Resultaten 2017-2018

Live Tabs

Artgym Try-out Acrobatic Competition (ATAC) :

Recrea 8-14 jaar :
Lana Van Waes, Nikka Stockmans & Margaux Calès : ZILVER
Maud Boucqué, Renée Versprille & Esther Slabbaert : 7de
Ella Cocquyt, Chloë D'Hooge & Ciara Blancke : 11de

Recrea 8-14 jaar duo :
Iebe Vandecasteele & Jill Cruysberghs : GOUD
Amélie Verstraete & Emma Demetsenaere : 4de

Recrea 8-18 jaar :
Lente Cochuyt, Lien Van Damme & Fiebe Mollet : ZILVER

C-niveau 10-17 jaar :
Emma Maertens, Emma De Vylder & Amber Van Den Bossche : GOUD
Saar De Storme, Talisa Masscho & Axelle Steyaert : 6de

C-niveau 10-20 jaar :
Hannele Mazzucco, Julie Lippens & Sandrine Van Bogaert : 6de
Tara De Muynck, Vicky Faict & Maxime Vermeire : 7de

B-niveau 11-19 jaar :
Estée Reynders, Sarah Stockmans & Kyara Masscho : BRONS

I2-niveau :
Roos Van Hulle, Geike Roeygens & Laurien Roels : ZILVER
Margaux Chéron, Mauri Rommel & Juline Willems : 4de
Sterre Degrande, Loïs Coppens en Hannah Slabbaert : 7de
Anouk Veirman, Laura De Laere & Oona Strobbe : 9de
Iris De Zutter, Orian De Lille & Luna Van Speybroeck : 12de
Luka Stuart, Bauke Boelens & Elena Rommel : niet deelgenomen

I2-niveau duo : 
Maïté De Meester & Maïté Buyse : 6de
Noor Huens & Loucka Van Hooreweder : 9de

A-niveau 11-16 jaar :
Amélie Dedeckel, Aukje Quivreux & Emma D'hoore : GOUD
Anna Bobelijn, Lailah Grymonprez & Dongyang Van Landegem : BRONS
Delphine De Paepe, Hasse Welvaert & Sharon Verlé : 4de

A-niveau 11-16 jaar duo :
Famke Roeygens & Eva Meulemeester : niet deelgenomen

A-niveau 12-18 jaar :
Heike Heyndrikx, Jenny-Lee Van den Eeckhout & Zita Plaetinck : BRONS
Vere Vanhauwenhuyse, Amélie Vanhauwenhuyse & Lara D'Hauwers : 5de
Margaux De Paepe, Febe Lippens & Eline Grootaert : 6de

VOLLEDIGE UITSLAG : ATAC 

SYTA 6 en 7 januari 2018 :

Recrea 8-14 jaar trio :
Lana Van Waes, Nikka Stockmans & Margaux Calès : GOUD
Eliza Cosma, Yèléna Van Campe & Kyana Lybaert : 4de

Recrea 9-14 jaar duo :
Iebe Vandecasteele & Jill Cruysberghs : GOUD
Amelie Verstraete & Emma De Metsenaere : ZILVER

Recrea 8-17 jaar trio : 
Lente Cochuyt, Lien Van Damme & Fiebe Mollet : GOUD

WInnaar clubcompetitie recrea : Altis Eeklo VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea I2-niveau duo : Luka Stuart & Bauke Boelens : 4de Maité De Meester & Maité Buyse Maud Boucqué & Loucka Vanhooreweder : 11de I2-niveau trio : Roos Van Hulle, Laurien Roels & Geike Roeygens : BRONS Sterre De Grande, Hannah Slabbaert & Lois Coppens : 6de Anouk Veirman, Laura De Laere & Oona Strobbe : 8ste Margaux Chéron, Mauri Rommel & Juline Willems : 12de Iris De Zutter, Orian De Lille & Luna Van Speybroeck : 13de VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau C-niveau 10-17 jaar duo : Lotte Verbrugge & Hannah Grymonprez : 8ste C-niveau 10-17 jaar trio : Emma Maertens, Emma De Vylder & Amber Van Den Bossche : 4de Saar De Storme, Talisa Masscho & Axelle Steyaert : 11de VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau B-niveau 11-19 jaar trio : Estée Reynders, Sarah Stockmans & Kyara Masscho : 5de VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau Zeestern Trials 6 en 7 januari 2018 : A-niveau 11-16 jaar duo : Famke Roeygens & Eva Meulemeester : 10de (enkel balans) A-niveau 11-16 jaar trio : Delphine De Paepe, Hasse Welvaert & Sharon Verlé : 7de Amelie Dedeckel, Aukje Quivreux & Emma Dhoore : 9de Anna Bobelijn, Lailah Grymonprez & Dongyang Van Landegem : 19de A-niveau 12-18 jaar trio : Vere Vanhauwenhuyse, Amelie Vanhauwenhuyse & Lara D'hauwers : 4de Margaux De Paepe, Febe Lippens & Eline Grootaert : 14de Heike Heyndrikx, Jenny-Lee Van den Eeckhout & Zita Plaetinck : 15de VOLLEDIGE UITSLAG : A11-16 en A12-18

