19 deelnemers)

  • Baeke Anna: 13e plaats open
  • Van Herzele Isabeau: 14e plaats open

- C 15-16j meisjes (14 deelnemers)

  • De Roo Charlot: 9e plaats open
  • Ingels Kyara: 11e plaats open
  • Van Deynse Delphine: 12e plaats open
  • Van Daele Leonie: 14e plaats open

- C 17j+ meisjes (12 deelnemers)

  • Verbeken Sarah: 8e plaats open

      De volledige uitslag: TRA C (open)

VK TRA BI Eksel 28/29-03-2015

- B 11j meisjes (17 gymnasten)

  • Van Hoecke Nona: ZILVER

- B 12j meisjes (16 gymnasten)

  • De Coeyer Renee: BRONS

- B 15-16j meisjes (18 gymnasten)

  • De Coeyer Mare: 9e plaats

- B 17j+ meisjes (18 gymnasten)

  • Schoonackers Elles: 4e plaats

- I 9j meisjes (24 gymnasten)

  • Demurie Marthe: 11e plaats
  • Rommel Mauri: 12e plaats

      De volledige uitslag: VK TRA BI

VK TRA C en BK TRA B Beveren-Waas 08/09-05-2015

- B 11j meisjes (14 deelnemers)

  • Van Hoecke Nona: ZILVER

- B 12j meisjes (16 deelnemers)

  • De Coeyer Renee: 5e plaats

- B 15-16j meisjes (15 deelnemers)

  • De Coeyer Mare: 9e plaats

- B 17j+ meisjes (15 deelnemers)

  • Schoonackers Elles: BRONS

- C 13-14j meisjes (17 deelnemers)

  • Baeke Anna: 15e plaats

- C 15-16j meisjes (16 deelnemers)

  • De Roo Charlot: 10e plaats
  • Ingels Kyara: 11e plaats

      De volledige uitslag: VK TRA C + BK TRA B

Recreatoernooi TRA Landegem 23-05-2015

- Recrea TRA 7-8j meisjes

  • Lammertyn Jozefien: GOUD

- Recrea TRA 9-10j meisjes

  • Baro Marrit: GOUD
  • Buysse Lynn: GOUD
  • De Baets Candace: GOUD
  • De Volder Kristina: GOUD
  • De Vos Bo: GOUD
  • Mattheeuws Lie: GOUD
  • Van Damme Amelia: GOUD
  • Dedeckel Feline: BRONS
  • Lambrecht Liesa: ZILVER
  • Lippens Noor: ZILVER

- Recrea TRA 11-12j meisjes

  • Verdonck Ella

- Recrea TRA 13-14j meisjes (6 deelnemers)

  • Pattyn Gaetane: GOUD
  • Mattheeuws Ode: ZILVER
  • De Bie Elle: 5e plaats

      De volledige uitslag: Recrea (medailles) + Recrea TRA

Esthetica Cup Hoogstraten 09-11-2014

C-niveau meisjes 11-12j: (13 deelnemers)

  • Febe Goegebeur: GOUD
  • Kiara Van Waeyenberghe: 11e plaats
  • Marie Cornelis: 13e plaats

C-niveau meisjes 13-14j: (14 deelnemers)

  • Bo Vanhove: GOUD
  • Chelsey De Meyere: 4e plaats
  • Selena Boidin: 5e plaats
  • Linde Van De Velde: 6e plaats
  • Ayla Cnudde: 7e plaats
  • Silke Dendooven: 10e plaats

C-niveau meisjes 15-16j: (14 deelnemers)

  • Chanika Diet: 6e plaats
  • Emma De Wispelaere: 10e plaats

C-niveau meisjes 17+:  (6 deelnemers)

  • Silke Van Rie: BRONS

WAGC TUM Daytona Beach (Florida) 14/16-11-2014

- meisjes 11/12 jaar kwalificaties (19 deelnemers)

  • Lobke Flement: 11e plaats
  • Lova De Wilde: 13e plaats

- meisjes 15/16 jaar kwalificaties (32 deelnemers)

  • Pauline Van De Keere: 8e plaats

- meisjes 15/16 jaar finale (8 deelnemers)

  • Pauline Van De Keere: 6e plaats 

Interclub Altis Hulshout 23-11-2014

- Tum B 11-12j meisjes (9 deelnemers)

