Resultaten 2016-2017

Resultaten 2016-2017

Artgym Try-out Acrobatic Competition (ATAC) :

Recrea 8-14 jaar :
Maité De Meester, Oona Strubbe & Laura De Laere : 5de
Iebe Vandecasteele, Orian De Lille & Luna Van Speybroeck : 9de
Lise Martens, Renée Versprille & Chloë D'Hooge : 12de

Recrea 8-14 jaar duo : 
Margaux Calès & Louise Dullaers : BRONS
Amélie Verstraete & Loucka Van Hooreweder : 5de
Anouk Degrande & Emma De Metsenaere : 8ste

Recrea 8-14+ duo :
Yèléna Van Campe & Axelle Steyaert : BRONS

Recrea 8-18 jaar :
Margaux Chéron, Maxime Vermeire & Vicky Faict : ZILVER

C-niveau 10-17 :
Laurien Roels, Sarah Stockmans & Kyara Masscho : ZILVER
Emma Maertens, Emma De Vylder & Julie Lippens : 7de
Nikka Stockmans, Talisa Masscho & Jolien Roegiers : 8ste

C-niveau 10-21+ :
Famke Roeygens, Justine Claeys & Charline Claeys : ZILVER
Hannele Mazzucco, Nieka Bekaert & Tjorven Beck : BRONS

I2-niveau duo :
Lois Coppens & Sterre De Grande : 6de

I2-niveau trio :
Delphine de Paepe, Hannah Slabbaert & Dongyang Van Landegem : GOUD
Roos Van Hulle, Merel Vandewalle & Geike Roeygens : ZILVER

A-niveau 11-16 duo :
Margaux De Paepe & Lara D'Hauwers : GOUD

A-niveau 11-16 trio :
Vere Vanhauwenhuyse, Febe Lippens & Amelie Vanhauwenhuyse : GOUD
Heike Heyndrikx, Zita Plaetinck & Eva Meulemeester : ZILVER

A-niveau 12-18 :
Elena Rommel, Jenny-Lee Van den Eeckhout & Eline Grootaert : GOUD
Ny-Aina De Vrieze, Silke Versluys & Willemeijn Imschoot : BRONS

SYTA 7 en 8 januari 2017 :

I2-niveau duo :
Saar De Storme & Mauri Rommel : 9de 
Sterre De Grande & Lois Coppens : 13de

I2-niveau trio :
Roos Van Hulle, Geike Roeygens & Merel Vandewalle : GOUD
Amelie Dedeckel, Aukje Quivreux & Emma D'hoore : ZILVER
Delphine De Paepe, Hannah Slabbaert & Dongyang Van Landegem : BRONS
Heike Heyndrikx, Zita Plaetinck & Eva Meulemeester : 9de

C-niveau 10-17 : 
Laurien Roels, Sarah Stockmans & Kyara Masscho : ZILVER
Nikka Stockmans, Talisa Masscho & Jolien Roegiers : 9de

C-niveau 10-21+ : 
Hannele Mazzucco, Nieka Beckaert & Tjorven Beck : BRONS

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau en C-niveau

Zeestern trials 14 en 15 januari 2017 :

A-niveau 11-16 duo :
Margaux De Paepe & Lara D'hauwers : ZILVER

​A-niveau 11-16 trio :
Vere Vanhauwenhuyse, Amelie Vanhauwenhuyse & Febe Lippens : GOUD
Heike Heyndrikx, Zita Plaetinck & Eva Meulemeester : 5de

VOLLEDIGE UITSLAG : A 11-16

A-niveau 12-18 :
Elena Rommel, Jenny-Lee Van den Eeckhout en Eline Grootaert : 8ste

VOLLEDIGE UITSLAG : A 12-18

C-niveau 10-17 :
Laurien Roels, Sarah Stockmans & Kyara Masscho : ZILVER
Emma Maertens, Emma De Vylder & Julie Lippens : 6de
Nikka Stockmans, Talisa Masscho & Jolien Roegiers : 17de

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

I-niveau duo :
Saar De Storme & Mauri Rommel : 12de

I-niveau trio :
Amelie Dedeckel, Aukje Quivreux & Emma D'hoore : GOUD
Roos Van Hulle, Geike Roeygens & Merel Vandewalle : ZILVER
Delphine De Paepe, Hannah Slabbaert & Dongyang Vanlandegem : BRONS

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

Recreatornooi 21 en 22 januari 2017 in Niel :