Recreatornooi 13 en 14 januari 2018 in Berkenbos :

Recrea 8-14 jaar trio :
Lana Van Waes, Nikka Stockmans & Margaux Calès : GOUD
Eliza Cosma, Yèléna Van Campe & Kyana Lybaert : 6de

Recrea 9-14 jaar duo :
Iebe Vandecasteele & Jill Cruysberghs : GOUD
Amelie Verstraete & Emma De Metsenaere : BRONS

Recrea 8-17 jaar trio : Lente Cochuyt, Lien Van Damme & Fiebe Mollet : GOUD VOLLEDIGE UITSLAG : zaterdag - zondag

PV 1 acro CI 13 en 14 januari 2018 in De Panne :

I2-niveau duo :
Luka Stuart & Bauke Boelens : 7de
Maité De Meester & Maité Buyse : 8ste

I2-niveau trio :
Roos Van Hulle, Laurien Roels & Geike Roeygens : 1ste 
Sterre De Grande, Hannah Slabbaert & Lois Coppens : 6de
Margeaux Chéron, Mauri Rommel & Juline Willems : 10de
Anouk Veirman, Laura De Laere & Oona Strobbe : 11de
Iris De Zutter, Orian De Lille & Luna Van Speybroeck : 13de

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

C-niveau 10-20 jaar trio :
Hannele Mazzucco, Julie Lippens & Sandrine Van Bogaert : 1ste

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

PV 1 acro AB 20 en 21 januari 2018 in Oostende :

A-niveau 11-16 duo :
Famke Roeygens & Eva Meulemeester : 6de

A-niveau 11-16 trio :
Amelie Dedeckel, Aukje Quivreux & Emma D'hoore : 6de
Anna Bobelijn, Lailah Grymonprez & Dongyang Van Landegem : 9de
Delphine De Paepe, Hasse Welvaert & Sharon Verlé : 10de

A-niveau 12-18 trio :
Vere Vanhauwenhuyse, Amelie Vanhauwenhuyse & Lara D'hauwers : 9de
Heike Heyndrikx, Zita Plaetinck & Jenny-Lee Van den Eeckhout : 14de
Margaux De Paepe, Febe Lippens & Eline Grootaert : 15de

B-niveau 11-19 trio :
Estée Reynders, Sarah Stockmans & Kyara Masscho : 8ste

VOLLEDIGE UITSLAG : AB-niveau

PV 2 acro CI 27 en 28 januari 2018 in Bazel :

I-niveau trio :
Roos Van Hulle, Laurien Roels & Geike Roeygens : ZILVER (2de open)
Sterre De Grande, Lois Coppens & Hannah Slabbaert : 5de (11de open)
Iris De Zutter, Orian De Lille & Luna Van Speybroeck : 6de (12de open)
Margaux Chéron, Mauri Rommel & Juline Willems : 7de (13de open)
Anouk Veirman, Laura De Laere & Oona Strobbe : niet deelgenomen

I-niveau duo :
Maité De Meester & Maité Buyse : 5de (9de open)
Luka Stuart & Bauke Boelens : 6de (10 open)
Maud Boucqué & Loucka Van Hooreweder : niet deelgenomen

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau open en OVL

C-niveau 10-17 jaar :
Emma Maertens, Emma De Vylder & Amber Van den Bossche : GOUD (1ste open)
Lotte Verbrugge, Hannah Grymonprez & Febe De Caluwé : 5de (9de open)
Saar De Storme, Talisa Masscho & Axelle Steyaert : 8ste (15de open)

C-niveau 10-20 jaar :
Hannele Mazzucco, Julie Lippens & Sandrine Van Bogaert : 4de (11de open)

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau open en OVL

PV 2 acro AB 3 en 4 februari 2018 in Niel :