  • De Baets Caitlin: 7e plaats

- Tum B 13-14j meisjes  (14 deelnemers)

  • Kato Cauwels: BRONS

- Tum B 13-14j jongens (3 deelnemers)

  • Lander Roels: GOUD
  • Seppe Schepens: ZILVER

- Tum B 15-16j meisjes (15 deelnemers)

  • Margot Vangaever: GOUD
  • Margo Van Den Bossche: BRONS
  • Claire Boon:4e plaats
  • Laurie Van Hauter: 10e plaats
  • Isla Roets: 11e plaats
  • Josefien Van Leeuwen: 13e plaats
  • Claudia Hamerlinck: 14e plaats
  • Lotte Maeyens: 15e plaats

- Tum B 15-16j jongens (5 deelnemers)

  • Stef Verschoote: GOUD

- Tum B 17-18j meisjes (15 deelnemers)

  • Melanie Verstraeten: ZILVER
  • Sien Coppens: 6e plaats
  • Matty Van Coppenolle: 7e plaats
  • Shauny De Windt: 10e plaats

- Tum B 19j+ meisjes (6 deelnemers)

  • Jente Bontinck: ZILVER

      De volledige uitslag: IC Hulshout 2014

Interclub Kempen Cup Oud-Turnhout 07-12-2014

- A meisjes 11-12j (16 deelnemers)

  • De Wilde Lova: GOUD
  • De Wilde Maité: BRONS
  • Van Vooren Tibbe: 4e plaats
  • De Wispelaere Marthe: 5e plaats

- A jongens 11-12j (4 deelnemers)

  • Goethals Manu: GOUD

- A meisjes 13-14j (12 deelnemers)

  • Flement Lobke: GOUD
  • Slock Fien: 9e plaats

- B meisjes 11-12j (10 deelnemers)

  • De Baets Caitlin: BRONS

- B jongens 13-14j (4 deelnemers)

  • Roels Lander: GOUD
  • Schepens Seppe: ZILVER

- B meisjes 13-14j (12 deelnemers)

  • Cauwels Kato: 4e plaats
  • Blomme Kyana: 6e plaats

- B jongens 15-16j (6 deelnemers)

  • Verschoote Stef: GOUD

- B meisjes 15-16j (16 deelnemers)

  • Vangaever Margot: ZILVER
  • Van den Bossche Margo: BRONS
  • Boon Claire: BRONS
  • Roets Isla: 11e plaats
  • Van Leeuwen Josefien: 14e plaats 

- B meisjes 17j+ (14 deelnemers)

  • Bontinck Jente: GOUD
  • Van Den Bossche Hannah: 4e plaats
  • Verstraete Melanie: 6e plaats
  • Van Coppenolle Matty: 9e plaats 
  • De Windt Shauny: 11e plaats

- C meisjes 11-12j (27 deelnemers)

  • Goegebeur Febe: ZILVER
  • Van Waeyenberghe Kiara: 14e plaats
  • Cornelis Marie: 22e plaats

- C meisjes 15-16j (12 deelnemers)

  • Diet Chanika: 4e plaats

- C meisjes 19j+ (9 deelnemers)

  • Van Rie Silke: 9e plaats

      De volledige uitslag: TUM A + TUM B + TUM C

PV1 TUM ABI Eeklo 17/18-01-2015

- A 11-12j meisjes (23 deelnemers)

  • De Wispelaere Marthe: GOUD O-VL - 2e plaats open
  • Van Vooren Tibbe: ZILVER O-VL - 5e plaats open
  • De Wilde Maité: BRONS O-VL - 6e plaats open
  • De Wilde Lova: 4e plaats O-VL - 9e plaats open

- A 11-12j jongens (8 deelnemers)

  • Goethals Manu: GOUD O-VL - 4e plaats open

- A 13-14j meisjes (15 deelnemers)

  • Flement Lobke: GOUD O-VL - 1e plaats open
  • Slock Fien: 5e plaats O-VL - 9e plaats open

- A 15-17j meisjes (12 deelnemers)

  • Van De Keere Pauline: GOUD O-VL - 1e plaats open
  • De Vilder Trees: 4e plaats O-VL - 8e plaats open

- B 11-12j meisjes (28 deelnemers)