8-14 jaar duo :
Amelie Verstraete & Loucka Van Hooreweder : 2de

8-14 jaar trio :
Iebe Vandecasteele, Luna Van Speybroeck & Orian De Lille : 1ste
Renée Versprille, Lise Martens & Chloë D'hooge : 15de

8-14+ jaar duo :
Yèléna Van Campe & Axelle Steyaert : 2de

8-18 jaar trio :
Margaux Chéron, Maxime Vermeire & Vicky Faict : 6de

9-14 jaar duo :
Margaux Calès & Louise Dullaers : 2de
Anouk Degrande & Emma De Metsenaere : 12de

9-14 jaar trio :
Maité De Meester, Oona Strobbe & Laura De Laere : 4de

VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea

PV 1 acro C en I-niveau Alken 28 en 29 januari :

I-niveau 9-15 jaar duo :
Sterre De Grande & Lois Coppens : 13de
Saar De Storme en Mauri Rommel : niet deelgenomen (blessure Saar)

I-niveau 9-15 jaar trio :
Amelie Dedeckel, Aukje Quivreux & Emma Dhoore : 1ste
Roos Van Hulle, Geike Roeygens & Merel Vandewalle : 2de
Delphine De Paepe, Hannah Slabbaert & Dongyang Van Landegem : 3de

C-niveau 10-17 jaar trio :
Laurien Roels, Sarah Stockmans & Kyara Masscho : 2de
Emma Maertens, Emma De Vylder en Julie Lippens : 4de

VOLLEDIGE UITSLAG : C en I-niveau
 
PV 1 acro A in Bazel 4 en 5 februari :

A-niveau 11-16 trio :
Vere Vanhauwenhuyse, Amelie Vanhauwenhuyse & Febe Lippens : GOUD
Heike Heyndrikx, Zita Plaetinck & Eva Meulemeester : ZILVER

​A-niveau 11-16 duo :
Margaux De Paepe & Lara D'hauwers : 5de

​A-niveau 12-18 trio :
Elena Rommel, Jenny-Lee Van den Eeckhout & Eline Grootaert : 12de
Ny-Aina De Vrieze, Silke Versluys & Willemeijn Imschoot : 14de

​VOLLEDIGE UITSLAG : OVL en open

Recreatornooi 11 en 12 februari in Kieldrecht :

Recrea 8-14 jaar trio :
Iebe Vandecasteele, Luna Van Speybroeck & Orian De Lille : 3de
Lise Martens, Renée Versprille & Chloë D'hooge : 4de

VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea 8-14

Recrea 8-14+ jaar duo :
Yèléna Van Campe & Axelle Steyaert : 4de

VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea 8-14+

Recrea 8-18 jaar trio :
Margaux Chéron, Vicky Faict & Maxime Vermeire : 1ste

VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea 8-18

Recrea 9-14 jaar duo :
Margaux Calès & Louise Dullaers : 4de
Anouk Degrande & Emma De Metsenaere : 7de
Lente Cochuyt & Loucka Van Hooreweder : 9de

Recrea 9-14 jaar trio :
Maité De Meester, Laura De Laere & Oona Strobbe : 4de

VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea 9-14

PV 2 acro C- en I-niveau 11 en 12 februari in Merelbeke :

I2-niveau duo :
Sterre Degrande & Lois Coppens : 5de

I2-niveau trio :
Amélie Dedeckel, Aukje Quivreux & Emma D'hoore : GOUD
Roos Van Hulle, Geike Roeygens & Merel Vandewalle : ZILVER
Delphine De Paepe, Hannah Slabbaert & Dongyang Van Landegem : BRONS

VOLLEDIGE UITSLAG : OVL en open

PV 3 acro A-niveau 25 en 26 februari in Leuven :

A 11-16-niveau duo :
Margaux De Paepe & Lara D'hauwers : 1ste

A 11-16-niveau trio :
Vere Vanhauwenhuyse, Amelie Vanhauwenhuyse & Febe Lippens : 2de
Heike Heyndrikx, Zita Plaetinck & Eva Meulemeester : 8ste

VOLLEDIGE UITSLAG : A-beloften

MIAC : 1 tem 5 maart in Maia (Portugal) :

A-niveau 11-16 trio kwalificaties :
Heike Heyndrikx, Zita Plaetinck & Eva Meulemeester : 12de
Vere Vanhauwenhuyse, Amelie Vanhauwenhuyse & Febe Lippens : 21ste