A-niveau 11-16 duo :
Famke Roeygens & Eve Meulemeester : 4de

A-niveau 11-16 trio :
Amelie Dedeckel, Aukje Quivreux & Emma Dhoore : 2de
Delphine De Paepe, Hasse Welvaert & Sharon Verlé : 8ste
Anna Bobelijn, Lailah Grymonprez & Dongyang Van Landegem : 9de

A-niveau 12-18 trio :
Vere Vanhauwenhuyse, Amelie Vanhauwenhuyse & Lara D'hauwers : 14de
Margaux De Paepe, Febe Lippens & Eline Grootaert : 16de

B-niveau 11-19 trio :
Estée Reynders, Sarah Stockmans & Kyara Masscho : 5de

VOLLEDIGE UITSLAG : A-niveau en B-niveau

PV 3 acro C 10 en 11 februari 2018 in Leuven :

C-niveau 10-17 jaar :
Emma Maertens, Emma De Vylder & Amber Van den Bossche : 4de
Lotte Verbrugge, Hannah Grymonprez & Febe De Caluwé : 13de
Saar De Storme, Talisa Masscho & Axelle Steyaert : 20ste

C-niveau 10-20 jaar :
Tara De Muynck, Maxime Vermeire & Vicky Faict : 1ste

VOLLEDIGE UITSLAG  : C-niveau 

Flanders International Acro Cup 15,16 en 17 februari 2018 in Puurs :

A-niveau 11-16 duo :
Famke Roeygens & Eva Meulemeester : kwalificatie : 9de, finale : 9de

A-niveau 11-16 trio :
Anna Bobelijn, Lailah Grymonprez & Dongyang Van Landegem : 15de
Delphine De Paepe, Hasse Welvaert & Sharon Verlé : 17de
Amelie Dedeckel, Aukje Quivreux & Emma Dhoore : 24ste

A-niveau 12-18 trio : 
Margaux De Paepe, Febe Lippens & Eline Grootaert : 20ste
Heike Heyndrikx, Jenny-Lee Van den Eeckhout & Zita Plaetinck : 24ste
Vere Vanhauwenhuyse, Amelie Vanhauwenhuyse & Lara D'hauwers : 25ste

VOLLEDIGE UITSLAG : kwalificatie duo, kwalificatie trio en finale duo

Recreatornooi 24 en 25 februari in Mariakerke :

Recrea 8-14 trio :
Lana Van Waes, Nikka Stockmans & Margaux Calès : 1ste
Eliza Cosma, Yèléna Van Campe & Kyana Lybaert : 4de

Recrea 9-14 jaar duo :
Amelie Verstraete & Emma De Metsenaere : 2de
Iebe Vandecasteele & Jill Cruysberghs : 3de

Recrea 8-17 jaar trio :
Lente Cochuyt, Fiebe Mollet & Lien Van Damme : 1ste

VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea

PV 4 acro C- en I-niveau 3 en 4 maart in Alken :

I-niveau duo :
Luka Stuart & Bauke Boelens : 7de
Maité De Meester & Maité Buyse : 9de
Maud Boucqué & Loucka Van Hooreweder : 10de
Iris de Zutter & Orian De Lille : 13de

I-niveau trio :
Roos Van Hulle, Laurien Roels & Geike Roeygens : 2de
Sterre De Grande, Hannah Slabbaert & Lois Coppens : 4de
Margaux Chéron, Mauri Rommel & Juline Willems : 5de
Anouk Veirman, Laura de Laere & Oona Strobbe : 6de

C-niveau 10-17 jaar :
Saar de Storme, Talisa Masscho & Axelle Steyaert : 12de

VOLLEDIGE UITSLAG : I- en C-niveau

PV 3 acro A- en B-niveau 10 en 11 maart 2018 in Maldegem :

A-niveau 11-16 :
Amelie Dedeckel, Aukje Quivreux & Emma D'hoore : 4de (5de open)
Delphine De Paepe, Hasse Welvaert & Sharon Verlé : 5de (8ste open)
Anna Bobelijn, Lailah Grymonprez & Dongyang Van Landegem : 7de (11de open)

​A-niveau 12-18 :
Heike Heyndrikx, Jenny-Lee Van den Eeckhout & Zita Plaetinck : 6de (9de open)
Margaux De Paepe, Febe Lippens & Eline Grootaert : 7de (10de open)

​B-niveau 11-19 :
Estée Reynders, Sarah Stockmans & Kyara Masscho : ZILVER (4de open)