  • De Baets Caitlin: 8e plaats O-VL - 18e plaats open

- B 13-14j meisjes (38 deelnemers)

  • Cauwels Kato: BRONS O-VL - 20e plaats open
  • Blomme Kyana: 6e plaats O-VL - 25e plaats open

- B 13-14j jongens (8 deelnemers)

  • Roels Lander: BRONS O-VL - 8e plaats open

- B 15-16j meisjes (20 deelnemers)

  • Boon Claire: GOUD O-VL - 1e plaats open
  • Vangaever Margot: ZILVER O-VL - 3e plaats open
  • Van den Bossche Margo: 4e plaats O-VL - 5e plaats open
  • Maeyens Lotte: 6e plaats  O-VL - 8e plaats open
  • Roets Isla: 7e plaats O-VL - 9e plaats open
  • Hamerlinck Claudia: 8e plaats O-VL - 10e plaats open
  • Van Leeuwen Josefien: 9e plaats O-VL - 17e plaats open

- B 15-16j jongens (11 deelnemers)

  • Verschoote Stef: GOUD O-VL - 1e plaats open

- B 17-18j meisjes (28 deelnemers)

  • Verstraete Melanie: GOUD O-VL - 1e plaats open
  • Van Coppenolle Matty: 4e plaats O-VL - 14e plaats open
  • De Windt Shauny: 5e plaats O-VL - 21e plaats open
  • Piessens Marte: 6e plaats O-VL - 22e plaats open
  • Valcke Jana: 7e plaats O-VL - 28e plaats open

- B 19j+ meisjes (10 deelnemers)

  • Bontinck Jente: GOUD O-VL - 2e plaats open
  • Van den Bossche Hannah: ZILVER O-VL - 3e plaats open

- I 9j meisjes:

  • Diet Zenzi: ZILVER
  • Pieters Marthe: ZILVER
  • Pieters Nuria: ZILVER
  • Soens Parel: ZILVER
  • Van Rie Jade: ZILVER

I 10j meisjes (24 deelnemers)

  • Goethals Britt: ZILVER O-VL - 3e plaats open
  • Haeck Febe: BRONS O-VL - 4e plaats open
  • Valcke Ymke: 5e plaats O-VL - 7e plaats open
  • Soens Winter: 6e plaats O-VL - 8e plaats open

      De volledige uitslag: TUM I 9j + TUM I 10j OVL - TUM I 10j open + TUM AB OVL + TUM AB open

PV1 TUM C Olen 24/25-01-2015

- C 11j meisjes (36 deelnemers)

  • Goegebeur Febe: 1e open
  • Van Waeyenberghe Kiara: 32e open

- C 12j meisjes (37 deelnemers)

  • Cornelis Marie: 29e plaats
  • Maenhout Febe: 31e plaats
  • Henneman Aude: 37e plaats

- C 13j meisjes (40 deelnemers)

  • Vanhove Bo: 8e plaats
  • Dendooven Silke: 9e plaats
  • Cnudde Ayla: 19e plaats
  • Boidin Selena niet deelgenomen

- C 14j meisjes (27 deelnemers)

  • De Meyere Chelsea: 5e plaats
  • Van De Velde Linde: 17e plaats

- C 15j meisjes (27 deelnemers)

  • De Wispelaere Emma: 26e plaats
  • Diet Chanika: 5e plaats

- C 19j+ meisjes (12 deelnemers)

  • Van Rie Silke: 5e plaats

      De volledige uitslag: TUM C open

PV TUM I Oostakker en Recreatumbling Scheldewindeke 31-01-2015

- I-niveau 9j:

  • Diet Zenzi: ZILVER
  • Soens Parel: ZILVER
  • Pieters Marthe: ZILVER
  • Pieters Nuria: ZILVER
  • Van Rie Jade: BRONS

- I-niveau 10j (23 deelnemers)

  • Goethals Britt: BRONS
  • Haeck Febe: 4e plaats
  • Soens Winter: 5e plaats
  • Valcke Ymke: 7e plaats

- Recrea Lange Mat 9-10j 

  • Buysse Lynn: GOUD
  • Crombez Janah: GOUD
  • De Baets Candace: GOUD
  • Devos Bo: GOUD
  • De Wilde Tiana: GOUD
  • Mattheeuws Lie: GOUD
  • Peirens Jutta: GOUD
  • Van Damme Amelia: GOUD