A-niveau 11-16 duo kwalificaties :
Margaux De Paepe & Lara D'hauwers : 10de

Uitslag kwalificaties

I-niveau kwalificaties :
Roos Van Hulle, Geike Roeygens & Merel Vandewalle : 3de
Delphine De Paepe, Hannah Slabbaert & Dongyang Van Landegem : 16de

Uitslag kwalificaties

A-niveau 11-16 trio finale :
Heike Heyndrikx, Zita Plaetinck & Eva Meulemeester : 11de

Uitslag Finale

A-niveau 11-16 duo finale :
Margaux De Paepe & Lara D'hauwers : 10de

Uitslag Finale

I-niveau finale :
Roos Van Hulle, Geike Roeygens & Merel Vandewalle : BRONS

Uitslag Finale

PV 3 acro C-niveau 4 en 5 maart in Hasselt : C-niveau 10-17 jaar : Emma Maertens, Emma De Vylder & Julie Lippens : BRONS (10de open) Laurien Roels, Sarah Stockmans & Kyara Masscho : 5de (20ste open) C-niveau 10-21+ jaar : Famke Roeygens, Justine Claeys & Charline Claeys : 1ste Hannele Mazzucco, Nieka Beckaert & Tjorven Beck : 4de VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau en OVL
PV 3 acro A-niveau 11 en 12 maart in Petegem-aan-de-Leie :

A-niveau 11-16 duo :
Margaux De Paepe & Lara D'hauwers : 6de

A-niveau 12-18 :
Elena Rommel, Jenny-Lee Van den Eeckhout & Eline Grootaert : 7de

VOLLEDIGE UITSLAG : A-niveau

Recreatornooi 18 en 19 maart 2017 in Heusden :

Recrea 9-14 jaar duo :
Margaux Calès & Louise Dullaers : 4de
Lente Cochuyt & Loucka Van Hooreweder : 6de
Emma De Metsenaere & Anouk Degrande : 9de

Recrea 9-14 jaar trio :
Maité De Meester, Oona Strobbe & Laura De Laere : 3de

Recrea 8-14 jaar trio :
Iebe Vandecasteele, Luna Van Speybroeck & Orian De Lille : 2de
Lise Martens, Renée Versprille & Chloë D'hooge : 9de

Recrea 8-14 jaar duo :
Yèléna Van Campe & Axelle Steyaert : 1ste

Recrea 8-18 jaar trio :
Margaux Chéron, Maxime Vermeire & Vicky Faict : 3de

VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea

PV 4 acro C- en I-niveau 25 en 26 maart in Mariakerke :

I2-niveau duo :
Sterre De Grande & Lois Coppens : 13de
Saar de Storme & Mauri Rommel : 20ste

I2-niveau trio :
Amelie Dedeckel, Aukje Quivreux & Emma Dhoore : 1ste
Roos Van Hulle, Merel Vandewalle & Geike Roeygens : 2de
Delphine De Paepe, Hannah Slabbaert & Dongyang Van Landegem : 6de

C-niveau 10-17 jaar :
Emma Maertens, Emma de Vylder & Julie Lippens : 8ste
Laurien Roels, Sarah Stockmans & Kyara Masscho : 13de
Nikka Stockmans, Talisa Masscho & Jolien Roegiers : 22ste

C-niveau 10-21+ jaar :
Hannele Mazzucco, Nieka Bekaert & Tjorven Beck : 1ste
Famke Roeygens, Justine Claeys & Charline Claeys : 2de

VOLLEDIGE UITSLAG : CI-niveau

PV 4 acro A- en B-niveau 1 en 2 april in Deinze : 

A-niveau 11-16 :
Vere Vanhauwenhuyse, Amelie Vanhauwenhuyse & Febe Lippens : 4de
Heike Heyndrikx, Eva Meulemeester & Zita Plaetinck : 5de

A-niveau 12-18 :
Elena Rommel, Jenny-Lee Van den Eeckhout & Eline Grootaert : 7de

VOLLEDIGE UITSLAG : A-niveau

VK acro ABCI-niveau 29, 30 april en 1 mei in Mariakerke :

I-niveau duo :
Sterre De Grande & Lois Coppens : 11de

I-niveau trio :
Amelie Dedeckel, Aukje Quivreux & Emma Dhoore : GOUD -> Vlaams Kampioen
Roos Van Hulle, Geike Roeygens & Merel Vandewalle : BRONS
Delphine De Paepe, Hannah Slabbaert & Dongyang Van Landegem : 5de