​VOLLEDIGE UITSLAG : OVL & open

Vlaams kampioenschap acro C- en I-niveau 24 maart 2018 in De Panne :

I-niveau duo :
Maité De Meester & Maité Buyse : 8ste
Luka Stuart & Bauke Boelens : 9de
Maud Boucqué & Loucka Van Hooreweder : 13de

I-niveau trio :
Roos Van Hulle, Laurien Roels & Geike Roeygens : GOUD -> Vlaams kampioen
Anouk Veirman, Oona Strobbe & Laura De Laere : BRONS
Margaux Chéron, Mauri Rommel & Juline Willems : 8ste
Sterre De Grande, Lois Coppens & Hannah Slabbaert : 9de

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

C-niveau 10-17 jaar :
Emma Maertens, Emma De Vylder & Amber Van den Bossche : 4de
Lotte Verbrugge, Hannah Grymonprez & Febe De Caluwé : 14de

C-niveau 10-20 jaar :
Tara De Muynck, Maxime Vermeire & Vicky Faict : ZILVER
Hannele Mazzucco, Julie Lippens & Sandrine Van Bogaert : 12de

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau

Vlaams kampioenschap acro A- en B-niveau 28 en 29 april 2018 in Puurs :

​A-niveau 11-16 trio :
Amelie Dedeckel, Aukje Quivreux & Emma D'hoore : 4de
Anna Bobelijn, Lailah Grymonprez & Dongyang Van Landegem : 8ste
Delphine de Paepe, Hasse Welvaert & Sharon Verlé : 9de

​A-niveau 11-16 duo :
Famke Roeygens & Eva Meulemeester : 9de

​B-niveau 11-19 :
Estée Reynders, Kyara Masscho & Sarah Stockmans : 10de

​VOLLEDIGE UITSLAG : A-niveau en B-niveau

Belgisch kampioenschap acro A -en B-niveau 19 en 20 mei in Mariakerke :

​A-niveau 11-16 duo : 
Famke Roeygens & Eva Meulemeester : 5de

​A-niveau 11-16 trio :
Amelie dedeckel, Aukje Quivreux & Emma Dhoore : ZILVER
Delphine De Paepe, Hasse Welvaert & Sharon Verlé : 8ste
Anna Bobelijn, Lailah Grymonprez & Dongyang Van Landegem : 9de

​B-niveau 11-19 trio :
Estée Reynders, Sarah Stockmans & Kyara Masscho : 8ste

​VOLLEDIGE UITSLAG : A-niveau en B-niveau


PV 1 TRA C 13 en 14 januari 2018 in Niel :

C-niveau 12 jaar :
Liesa Lambrecht : ZILVER (3de open)
Bo De Vos : 4de (8ste open)

C-niveau 13-14 jaar :
Bente Standaert : ZILVER (10de open)

C-niveau 15-16 jaar :
Anna Baeke : 5de (10de open)

C-niveau 17+ jaar :
Kyara Ingels : GOUD (7de open)
Sarah Verbeken : BRONS (11de open)
Delphine Van Deynse : 4de (13de open)

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau OVL en C-niveau open

PV 1 TRA I 20 en 21 januari 2018 in Hulshout :

I-niveau 9 jaar :
Lise Martens : GOUD
Janne Dyselinck : ZILVER
Benthe Van de Gehuchte : BRONS

I-niveau 10 jaar :
Laura Verheye : ZILVER

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

PV 1 TRA B 27 januari 2018 in Dendermonde :

B-niveau 11 jaar jongens :
Joaquim Lemey : 8ste ​B-niveau 11 jaar meisjes : Elaja Declercq : 4de Lies Grootaert : 17de ​B-niveau 13 jaar : Femke Rottey : 11de Sophia Hedhili : 22ste VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau Recreatornooi 28 januari 2018 in Bierbeek :​ Recrea 9-10 jaar : Ramaya Moustapha : 16de Lore Baeke : 22ste Fleur Van Hoorebeke : 26ste ​Recrea 11-12 jaar : Jens Haerens : GOUD Janne Van Hamme : BRONS Robbe De Boever : 10de ​Recrea 13-14 jaar : Fiebe de Pauw : 7de Recrea ​13-14 jaar jongens : Lars Meheus : 3de Recrea 15 jaar : Amira Ben Azzouz : 4de Marte Willems : 5de ​VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea

PV 2 TRA C 3 en 4 februari 2018 in Vosselaar :