- Recrea Lange Mat 13-14j 

  • Mattheeuws Ode: GOUD

- Recrea tumbling 11-12j:

  • De Reviere Catoo: BRONS
  • West Danaë: BRONS

      De volledige uitslag: TUM I 9j + TUM I 10j + Recrea LM/TUM

PV2 TUM AB Diest 07/08-02-2015

- A 11-12j meisjes (24 deelnemers)

  • De Wilde Lova: 1e plaats
  • Van Vooren Tibbe: 3e plaats
  • De Wilde Maité: 6e plaats
  • De Wispelaere Marthe niet deelgenomen

- A 11-12j jongens (9 deelnemers)

  • Goethals Manu: 4e plaats

- A 13-14j meisjes (16 deelnemers)

  • Flement Lobke: 1e plaats
  • Slock Fien: 11e plaats

- A 15-17j meisjes (13 deelnemers)

  • De Vilder Trees: 11e plaats
  • Van De Keere Pauline niet deelgenomen

- B 11-12j meisjes (23 deelnemers)

  • De Baets Caitlin: 16e plaats

- B 13-14j meisjes (36 deelnemers)

  • Cauwels Kato: 4e plaats
  • Blomme Kyana: 33e plaats

- B 13-14j jongens (6 deelnemers)

  • Roels Lander: 4e plaats

- B 15-16j meisjes (26 deelnemers)

  • Boon Claire: 1e plaats
  • Van den Bossche Margo: 2e plaats
  • Roets Isla: 7e plaats
  • Van Leeuwen Josefien: 20e plaats
  • Maeyens Lotte: 21e plaats
  • Vangaever Margot: 26e plaats
  • Hamerlinck Claudia niet deelgenomen

- B 15-16j jongens (11 deelnemers)

  • Verschoote Stef: 3e plaats

- B 17-18j meisjes (32 deelnemers)

  • Verstraete Melanie: 15e plaats
  • Van Coppenolle Matty: 20e plaats
  • De Windt Shauny: 22e plaats
  • Piessens Marte: 31e plaats
  • Valcke Jana: 7e plaats

- B 19j+ meisjes (16 deelnemers)

  • Van den Bossche Hannah: 6e plaats
  • Bontinck Jente niet deelgenomen

      De volledige uitslag: TU AB open

PV2 TUM C Willebroek 28-02/01-03-2015

- C 11j meisjes (25 deelnemers)

  • Goegebeur Febe: GOUD O-VL - 5e plaats open
  • Van Waeyenberghe Kiara niet deelgenomen

- C 12j meisjes (40 deelnemers)

  • Henneman Aude; GOUD O-VL - 6e plaats open
  • Maenhout Febe: 4e plaats O-VL - 31e plaats open
  • Cornelis Marie niet deelgenomen

- C 13j meisjes 31 deelnemers)

  • Vanhove Bo: BRONS O-VL - 9e plaats open
  • Cnudde Ayla: 6e plaats O-VL - 19e plaats open
  • Dendooven Silke: 7e plaats O-VL -22e plaats open
  • Boidin Selena niet deelgenomen

- C 14j meisjes (30 deelnemers)

  • De Meyere Chelsea: ZILVER O-VL - 7e plaats open
  • Van De Velde Linde: 6e plaats O-VL -15e plaats open

- C 15j meisjes (31 deelnemers)

  • Diet Chanika: GOUD O-VL - 6e plaats open
  • De Wispelaere Emma: 5e plaats O-VL - 30e plaats open

- C 19j+ meisjes (21 deelnemers)

  • Van Rie Silke: 5e plaats O-VL - 14e plaats open

      De volledige uitslag: TUM C (O-VL) + TUM C (open)

PV3 TUM ABI Dendermonde 07/08-03-2015

- I-niveau 9j:

  • Soens Parel: GOUD
  • Diet Zenzi: ZILVER
  • Pieters Marthe: ZILVER
  • Pieters Nuria: ZILVER
  • Van Rie Jade: ZILVER

- I-niveau 10j (39 deelnemers)

  • Goethals Britt: 5e plaats
  • Soens Winter: 12e plaats
  • Valcke Ymke: 13e plaats
  • Haeck Febe: 22e plaats