C-niveau 10-17 trio : 
Laurien Roels, Sarah Stockmans & Kyara Masscho : ZILVER
Emma Maertens, Emma De Vylder, Julie Lippens : 5de

C-niveau 10-21+ trio :
Hannele Mazzucco, Nieka Bekaert & Tjorven Beck : GOUD
Famke Roeygens, Justine Claeys & Charline Claeys : 10de

A-niveau 11-16 :
Vere Vanhauwenhuyse, Amelie Vanhauwenhuyse & Febe Lippens : ZILVER
Heike Heyndrikx, Eva Meulemeester & Zita Plaetinck : 6de

A-niveau 12-18 :
Elena Rommel, Jenny-Lee Van den Eeckhout & Eline Grootaert : 11de

VOLLEDIGE UITSLAG : VK ABCI

BK A- en B-niveau op 13 en 14 mei 2017 in Puurs :

A-niveau 11-16 jaar trio :
Vere Van Hauwenhuyse, Amelie Van Hauwenhuyse & Febe Lippens : ZILVER
Heike Heyndrikx, Eva Meulemeester & Zita Plaetinck : 5de

VOLLEDIGE UITSLAG : A-niveau



Interclub Altis Hulshout : 26 en 27 november 2016 :

C-niveau 11 jaar :
Van Damme Amelia : BRONS

C-niveau 12 jaar :
Vermassen Leonie : GOUD
De Wilde Tiana : BRONS

C-niveau 14 jaar :
Cornelis Marie : GOUD
Maenhout Febe : BRONS

C-niveau 15-16 jaar :
Hautekeete Laure : GOUD
Boidin Selena : BRONS
De Meyere Chelsey : 6de
Dendooven Silke : 10de

C-niveau 17+ jaar :
De Wispelaere Emma : 5de

B-niveau 11-12 jaar :
Valcke Ymke : 4de
Haeck Febe : 5de
Soens Winter : 9de
Van Rie Jade : 11de
Pieters Marthe : 18de

B-niveau 13-14 jaar : 
De Baets Caitlin : 4de
Goegebeur Febe : 7de
De Vlieger Aagje : 9de

B-niveau 15-16 jaar : 
Blomme Kyana : 6de
Vermassen Steel Antonia : 9de

B-niveau 17-18 jaar :
Boon Claire : ZILVER
Roets Isla : 4de
Maeyens Lotte : 5de
Aers Jolien : 7de
Haemerlinck Claudia : 8ste
Van Den Bossche Margo : 11de
De Wulf Hester : 12de
Van Leeuwen Josefien : 13de

B-niveau 19+ jaar : 
Van der Beke Shandi : 7de

A-niveau 11-12 jaar : 
Goethals Britt : ZILVER
De Waele Fé : BRONS
Soens Parel : 7de

A-niveau 13-14 jaar : 
De Wilde Maité : GOUD
De Wilde Lova : ZILVER
De Wispelaere Marthe : 9de
Van Vooren Tibbe : 10de

A-niveau 13-14 jaar jongens :
Goethals Manu : BRONS

A-niveau 15-16-17 jaar :
Flement Lobke : 5de
Flement Aagje : 8ste

A-niveau 15-16-17 jaar jongens :
Van De Velde Dino : GOUD
Roels Lander : BRONS

PV 1 TU C Maldegem 14 en 15 januari 2017 :

C-niveau 11 jaar :
Amelia Van Damme : 18de

C-niveau 12 jaar :
Leonie Vermassen-Steel : GOUD (3de open)
Tiana Dewilde : ZILVER (4de open)

C-niveau 14 jaar :
Marie Cornelis : 11de
Febe Maenhout : 15de

C-niveau 15 jaar : 
Selena Boidin : 6de
Silke Dendooven : 13de

C-niveau 16 jaar :
Laure Hautekeete : GOUD (3de open)
Helena Van De Walle : 16de

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

PV 1 TU I Hulshout 21 en 22 januari 2017 :

I-niveau 9 jaar :
Lani Spiessens : GOUD
Gitte Schuurmans : ZILVER

I-niveau 10 jaar :
Louise Boone : GOUD
Ine Van Laeke : GOUD
Yelena Vande Ginste : GOUD
Linde Schuurmans : ZILVER
Syrah Van de Walle : ZILVER
Anissa Chair : BRONS