C-niveau 12 jaar :
Liesa Lambrecht : 2de
Bo De Vos : 7de

C-niveau 13-14 jaar : 
Bente Standaert : 9de

C-niveau 15-16 jaar :
Anna Baeke : 10de

C-niveau 17+ jaar :
Kyara Ingels : 10de
Delphine Van Deynse : 11de
Sarah Verbeken : 13de

VOLLEDIGE UITSLAG : TRA C

PV 2 TRA I 24 en 25 februari 2018 in Ingelmunster :

I-niveau 9 jaar :
Janne Dyselinck : ZILVER
Lise Martens : BRONS
Benthe Van de Gehuchte : BRONS

I-niveau 10 jaar :
Laura Verheye : ZILVER

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

PV 2 TRA B 3 en 4 maart in Deinze :

B-niveau 11 jaar meisjes :
Elaja Declercq : ZILVER (8ste open)
Lies Grootaert : 6de (16de open)

B-niveau 11 jaar jongens :
Joaquim Lemey : BRONS (10de open)

B-niveau 12 jaar :
Marthe Demurie : BRONS (4de open)
Julie Regelbrugge : 4de (6de open)
Yuna Mariman : 6de (16de open)

B-niveau 13 jaar :
Sophia Hedhili : BRONS (12de open)
Femke Rottey : 4de (13de open)

VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau open en B-niveau OVL

PV 3 TRA C 10 en 11 maart in Schelle :

C-niveau 12 jaar :
Liesa Lambrecht : 2de
Bo De Vos : 9de

C-niveau 13-14 jaar :
Bente Standaert : 8ste

C-niveau 15-16 jaar :
Anna Baeke : 13de

C-niveau 17+ jaar :
Kyara Ingels : 5de
Leonie Van Daele : 11de
Delphine Van Deynse : 14de

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau
PV 3 TRA B 24 maart 2018 in Balen :

B-niveau 11 jaar jongens :
Joaquim Lemey : 3de

B-niveau 11 jaar meisjes :
Elaja Declercq : 3de
Lies Grootaert : 11de

B-niveau 12 jaar :
Julie Regelbrugge : 1ste
Marthe Demurie : 5de
Yuna Mariman : 9de

B-niveau 13 jaar :
Femke Rottey : 13de
Sophia Hedhili : 18de

VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau

​Vlaams kampioenschap TRA B- en I-niveau 21 en 22 april 2018 in Ekeren :

B-niveau 11 jaar :
Elaja Declercq : 16de
Lies Grootaert : 18de

B-niveau 11 jaar jongens : 
Joaquim Lemey : 4de

B-niveau 12 jaar :
Julie Regelbrugge : 5de
Marthe Demurie : 7de
Yuna Mariman : 13de

I-niveau 9 jaar : 
Lise Martens : 12de
Benthe Van de Gehuchte : 19de
Janne Dyselinck : 22ste

VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau en I-niveau

Belgisch kampioenschap TRA A -en B-niveau 19 en 20 mei 2018 in Essen :

B-niveau 11 jaar jongens :
Joaquim Lemey : 4de

B-niveau 11 jaar meisjes :
Elaja Declercq : 11de

B-niveau 12 jaar :
Julie Regelbrugge : 4de
Marthe demurie : 6de
Yuna Mariman : 10de

VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau

Recreatornooi TRA 26 mei 2018 in Landegem :

Recrea 7-8 jaar :
Senne De Vos : ZILVER

Recrea 9-10 jaar :
Lore Baeke : GOUD
Fleur Van Hoorebeke : BRONS

Recrea 11-12 jaar : 
Robbe De Boever : ZILVER
Janne Van Hamme : ZILVER
Jens Haerens : BRONS

Recrea 13-14 jaar :
Luna Lybaert : ZILVER

Recrea 13-14 jaar jongens :
Lars Meheus : GOUD

Recrea 15+ jaar :
Marte Willems : 5de
Amira Ben Azzouz : 11de

VOLLEDIGE UITSLAG : recrea TRA


PV 1 TU C 13 en 14 januari 2018 in Niel :

C-niveau 11 jaar :
Linde Schuurmans : 12de (30ste open)
Syrah Van de Walle : 15de (34ste open)

C-niveau 12 jaar : 
Marie-Lou Vanhove : GOUD (1ste open)
Rune Deriviere : ZILVER (3de open)
Amelia Van Damme : 4de (9de open)
Linde De Roo : 61ste


​C-niveau 15 jaar :
Aude Henneman : GOUD (5de open)
Marie Cornelis : 4de (19de open)
Febe Maenhout : 10de (34ste open)