- A 11-12j meisjes (25 deelnemers)

  • De Wispelaere Marthe: 15e plaats open
  • Van Vooren Tibbe: 7e plaats open
  • De Wilde Maité: 5e plaats open
  • De Wilde Lova: 1e plaats open

- A 11-12j jongens (7 deelnemers)

  • Goethals Manu: 6e plaats plaats open

- A 13-14j meisjes (17 deelnemers)

  • Flement Lobke: 2e plaats open
  • Slock Fien: 13e plaats open

- A 15-17j meisjes (15 deelnemers)

  • Van De Keere Pauline: 4e plaats open
  • De Vilder Trees: 11e plaats open

- B 11-12j meisjes (25 deelnemers)

  • De Baets Caitlin: 22e plaats open

- B 13-14j meisjes (37 deelnemers)

  • Cauwels Kato: 9e plaats open
  • Blomme Kyana: 18e plaats open

- B 13-14j jongens (8 deelnemers)

  • Roels Lander: 3e plaats open

- B 15-16j meisjes (26 deelnemers)

  • Boon Claire: 1e plaats open
  • Van den Bossche Margo: 3e plaats open
  • Hamerlinck Claudia: 5e plaats open
  • Maeyens Lotte: 6e plaats open
  • Roets Isla: 10e plaats open
  • Van Leeuwen Josefien: 25e plaats open
  • Vangaever Margot niet deelgenomen

- B 15-16j jongens (11 deelnemers)

  • Verschoote Stef: 2e plaats open

- B 17-18j meisjes (31 deelnemers)

  • Valcke Jana: 3e plaats open
  • Piessens Marte: 4e plaats open
  • Verstraete Melanie: 8e plaats open
  • Van Coppenolle Matty: 12e plaats open
  • De Windt Shauny: 22e plaats open

- B 19j+ meisjes (19 deelnemers)

  • Van den Bossche Hannah: 5e plaats open
  • Bontinck Jente: 6e plaats open

      De volledige uitslag: TUM AB\P TUM I9j + TUM I10j

PV3 TUM C Schelle 14/15-03-2015

- C 11j meisjes (33 deelnemers)

  • Goegebeur Febe: 4e plaats open
  • Van Waeyenberghe Kiara niet deelgenomen

- C 12j meisjes (41 deelnemers)

  • Maenhout Febe: 36e plaats open
  • Henneman Aude: 41e plaats open
  • Cornelis Marie niet deelgenomen

- C 13j meisjes (38 deelnemers)

  • Vanhove Bo: 7e plaats open
  • Dendooven Silke: 21e plaats open
  • Cnudde Ayla: 22e plaats open
  • Boidin Selena: 30e plaats open

- C 14j meisjes (29 deelnemers)

  • Van De Velde Linde: 5e plaats open
  • De Meyere Chelsea: 11e plaats open

- C 15j meisjes (30 deelnemers)

  • Diet Chanika: 13e plaats open
  • De Wispelaere Emma: 27e plaats open

- C 19j+ meisjes (25 deelnemers)

  • Van Rie Silke: 15e plaats open

      De volledige uitslag: TUM C (open)

VK TUM ABI Eksel 28/29-03-2015

- A 11-12j meisjes (19 gymnasten)

  • De Wilde Lova: GOUD
  • De Wilde Maité: BRONS
  • De Wispelaere Marthe: 4e plaats
  • Van Vooren Tibbe: 5e plaats

- A 11-12j jongens (6 gymnasten)

  • Goethals Manu: ZILVER

- A 13-14j meisjes (12 deelnemers)

  • Flement Lobke: GOUD

- A 15-17j meisjes (12 gymnasten)

  • Van De Keere Pauline: 5e plaats
  • De Vilder Trees: 9e plaats

- B 11-12j meisjes (21 deelnemers)

  • De Baets Caitlin: 13e plaats

- B 13-14j meisjes (24 deelnemers)

  • Cauwels Kato: GOUD
  • Blomme Kyana: 20e plaats

- B 13-14j jongens (6 deelnemers)

  • Roels Lander: ZILVER

- B 15-16j meisjes (16 gymnasten)