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

PV 1 TU AB Herentals 28 en 29 januari 2017 :

A-niveau 11-12 jaar :
Parel Soens : 1ste
Fé De Waele : 4de
Britt Goethals : 15de

A-niveau 13-14 jaar :
Maité De Wilde : 3de
Tibbe Van Vooren : 7de
Marthe De Wispelaere : 15de

A-niveau 15-17 jaar :
Aagje Flement : 10de
Lobke Flement : gekwetst

A-niveau 15-17 jaar jongens :
Lander Roels : 3de
Dino Van de Velde : 4de

B-niveau 11-12 jaar :
Marthe Pieters : 8ste
Winter Soens : 12de
Febe Haeck : 21ste
Ymke Valcke : 21ste
Jade Van Rie : 41ste

B-niveau 15 jaar :
Antonia Vermassen Steel : 6de
Kyana Blomme : 8ste

B-niveau 16 jaar :
Kato Cauwels : 3de

B-niveau 19+ jaar : 
Marte Piessens : 6de
Shandi Van Der Beke : 7de

B-niveau 13 jaar :
Febe Goegebeur : 3de
Caitlin De Baets : 5de

B-niveau 14 jaar :
Aagje De Vlieger : 6de

B-niveau 18 jaar :
Claire Boon : 1ste
Margo Van Den Bossche : 4de
Isla Roets : 5de
Jolien Aers : 6de
Claudia Hamerlinck : 9de
Hester De Wulf : 10de
Josefien Van Leeuwen : 11de

VOLLEDIGE UITSLAG : A en B-niveau

PV 2 TU C in Eksel op 4 en 5 februari 2017 : C-niveau 11 jaar : Amelia Van Damme : 29ste C-niveau 12 jaar : Tiana Dewilde : 1ste Leonie Steel Vermassen : 2de C-niveau 14 jaar : Marie Cornelis : 5de Febe Maenhout : 20ste C-niveau 15 jaar : Silke Dendooven : 11de Selena Boidin : 15de C-niveau 16 jaar : Laure Hautekeete : 1ste VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

PV 2 TU I-niveau 11 en 12 februari in Oud-Turnhout :

I-niveau 9 jaar :
Lani Spiessens : GOUD
Gitte Schuurmans : ZILVER

I-niveau 10 jaar :
Louise Boone : GOUD
Linde Schuurmans : GOUD
Ine Van Laeke : GOUD
Yelena Vande Ginste : GOUD
Anissa Chair : ZILVER
Syrah Van de Walle : ZILVER

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

PV 2 TU A- en B-niveau 18 en 19 februari in Ingelmunster :

A-niveau 11-12 jaar :
Parel Soens : GOUD
Fé De Waele : 6de
Britt Goethals : 10de

A-niveau 13-14 jaar :
Maïté De Wilde : GOUD
Marthe De Wispelaere : BRONS
Tibbe Van Vooren : 5de

A-niveau 13-14 jaar jongens :
Manu Goethals : GOUD

A-niveau 15-17 jaar :
Aagje Flement : ZILVER
Fien Slock : 5de

A-niveau 15-17 jaar jongens :
Dino Van de Velde : GOUD
Lander Roels : BRONS

B-niveau 11-12 jaar :
Febe Haeck : GOUD
Winter Soens : ZILVER
Ymke Valcke : BRONS
Marthe Pieters : 8ste

B-niveau 13 jaar :
Febe Goegebeur : BRONS
Caitlin De Baets : 5de

B-niveau 14 jaar :
Aagje De Vlieger : GOUD

B-niveau 15 jaar :
Kyana Blomme : ZILVER
Antonia Vermassen Steel : 5de

B-niveau 16 jaar :
Kato Cauwels : ZILVER

B-niveau 18 jaar :
Claire Boon : GOUD
Margo Van Den Bossche : ZILVER
Hester De Wulf : BRONS
Isla Roets : BRONS
Claudia Hamerlinck : 5de
Jolien Aers : 6de
Josefien Van Leeuwen : 8ste

B-niveau 19+ jaar :
Marte Piessens : ZILVER
Shandi Van der Beke : BRONS

VOLLEDIGE UITSLAG : AB-niveau

PV 3 TU C-niveau 11 en 12 maart in Niel :