​C-niveau 15-16 jaar jongens : 
Jan Degraer : GOUD (6de open)

​C-niveau 16 jaar :
Silke Dendooven : GOUD (1ste open)
Bo Van Hove : BRONS (6de open)

​C-niveau 17-18 jaar :
Helena Van de Walle : ZILVER (4de open)

VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau OVL - C-niveau open

PV 1 TU I 20 en 21 januari 2018 in Hulshout :

I-niveau 9 jaar jongens :
Niels De Jaeger : BRONS
Jordy Van Tornhout : BRONS

I-niveau 9 jaar meisjes :
Ona Beheydt : GOUD
Hailey De Rycke : GOUD
Leena Lambrecht : BRONS
Elly Lemey : BRONS
Janne Van Waes : BRONS
Julie Vanhauwenhuyse : BRONS

I-niveau 10 jaar :
Lani Spiessens : GOUD

VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau

PV 1 TU A-en B-niveau 27 en 28 januari in Dendermonde :

B-niveau 17+ jaar jongens :
Stef Verschoote : 3de open

B-niveau 19+ jaar :
Margo Van den Bossche : 6de
Shandi Van der Beke : 9de
Margot Vangaever : 11de
B-niveau 17 jaar :
Kato Cauwels : 3de open

B-niveau 14 jaar :
Febe Goegebeur : 2de open
Caitlin De Baets : 3de open

B-niveau 13 jaar :
Febe Haeck : 3de open
Ymke Valcke : 5de open
Leonie Vermassen-Steel : 8ste open
Winter Soens : 10de

B-niveau 16 jaar :
Kyana Blomme : 1ste open
Antonia Vermassen-Steel : 5de open
Dounia bounouala : 8ste open

B-niveau 15 jaar :
Aagje De Vlieger : 3de open

VOLLEDIGE UITSLAG : B-niveau

A-niveau 12 jaar :
Parel Soens : 2de open
Jade van Rie : 14de open
Fe De Waele : 20ste open
Marthe Pieters : 21ste open

A-niveau 13-14 jaar : 
Maité De Wilde : 4de open
Tiana Dewilde : 12de open
Britt Goethals : 19de open

A-niveau 15-17 jaar :
Marthe De Wispelaere : 10de open
Lobke Flement : 12de open
Tibbe Van Vooren : 15de open

A-niveau 11 jaar :
Yelena Vande Ginste : 3de open
Ine Van Laeke : 6de open
Louise Boone : 13de open