  • Van den Bossche Margo: BRONS
  • Boon Claire: 4e plaats
  • Vangaever Margot: 6e plaats
  • Maeyens Lotte: 8e plaats
  • Roets Isla: 9e plaats
  • Hamerlinck Claudia: 13e plaats

- B 15-16j jongens (11 gymnasten)

  • Verschoote Stef: ZILVER

- B 17-18j meisjes (26 deelnemers)

  • Piessens Marte: 7e plaats
  • Valcke Jana: 8e plaats
  • Verstraete Melanie: 13e plaats
  • Van Coppenolle Matty: 17e plaats

- B 19j+ meisjes (10 gymnasten)

  • Van den Bossche Hannah: 5e plaats
  • Bontinck Jente: 7e plaats

- I 9j meisjes (23 gymnasten)

  • Van Rie Jade: ZILVER
  • Soens Parel: 4e plaats
  • Pieters Nuria: 5e plaats
  • Diet Zenzi: 16e plaats
  • Pieters Marthe: 20e plaats

I 10j meisjes (24 gymnasten)

  • Goethals Britt: BRONS
  • Soens Winter: 9e plaats
  • Valcke Ymke: 11e plaats
  • Haeck Febe: 18e plaats

      De volledige uitslag: VK A_11-14/B + VK A_15+ en VK I

BK TUM A Petegem-aan-de-Leie 25/26-04-2015

- A 11-12j meisjes (15 gymnasten)

  • De Wilde Lova: GOUD
  • De Wilde Maité: ZILVER
  • Van Vooren Tibbe: 4e plaats
  • De Wispelaere Marthe: 12e plaats

- A 11-12j jongens (5 gymnasten)

  • Goethals Manu: ZILVER

- A 13-14j meisjes (10 deelnemers)

  • Flement Lobke: GOUD

- A 15-17j meisjes (9 gymnasten)

  • Van De Keere Pauline: ZILVER

      De volledige uitslag: A-11-14j + A15-17j

BK TUM B en VK TUM C Beveren-Waas 09/10-05-2015

- C 11j meisjes (24 deelnemers)

  • Goegebeur Febe: 6e plaats

- C 12j meisjes (24 deelnemers)

  • Henneman Aude: 14e plaats

- C 13j meisjes (24 deelnemers)

  • Vanhove Bo: BRONS
  • Dendooven Silke: 17e plaats

- C 14j meisjes (24 deeelnemers)

  • Van De Velde Linde: 8e plaats
  • De Meyere Chelsea: 11e plaats

- C 15j meisjes (24 deelnemers)

  • Diet Chanika: 6e plaats

- C 19j+ meisjes (17 deelnemers)

  • Van Rie Silke: 12e plaats

- B 11-12j meisjes (14 deelnemers)

  • De Baets Caitlin: 13e plaats

- B 13-14j meisjes (21 deelnemers)

  • Cauwels Kato: 7e plaats

- B 13-14j jongens (10 deelnemers)

  • Roels Lander: ZILVER

- B 15-16j meisjes (16 deelnemers)

  • Vangaever Margot: ZILVER
  • Boon Claire: BRONS
  • Van den Bossche Margo: 4e plaats
  • Maeyens Lotte: 5e plaats
  • Roets Isla: 9e plaats
  • Hamerlinck Claudia: 12e plaats

- B 15-16j jongens (10 deelnemers)

  • Verschoote Stef: GOUD

- B 17-18j meisjes (19 deelnemers)

  • Verstraete Melanie: GOUD
  • Piessens Marte: BRONS
  • Van Coppenolle Matty: 16e plaats

- B 19j+ meisjes (16 deelnemers)

  • Bontinck Jente: GOUD
  • Van den Bossche Hannah: ZILVER

      De volledige uitslag: VK TUM C + BK TUM B

Sponsor

Hyline

Contact info

secretariaat bij Kathleen Van Zele: Vlierstraat 2, 9900 Eeklo (tel 09/379.84.20) of email: altis.eeklo@telenet.be
Rekeningnummer van de club: IBAN nummer BE97 8901 7434 9649

Foto's en filmpjes

Indien je foto's of filmpjes hebt van wedstrijden of evenementen, mag je deze doorsturen naar de webmaster

 

 

Volg ons

mersin escort nevsehir escort nigde escort rize escort sivas escort tarsus escort tekirdag escort konya escort adiyaman escort batman escort