C-niveau 11 jaar :
Amelia Van Damme : 26ste

C-niveau 12 jaar :
Tiana Dewilde : 2de
Leonie Vermassen Steel : 5de

C-niveau 14 jaar :
Marie Cornelis : 10de
Febe Maenhout : 13de

C-niveau 15 jaar : 
Silke Dendooven : 19de
Selena Boidin : 26ste

C-niveau 16 jaar :
Laure Hautekeete : 1ste

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

Recreatornooi TU 18 maart 2017 in Oostakker :

Recrea 9-10 jaar :
Bente De Caluwé : ZILVER
Daimy De Rouck : ZILVER
Emilian Van Tomme : BRONS

Recrea 11-12 jaar :
Marrit Baro : ZILVER
Lynn Buysse : ZILVER
Janah Crombez : ZILVER
Jutta Peirens : ZILVER
Julie Verheye : ZILVER
Candace De Baets : BRONS
Linde De Roo : BRONS

​VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea

PV 3 18 en 19 maart in Varsenare :

​I-niveau 9 jaar :
Lani Spiessens : GOUD
Gitte Schuurmans : ZILVER

I-niveau 10 jaar :
Linde Schuurmans : GOUD
Yelena Vande Ginste : GOUD
Anissa Chair : ZILVER
Syrah Van de Walle : ZILVER
Ine Van Laeke : ZILVER
Louise Boone : BRONS

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

PV 3 TU A- en B-niveau 25 en 26 maart in Mol :

A-niveau 11-12 jaar :
Parel Soens : 1ste
Britt Goethals : 5de
Fé De Waele : 15de

A-niveau 13-14 jaar :
Tibbe Van Vooren : 2de
Maïté De Wilde : 9de
Marthe De Wispelaere : 10de

A-niveau 15-17 jaar :
Fien Slock : 7de

A-niveau 15-17 jaar jongens :
Lander Roels : 1ste

B-niveau 11-12 jaar :
Winter Soens : 4de
Ymke Valcke : 6de
Jade Van Rie : 7de
Febe Haeck : 9de
Marthe Pieters : 13de

B-niveau 13 jaar :
Febe Goegebeur : 3de
Caitlin De Baets : 6de

B-niveau 14 jaar :
Aagje De Vlieger : 4de

B-niveau 15 jaar :
Kyana Blomme : 3de
Antonia Steel-Vermassen : 8ste

B-niveau 16 jaar :
Kato Cauwels : 4de

B-niveau 18 jaar :
Margo Van Den Bossche : 1ste
Claire Boon : 2de
Isla Roets : 4de
Claudia Haemerlinck : 5de
Josefien Van Leeuwen : 10de

B-niveau 19+ jaar :
Marte Piessens : 4de
Shandi Van der Beke : 7de

VOLLEDIGE UITSLAG : AB-niveau

VK TU A- en B-niveau 22 en 23 april in Petegem-aan-de-Leie :

A-niveau 11-12 jaar :
Parel Soens : GOUD -> Vlaams Kampioen
Fé De Waele : 7de
Britt Goethals : 12de

A-niveau 13-14 jaar : 
Maïté De Wilde : GOUD -> Vlaams Kampioen
Marthe De Wispelaere : 7de
Tibbe Van Vooren : 11de

VOLLEDIGE UITSLAG : A 11-14

A-niveau 15-17 jaar :
Lobke Flement : GOUD -> Vlaams Kampioen
Fien Slock : 8ste

A-niveau 15-17 jaar jongens :
Lander Roels : 5de

VOLLEDIGE UITSLAG : A 15+

B-niveau 11-12 jaar :
Febe Haeck : 5de
Jade Van Rie : 6de
Ymke Valcke : 9de
Winter Soens : 16de
Marthe Pieters : 23ste
B-niveau 13 jaar :
Febe Goegebeur : BRONS
Caitlin De Baets : 4de

B-niveau 14 jaar :
Aagje De Vlieger : 9de

B-niveau 15 jaar :
Kyana Blomme : 5de
Antonia Steel Vermassen : 13de

B-niveau 16 jaar :
Kato Cauwels : ZILVER

B-niveau 18 jaar :
Claire Boon : GOUD -> Vlaams Kampioen
Jolien Aers : 4de
Claudia Hamerlinck : 5de
Margo Van Den Bossche : 7de
Isla Roets : 9de
Hester De Wulf : 10de