VOLLEDIGE UITSLAG : A-niveau 

PV 2 TU C 3 en 4 februari 2018 in Vosselaar : C-niveau 11 jaar : Syrah Van de Walle : 8ste ​C-niveau 12 jaar : Marie-Lou Vanhove : 3de Amelia Van Damme : 5de Linde De Roo : 43ste ​C-niveau 15 jaar : Marie Cornelis : 11de ​C-niveau 16 jaar : Bo Van Hove : 1ste Silke Dendooven : 3de ​C-niveau 17-18 jaar : Helena Van de Walle : 3de Emma De Wispelaere : 23ste VOLLEDIGE UITSLAG : C-niveau PV 2 TU I-niveau 24 en 25 februari in Ingelmunster : I-niveau 9 jaar jongens : Niels De Jaeger : BRONS Jordy Van Tornhout : BRONS I-niveau 9 jaar meisjes : Hailey De Rycke : GOUD Ona Beheydt : ZILVER Leonie De Roo : BRONS Leena Lambrecht : BRONS Elly Lemey : BRONS Janne Van Waes : BRONS Julie Vanhauwenhuyse : BRONS I-niveau 10 jaar meisjes : Lani Spiessens : GOUD VOLLEDIGE UITSLAG : I-niveau PV 2 TU a- en B-niveau 3 en 4 maart 2018 in Deinze : ​A-niveau 11 jaar : Ine Van Laeke : ZILVER (3de open) Yelena Van de Ginste : 4de (5de open) Louise Boone : 6de (8ste open) ​A-niveau 12 jaar : Parel Soens : GOUD (1ste open) Fe De Waele : 5de (6de open) Jade Van Rie : 8ste (19de open) Marthe Pieters : 12de (26ste open) ​A-niveau 13-14 jaar : Maité De Wilde : GOUD (1ste open) Tiana Dewilde : 9de (22ste open) Britt Goethals : 12de (26ste open) ​A-niveau 15-17 jaar : Tibbe Van Vooren : GOUD (8ste open) Lobke Flement : ZILVER (13de open) ​A-niveau 15-17 jaar jongens : Lander Roels : BRONS (6de open) ​B-niveau 13 jaar : Febe Haeck : GOUD (3de open) Ymke Valcke : BRONS (5de open) Leonie Vermassen Steel : 4de (10de open) Winter Soens : 6de (23ste open) ​B-niveau 14 jaar : Febe Goegebeur : ZILVER (2de open) Caitlin De Baets : BRONS (7de open) ​B-niveau 15 jaar : Aagje De Vlieger : GOUD (8ste open) ​B-niveau 16 jaar : Kyana Blomme : GOUD (1ste open) Dounia Bounouala : BRONS (5de open) Antonia Vermassen-Steel : 6de (16de open) ​B-niveau 17 jaar : Kato Cauwels : GOUD (5de open) Laure Hautekeete : 5de (16de open) ​B-niveau 17 jaar jongens : Stef Verschoote : GOUD (2de open) ​B-niveau 19+ jaar : Margo Van Den Bossche : GOUD (5de open) Shandi Van der Beke : ZILVER (12de open) Margot Vangaever : BRONS (13de open) ​VOLLEDIGE UITSLAG : A- en B-niveau open en A- en B-niveau OVL PV 3 TU C 10 en 11 maart 2018 in Schelle : ​C-niveau 11 jaar : Syrah Van de Walle : 19de Linde Schuurmans : 34ste ​C-niveau 12 jaar : Marie-Lou Vanhove : 8ste Amelia Van Damme : 10de Rune De Reviere : 37ste C-niveau 15 jaar : Marie Cornelis : 10de ​C-niveau 16 jaar : Silke Dendooven : 6de C-niveau 17-18 jaar : Helena Van De Walle : 6de Emma De Wispelaere : 14de VOLLEDIGE UITSLAG : Zaterdag & Zondag
Recreatornooi TU 10 maart 2018 in Oostakker : Recrea 9-10 jaar : Margot Ally : GOUD Lore Baeke : GOUD Hanne Engels : GOUD Iyani De Schuyter : ZILVER Aukje Bouche : BRONS Recrea 11-12 jaar : Laura De Caluwé : GOUD Chloë Martens : ZILVER Robbe De Boever : BRONS Julie Verheye : BRONS Daimy De Roeck : BRONS ​Recrea 13-14 jaar : Marrit Baro : 4de Janah Crombez : 5de Jutta Peirens : 6de Lynn Buysse : 9de

VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea

PV 3 TU A- en B-niveau 24 en 25 maart 2018 in Balen :

A-niveau 11 jaar :
Yelena Vande Ginste : 4de
Ine Van Laeke : 12de
Louise Boone : 17de

A-niveau 12 jaar :
Fé De Waele : 4de
Marthe Pieters : 16de
Jade Van Rie : 17de

A-niveau 13-14 jaar :
Maité De Wilde : 5de
Tiana Dewilde : 14de
Britt Goethals : 19de

A-niveau 15-17 jaar jongens :
Lander Roels : 5de

A-niveau 15-17 jaar :
Lobke Flement : 2de
Tibbe Van Vooren : 9de

B-niveau 13 jaar :
Winter Soens : 2de
Febe Haeck : 3de
Ymke Valcke : 7de
Leonie Vermassen-Steel : 10de

B-niveau 14 jaar :
Febe Goegebeur : 5de

B-niveau 15 jaar :
Aagje De Vlieger : 9de

B-niveau 16 jaar :
Antonia Vermassen-Steel : 3de
Dounia Bounouala : 4de
Kyana Blomme : 7de

B-niveau 17+ jaar jongens :
Stef Verschoote : 7de

B-niveau 17 jaar :
Kato Cauwels : 5de

B-niveau 19+ jaar :
Margot Vangaever : 8ste
Margo Van den Bossche : 12de
Shandi Van der Beke : 13de

VOLLEDIGE UITSLAG : AB-niveau

​Vlaams kampioenschap TU A- , B- en I-niveau 21 en 22 april in Ekeren :

A-niveau 11 jaar :
Yelena Vande Ginste : 6de
Louise Boone : 10de
Ine Van Laeke : 13de

A-niveau 12 jaar : 
Fé De Waele : 4de
Jade Van Rie : 18de

A-niveau 13-14 jaar :
Maité De Wilde : GOUD -> Vlaams kampioen
Tiana Dewilde : 19de

A-niveau 15-17 jaar jongens : 
Lander Roels : 4de

A-niveau 15-17 jaar meisjes :
Lobke Flement : BRONS
Tibbe Van Vooren : 5de

B-niveau 13 jaar :
Ymke Valcke : ZILVER
Leonie Vermassen-Steel : 4de
Winter Soens : 6de
Febe Haeck : 12de

B-niveau 14 jaar :
Febe Goegebeur : GOUD -> Vlaams kampioen

B-niveau 15 jaar :
Aagje De Vlieger : 13de

B-niveau 16 jaar :
Kyana Blomme : GOUD -> Vlaams kampioen
Dounia Bounouala : BRONS
Antonia Vermassen-Steel : 17de

B-niveau 17 jaar :
Kato Cauwels : 5de

B-niveau 19+ jaar :
Margot Vangaever : 10de
Margo Van Den Bossche : 11de
Shandi Van der Beke : 12de

B-niveau 17+ jaar jongens :
Stef Verschoote : BRONS

I-niveau 9 jaar :
Ona Beheydt : 8ste
Hailey De Rycke : 10de

I-niveau 10 jaar :
Lani Spiessens : GOUD -> Vlaams kampioen

VOLLEDIGE UITSLAG : A-niveau , B-niveau en I-niveau

Recreatornooi TU 13 mei 2018 in Eeklo :

​Recrea 9-10 jaar :
Hanne Engels : 10de
Lore Baeke : 13de
Iyani De Schuyter : 24ste
Auke Bouche : 29ste

​Recrea 11-12 jaar :
Laura De Caluwé : 2de
Chloë Martens : 3de
Robbe de Boever : 26ste

​Recrea 13-14 jaar :
Janah Crombez : 4de
Marrit Baro : 6de
Jutta Peirens : 8ste
Lynn Buysse : 9de

​VOLLEDIGE UITSLAG : Recrea

BK TU A -en B-niveau 19 en 20 mei 2018 in Essen :

​A-niveau 11 jaar :
Louise Boone : 9de
Yelena Vande Ginste : 11de
Ine Van Laeke : 13de

​A-niveau 12 jaar :
Parel Soens : BRONS
Fé De Waele : 4de

​A-niveau 13-14 jaar :
Maité De Wilde : GOUD --> Belgisch kampioen

A-niveau 15-17 jaar jongens : Lander Roels : BRONS A-niveau 15-17 jaar meisjes : Lobke Flement : 5de Tibbe Van Vooren : 6de B-niveau 13 jaar : Ymke Valcke : ZILVER Febe Haeck : 4de Winter Soens : 11de Leonie Vermassen-Steel : 18de B-niveau 14 jaar : Febe Goegebeur : ZILVER B-niveau 15 jaar : Aagje de Vlieger : 6de B-niveau 16 jaar : Antonia Vermassen-Steel : 4de Kyana Blomme : 8ste Dounia Bounouala : 12de B-niveau 17 jaar jongens : Stef Verschoote : 4de B-niveau 17 jaar meisjes : Kato Cauwels : 6de B-niveau 19+ jaar : Margo Van Den Bossche : 4de Margot Vangaever : 11de Shandi Van der Beke : 15de

​VOLLEDIGE UITSLAG : A-niveau en B-niveau




Recreacup 1 25 november 2017 in Zwijnaarde :

Beloften :
Linde Nobus : 29ste
Daphne Martens : 35ste

Junioren :
Luna Faes : 22ste
Maud de Causemaecker : 29ste

VOLLEDIGE UITSLAG : Beloften en Junioren

Recreacup 2 3 februari 2018 in Ertvelde :

Beloften :
Linde Nobus : 20ste
Luna Lybaert : 46ste
Daphne Martens : 46ste

​Junioren :
Luna Faes : 19de
Aline Cocquyt : 37ste
Maud De Causemaecker : 39ste

​VOLLEDIGE UITSLAG : Beloften en Junioren


Sponsor

Colours in motion

Contact info

secretariaat bij Kathleen Van Zele: Vlierstraat 2, 9900 Eeklo (tel 09/379.84.20) of email: altis.eeklo@telenet.be
Rekeningnummer van de club: IBAN nummer BE97 8901 7434 9649

Foto's en filmpjes

Indien je foto's of filmpjes hebt van wedstrijden of evenementen, mag je deze doorsturen naar de webmaster

 

 

Volg ons

mersin escort nevsehir escort nigde escort rize escort sivas escort tarsus escort tekirdag escort konya escort adiyaman escort batman escort