B-niveau 19+ jaar :
Marthe Piessens : BRONS
Shandi Van der Beke : 11de

B-niveau 17+ jaar jongens :
Stef Verschoote : 7de

VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau

I-niveau 9 jaar :
Lani Spiessens : GOUD -> Vlaams Kampioen

I-niveau 10 jaar :
Yelena Van de Ginste : ZILVER
Ine Van Laeke : 7de
Linde Schuurmans : 13de

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

VK TU C-niveau op 6 mei 2017 in Schelle : 

C-niveau 12 jaar :
Leonie Vermassen_Steel : GOUD
Tiana Dewilde : ZILVER

C-niveau 14 jaar :
Marie Cornelis : 10de
Febe Maenhout : 20ste

C-niveau 15 jaar :
Selena Boidin : 13de
Silke Dendooven : 18de

C-niveau 16 jaar :
Laure Hautekeete : ZILVER

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

BK TU A -en B-niveau op 13 en 14 mei 2017 in Beveren-Waas :

A-niveau 11-12 jaar :
Parel Soens : GOUD
Fé De Waele : 6de
Britt Goethals : 11de

A-niveau 13-14 jaar :
Maïté De Wilde : GOUD
Tibbe Van Vooren : 4de
Marthe De Wispelaere : 13de

A-niveau 15-17 jaar : 
Lobke Flement : BRONS
Fien Slock : 9de

A-niveau 15-17 jaar jongens : 
Dino Van de Velde : ZILVER
Lander Roels : 6de

B-niveau 11-12 jaar :
Ymke Valcke : 7de
Winter Soens : 8ste
Febe Haeck : 8ste
Jade Van Rie : 10de

B-niveau 13 jaar :
Caitlin De Baets : BRONS
Febe Goegebeur : 4de

B-niveau 14 jaar : 
Aagje De Vlieger : 9de

B-niveau 15 jaar :
Antonia Vermassen Steel : ZILVER
Kyana Blomme : BRONS

B-niveau 16 jaar :
Kato Cauwels : ZILVER

B-niveau 18 jaar :
Claire Boon : GOUD
Margo Van Den Bossche : ZILVER
Isla Roets : 4de
Jolien Aers : 6de
Hester de Wulf : 7de
Claudia Haemerlinck : 9de

B-niveau 19+ jaar :
Marte Piessens : BRONS
Shandi Van der Beke : 9de

B-niveau 17+ jaar jongens :
Stef Verschoote : 5de

VOLLEDIGE UITSLAG : AB-niveau









 ​PV 1 TRA C in Maldegem 14 en 15 januari 2017 :

C-niveau 11 jaar :
Liesa Lambrecht : ZILVER (5de open)

C-niveau 13-14 jaar :
Lieze Kerwyn : 9de
Bente Standaert : 22ste
Océanne Giordano : 27ste

C-niveau 15-16 jaar :
Anna Baeke : BRONS (7de open)
Amira Ben Azzouz : 13de

C-niveau 17+ jaar :
Sarah Verbeken : GOUD (9de open)
Leonie Van Daele : ZILVER (10de open)
Kyara Ingels : BRONS (12de open)

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

PV 1 TRA I in Hulshout 21 en 22 januari 2017 : 

I-niveau 9 jaar :
Laura Verheye : ZILVER

I-niveau 10 jaar meisjes :
Lies Grootaert : ZILVER
Esther Slabbaert : BRONS
Elaja Declercq : BRONS

I-niveau 10 jaar jongens :
Joaquim Lemey : BRONS

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

PV 1 TRA AB Herentals 28 en 29 januari 2017 : B-niveau 11 jaar : Julie Regelbrugge : 6de Marthe Demurie : 8ste Yuna Mariman : 9de B-niveau 12 jaar : Brianna De Craene : 6de Tine Van Zele : 8ste Sophia Hedhili : 14de Femke Rottey : 19de B-niveau 13-14 jaar : Nona Van Hoecke : 36ste Renée De Coeyer : 46ste VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau
PV 2 TRA C in Eksel op 4 en 5 februari :

C-niveau 11 jaar :
Liesa Lambrecht : 5de
Bo De Vos : 9de

C-niveau 13-14 jaar :
Bente Standaert : 8ste
Lieze Kerwyn : 10de

​C-niveau 15-16 jaar :
Anna Baeke : 5de

C-niveau 17+ jaar :
Sarah Verbeken : 8ste
Kyara Ingels : 12de

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

PV 2 TRA I-niveau 11 en 12 februari in Oud-Turnhout :

I-niveau 9 jaar :
Laura Verheye : BRONS

I-niveau 10 jaar :
Lies Grootaert : ZILVER
Esther Slabbaert : ZILVER
Elaja Declercq : BRONS

I-niveau 10 jaar jongens :
Joaquim Lemey : ZILVER

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

PV 2 TRA A-en B-niveau 18 en 19 februari in Ingelmunster :

B-niveau 11 jaar :
Julie Regelbrugge : ZILVER
Marthe Demurie : 4de
Yuna Mariman : 5de

B-niveau 12 jaar :
Brianna De Craene : BRONS
Tine Van Zele : 4de
Sophia Hedhili : 5de
Femke Rottey : 9de

B-niveau 13-14 jaar :
Nona Van Hoecke : 5de
Renée De Coeyer : 14de

VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau

PV 3 TRA C-niveau 11 en 12 maart 2017 in Niel :

C-niveau 11 jaar :
Liesa Lambrecht : 6de
Bo De Vos : 11de

C-niveau 13-14 jaar :
Océanne Giordano : 13de
Bente Standaert : 25ste
Lieze Kerwyn : 27ste

C-niveau 15-16 jaar :
Anna Baeke : 8ste

C-niveau 17+ jaar :
Sarah Verbeken : 11de
Leonie Van Daele : 12de
Kyara Ingels : 15de

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

Recrea TRA 18 maart in Oostakker :

Recrea 7-8 jaar jongens :
Niels De Jaeger : ZILVER

Recrea 9-10 jaar :
Bente De Caluwé : ZILVER

Recrea 11-12 jaar : 
Janne Van Hamme : BRONS

VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea

PV 3 TRA I-niveau 18 en 19 maart in Varsenare :

I-niveau 9 jaar :
Laura Verheye : GOUD

I-niveau 10 jaar :
Lies Grootaert : GOUD
Esther Slabbaert : ZILVER
Elaja Declercq : ZILVER

I-niveau 10 jaar jongens :
Joaquim Lemey : ZILVER

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

PV 3 TRA B-niveau 25 en 26 maart in Mol :

B-niveau 11 jaar :
Marthe Demurie : 7de
Yuna Mariman : 8ste
Julie Regelbrugge : 9de

B-niveau 12 jaar :
Tine Van Zele : 3de
Sophia Hedhili : 12de
Femke Rottey : 13de

B-niveau 13-14 jaar :
Nona Van Hoecke : 13de
Renée De Coeyer : 35ste

VOLLEDIGE UITSLAG : TRA B

VK TRA B- en I-niveau 22 en 23 april in Petegem-aan-de-Leie :

B-niveau 11 jaar :
Julie Regelbrugge : 7de
Marthe Demurie : 9de
Yuna Mariman : 10de

B-niveau 12 jaar :
Tine Van Zele : 5de
Sophia Hedhili : 8ste
Brianna De Craene : 12de

B-niveau 13-14 jaar :
Nona Van Hoecke : 9de

VOLLEDIGE UITSLAG : TRA B

I-niveau 10 jaar :
Lies Grootaert : 12de

I-niveau 10 jaar jongens :
Joaquim Lemey : 13de

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

VK TRA C-niveau op 6mei 2017 in Schelle :
C-niveau 11 jaar :
Liesa Lambrecht : 8ste

C-niveau 15-16 jaar :
Anna Baeke : 10de

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

BK TRA B-niveau op 13 en 14 mei 2017 in Beveren-Waas :

B-niveau 11 jaar :
Julie Regelbrugge : 5de
Yuna Mariman : 10de

B-niveau 12 jaar :
Tine Van Zele : 6de
Sophia Hedhili : 10de

B-niveau 13-14 jaar : 
Nona Van Hoecke : 14de

VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau





Sponsor

Hyline

Contact info

secretariaat bij Kathleen Van Zele: Vlierstraat 2, 9900 Eeklo (tel 09/379.84.20) of email: altis.eeklo@telenet.be
Rekeningnummer van de club: IBAN nummer BE97 8901 7434 9649

Foto's en filmpjes

Indien je foto's of filmpjes hebt van wedstrijden of evenementen, mag je deze doorsturen naar de webmaster

 

 

Volg ons

mersin escort nevsehir escort nigde escort rize escort sivas escort tarsus escort tekirdag escort konya escort